MaxiPozyczka

Provident pożyczka

- wynik wyszukiwania

Provident Polska debiutuje na GPW

Dnia 27 marca 2013 roku akcje Grupy IPF właściciela marki Provident Polska zostały dopuszczone do obrotu na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. (...)

Czy Provident wymaga zaświadczenia o zarobkach?

Zastanawia mnie czy jak przedstawiciel Provident-a przychodzi udzielić mi pożyczki każe przedstawić zaświadczenie o osiąganych dochodach. Jak właściwie oni weryfikują czy ja mam szansę spłacenia pożyczki udzielonej przez (...)

Provident pożyczka na konto opinie

niestety odmówiono mi kredytu zacząłem więc przeglądać oferty pożyczek pozabankowych i przeczytałem że w provident jest też pożyczka na konto która jest dużo tańsza od standardowej formy z dostawą do domu. Ile fakty (...)

Czy Provident sprawdza zatrudnienie?

gotówkową w Providencie muszę mieć jakieś dokumenty, które potwierdzają moje zatrudnienie, czy w ogóle Provident sprawdza takiego pożyczkobiorcę pod względem zatrudnienia i osiąganych dochodów? (...)

Pożyczka dla bezrobotnych provident

nie mam pracy od 6 miesięcy, pilnie potrzebuję gotówki 2 tys, czy provident daje pożyczki dla bezrobotnych? jakie inne firmy ewentualnie mozecie polecic, potrzebuję tej pożyczki bardzo pilnie, chcę ją rozłożyc na raty na (...)

Provident czy Optima?

Co warto wybrać Provident czy Optima? Jakie są wasze doświadczenia z obiema tymi firmami? (...)

Provident kredyt dla firm

Provident ostatnio promuje kredyty dla firm, korzystał już ktoś? Jakie mają warunki, jakie wymagania co do firm? Czy kredyt w Providencie dostępny jest dla nowych firm, mam na myśli firmę która działa poniżej 3 miesięcy? (...) kredytu dlatego poszukuje alternatywnego źródła finansowania i natknąłem się właśnie na reklamę Providenta pożyczka dla firm, to chyba nowość, bo wcześniej dawali tylko prywatnie z tego co wiem. Czekam na wasze opinie (...)

Niespłacona pożyczka w Provident

cześć, wyczytałem gdzieś że provident w zasadzie nie może nic zrobić osobom które spłaciły pierwsze 3 raty pożyczki i dalej przestały ją spłacać? nie bardzo wiem skąd taka opinia i jeśli to prawda to dlaczego nic nie mog (...)

Provident czy Bocian?

Witam, jestem nowy na tym forum, przeglądałem różne wątki ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - co lepiej wybrać pożyczkę w PROVIDENCIE czy BOCIANIE?. Jakie są wasze spostrzeżenia możne macie swoje powody aby f

Provident czy Profi Credit?

Mam pytanie, która firma jest lepsza w udzielaniau pożyczek gotówkowych bo mam mozliwość szybkiego wzięcia pożyczki gotówkowej albo w Providenci albo w Profi Credit?

Czy Provident wpisuje do BIK?

pożyczkę gotówkową w Providencie w momencie niewywiązania się ze spłat takiej pożyczki przez pewien czas, Provident wpisuje takiego swojego dłużnika do iura Informacji Kredytowej? Czy w ogóle ma taka możliwość wpisu (...)

Czy Provident sprawdza zdolność kredytową?

provident nie sprawdza zdolności kredytowej, nie ma jak, w ogóle nie interesuje go twoja zdolność kredytowa, pożyczka w provident to pożyczka wysokiego ryzyka, czyli nie ma pewności że ją spłacisz, jakieś 30% pożyczek w (...)

Provident na konto?

teraz w dobie chwilówek przez internet i provident poszedł do przodu, jest i provident na konto i nowa marka od provident - hapi pożyczki, było do przewidzenia, że w miarę rozrostu konkurencji i provident będzie musiał z (...)

Witam, widziałem że Provident ma też w ofercie pożyczkę na konto, ale podobno nie są zbyt chętni do udzielania takich pożyczek bo wtedy nie kasują dodatkowych pieniędzy za dostawę do domu i potem odbiór rat od klienta? T (...) aka pożyczka bez dostawy do domu byłaby nie taka droga, ale czy w ogóle dają takie pożyczki czy to tylko chwyt reklamowy żeby złapać klienta i naciągnąć go na ich normalną pożyczkę z dostawą do domu? Jest tu ktoś kto dos (...)

Jak w praktyce wygląda sprawdzanie zdolności kredytowej w Providencie? Często radzicie, żeby korzystać z ich usług jeżeli nie ma szansy uzyskania pożyczki gotówkowej za pomocą innego banku. Za zastanawiam się jednak jak

Pożyczka z dostawą do domu

Współcześnie usługi finansowe znacząco zwiększyły swój obszar działania, dzięki czemu my jako klienci różnych firm, możemy korzystać z nich i spełniać swoje potrzeby. Jedną z ofert, która znacząco zwiększa komfort zaciąg

Niespłacona pożyczka w Providencie

cześć, mam kłopoty, wziąłem pożyczkę w Providencie i nie mam jej teraz z czego spłacić, tzn część spłaciłem, więcej niż połowę, ale nie mam z czego spłacić reszty, robota się skończyła i mam niemały problem. na razie się

Pożyczki domowe

witam jakie firmy udzielają pożyczki z dostawą do domu? wiem tylko o providencie, ale nie chce u nich brać pożyczki, są jakieś inne firmy które dostarczą pożyczkę do domu w niedzielę?

Vanquis Bank - Opinie

provident ale nie ten polski, to jest inny provident z uk, nie ma on nic wspólnego z firmą provident polska, poczytaj sobie dokładnie (...)

Czy Provident ma dostęp do BIK?

Provident nie sprawdza BIK! Provident nie podaje do BIK! Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze! Do BIK podają tylko banki i SKOKi! Możesz być w BIK i dostać pożyczkę w Provident, nie ma z tym żadnego problemu! (...)

Provident - Opinie

piszcie co chcecie, ale uważam że provident to najlepsza pożyczka gotówkowa w domu klienta, brałam już u konkurencji czyli bocian, ale zdecydowanie mogę wskazać że provident dużo lepiej podchodzi do klienta, nie wiem moż (...)

Provident - Opinie

czy w provident dają pożyczkę takim osobom które są w bik? zostałem zwolniony z pracy i mam zaległe rachunki do spacenia, potrzebuję gotówki, w banku nie dadzą, a w provident mam szanse? (...)

Co to Vanquis Bank?

mają wspólne korzenie ale dziś działają zupełnie niezależnie, swoją drogą polecam raczej pożyczkę provident na konto bez obsługi domowej wtedy taka pożyczka kosztowo wyjdzie podobnie jak vanquis a provident jest juz u na (...)

Vanquis Bank - Opinie

tylko że provident polska nie ma nic wspólnego z firmą provident w wielkiej brytanii (...)

a czy provident sprawdza bik i krd? jak się ma nieczyste konto to mozna w provident dostac pożyczke? (...)

jedno i to samo, jak już to bym wziął w provident, preferuję sprawdzone firmy (...)

Warunki sprawdzenia w BIK-u

Słyszałem że nie wszystkie banki dające kredyt sprawdzają historię kredytową składającego wniosek w BIK-u. Właściwie od czego to zależy? Czy znacie takie banki?

Provident na konto czy obsługa w domu?

Podobno pożyczka w Provident teraz na konto i z obsługą w domu kosztuje tyle samo, czy to prawda? jeżeli tak to jaka jest inna różnica i którą lepiej w tej sytuacji wybrać? Nigdy nie korzystałam jeszcze z usług Provident (...)

Pożyczki bez BIK

pożyczki bez BIK: PROVIDENT Bocian Kwadrans Pożyczka Szalona Pożyczka KaskaPLUS Chwilówka Plus Mala Pozyczka24 (...)

Czy parabanki sprawdzają w BIK?

witam, pytanie jak w temacie czy parabanki t.j. np provident mają dostęp do danych BIK? Czy mogą sprawdzić klienta w BIK? Czytałem na forum że parabanki nie mają dostępu do informacji zawartych w BIK ale też były takie z (...)

WOW !!! Ja jestem w szoku. Skoro PROVIDENT oferuje tak wysokie pożyczki to na pewno sprawdza bazy związane z twoją historią kredytową. Czy jednak BIK? Trudno powiedzieć. Zwykle działalność kredytowa Provident ograniczała (...)

Czy Provident jest legalny?

Czy Provident w Polsce jest legalny? Przecież ich pożyczka ma takie oprocentowanie jak lichwa! A dopuszczalne oprocentowanie pożyczek w Polsce to kilkanaście procent jest! Jak oni działają!? (...)

Właśnie, ale czy Provident jest zainteresowany takim rozwiązaniem, bo moich zdaniem tracą na tym i pracownicy tej firmy i sam Provident. A klient by skorzystał, ale po co? (...)

jest pożyczka provident na konto (...)

Czy można dobrać pożyczkę w Providencie?

Mam pożyczkę w Providencie, oddałem juz połowę, zostało do spłaty około 700 złotych z kosztami. Czy ktoś wie czy teraz jako sumienny dłużnik mogę dobrać jakieś 1000 złotych pożyczki w Providencie?

Najnowsze porady

udziele pozyczki

Dobry wieczor potrzebuje pozyczki na 5tys zl czy jet nadzieja.czekam na odp.kalembaanita@gmail.com...

Najnowsze opinie klientów