MaxiPozyczka
Banku Millennium: Nowe promocje pożyczek
Czwartek 19 kwiecień 2018

Banku Millennium: Nowe promocje pożyczek

Dwie nowe promocje pożyczek w Banku Millennium.

Pierwsza z nich to promocja Pożyczki Gotówkowej. Za każde 5000 zł klient płaci tylko 100 zł raty.

Druga to promocja Pożyczki Konsolidacyjnej. Klient ma możliwość przeniesienia zobowiązań z innych banków do Banku Millennium, bez prowizji i na atrakcyjnych warunkach.

Szczegółowe warunki promocji dostępne są na stronie Banku Millennium.

Forum - Opinie

Sobota 1 czerwiec 2019 10:38 christiane |

Przestań być oszukany przez tych escros, którzy wędrują w Internecie. Cześć, nigdy nie przestanę opowiadać o mojej ofercie pożyczkowej, abyś nie mógł być łatwo oszukany przez tych nieproszonych ludzi, którzy wędrują w Internecie w poszukiwaniu łatwego zysku. To z powodu ludzi, którzy nie wiedzą, do kogo się zwrócić, jeśli potrzebują finansowania. Nie zmuszam nikogo do przyjścia i uzyskania ode mnie pożyczki. Zapraszam Cię tylko do zapoznania się z moimi warunkami pożyczki, a jeśli ci to odpowiada, możemy współpracować, jeśli nie, możesz anulować całą aplikację kredytową. Aby uzyskać więcej informacji na temat moich warunków kredytowych, oto moje kontakty: (cm821791@gmail.com)

Wtorek 27 sierpień 2019 9:26 Kazimierz | Malbork

Ladnie piszecie w internecie ale to jest tylko na papierze.A zeczywistosc jest inna

Wtorek 27 sierpień 2019 11:51 marcin

Świadectwo nabytej poważnej pożyczki, bardzo dziękuję PITER Pani Marie-France Gabrielle Blanche za pomoc w wysokości 150 000 euro, którą udzieliłeś mi w zeszłym miesiącu. Porozmawiam o twoich usługach z ludźmi wokół mnie, którzy potrzebują pożyczki lub finansowania. Cieszę się z pożyczki, którą mi udzieliłeśe-mail: lamaisonpeter@gmail.com

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w MaxiPozyczka zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów