MaxiPozyczka

Pożyczka od ręki

- wynik wyszukiwania

Pożyczka od ręki bez BIK

Współcześnie wielu z nas ma kłopoty finansowe związane z zadłużeniami, które piętrzą się w różnych bankach. Nie rzadko jeden kredyt gotówkowy goni drugi, co ostatecznie powoduje, że brakuje nam pieniędzy na kolejne raty.

Pożyczka od ręki bez zaświadczeń

Na dzień dzisiejszy wiele osób zainteresowanych jest zaciągnięciem pożyczki, w której nie istotna byłaby dotychczasowa historia kredytowa. Dlatego też tak błyskawicznie rozwija się social lending, który pozwala na pożycz

Pożyczka od ręki na dowód

Sieć internetowa gwarantuje nam ogromne możliwości. O tym na pewno już każdy z nas niejednokrotnie mógł się przekonać. Można powiedzieć, że współcześnie przez Internet można właściwie załatwić wszystko. Prawdziwą rewoluc

Pożyczka od ręki przez internet

Współcześnie wiele osób nie może zaciągnąć kredytu czy też pożyczki w banku. Może to być spowodowane różnymi względami, jednak najczęściej podstawowym ograniczeniem jest niekorzystna historia kredytowa.

Pożyczki bez BIK i KRD

Wiele osób spotyka liczne trudności w chwili, kiedy chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy. Wymagania stawiane przez banki są nieubłagane. Kiedy nie zdołamy ich spełnić w terminie, po prostu nie mamy większych szans na osiągnię

Wypłata w gotówce

Cześć! Od dwóch lat pracuję w firmie budowlanej. Dogadałem się z szefem, że będzie mi wypłacał pensje do ręki, a nie poprzez przelew bankowy. Czy będzie to miało jakieś znaczenie przy wzięciu kredytu? Potrzebuje pieniędz (...)

Aleksander z Wilanów

OK Money - Opinie

tania pożyczka to to nie jest, jedyne co dobre że dostępna od ręki bez sprawdzania bik i innych (...)

Superszybka i superdobra pożyczka w ING

przy braku prowizji. Wygląda na to, że nie dość, że superszybka to jeszcze superłatwa do otrzymania jest pożyczka w ING. Sprawdźmy, co takiego super w niej jest. (...)

Dam prywatną pożyczkę

Dam prywatną pożyczkę dla każdego, bez żadnych zaświadczeń, nie interesuje mnie czy jesteś w BIK, KRD itp. Nie wymagam poręczeń ani niczego w zastaw. Gotówkę z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie p

Krzysztof z cała Polska

Wonga - Opinie

pożyczka załatwiona natychmiast tak jak piszą od ręki, jeszcze żeby było trochę taniej byłoby świetnie (...)

pożyczka prywatna na procent cały kraj

Witam czy pożyczka na procent jest aktualna potrzebuje5000zl na 36 miesiące jaki by byl procent i czy pozyczka jest na konto czy do ręki pozdrawiam serdecznie (...)

Paulina z Nowy Dwór Mazowiecki

Pożyczka dla zadłużonych, gdzie szukać?

Mając wiele długów trudno jest znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie. Nikt nie chce z tobą rozmawiać bo uważają że jesteś nie wypłacalny. Może jednak są jakieś rozwiązania które w prosty sposób pomogą spłacić dotychcz

Patryk z Piotrowice

Pożyczka gotówkowa - co, gdzie, jak

Nie masz czasu na wypełnianie zawiłych procedur bankowych? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być pożyczka gotówkowa. Jakie są jej główne cechy? Gdzie można ją zdobyć? Przeczytaj i dowiedz się. (...)

Szybka Pożyczka bez Sprawdzania BIKU

Może znacie szybki kredyt bez zbędnych formalności oraz sprawdzania historii kredytowej- bo moja jest nie ciekawa. Teraz się zmieniłem i chcę wyjść z długów. Mam stałą pracę, samochód. Wydoroślałem i mam inne priorytety.

Krzysztof

Proszę o szczerą odpowiedz jaka jest waszym zdaniem najlepsza pożyczka udzielana przez internet. Wiem że są rankingi ale chcę dowiedzieć się czegoś z pierwszej ręki. (...)

Damian z Toruń

Prominent - Opinie

To dobra oferta. Pożyczka jest udzielana od reki i bez zbędnych formalności. Pieniądze dostaje się w przeciagu paru godzin. Wszystko w jak najlepszym porządku. (...)

Bożenka

Pożyczki prywatne do 25 000

25 000 zł. Posiadam stałe zatrudnienie od 13 lat w tym samym zakładzie. Wynagrodzenie ok. 3 500 zł (do ręki). Proszę o bliższe informacje: orkuss@poczta.onet.pl (...)

Marcin z Łódź

Dam prywatną pożyczkę

25 000 zł. Posiadam stałe zatrudnienie od 13 lat w tym samym zakładzie. Wynagrodzenie ok. 3 500 zł (do ręki). Proszę o bliższe informacje: orkuss@poczta.onet.pl (...)

Marcin z Łódź

Pilnie potrzebna pożyczka.

Potrzebna pożyczka w kwocie 20.000 złotych do spłacania a ratach.Może też być to osoba, która posiadając czysty BiK wzięłaby kwotę na siebie.Gwarantuję od ręki oferuję jej 5.000 złotych.Umowę oczywiście notarialną spisuj (...)

Pożyczka na święta

witam, gdzie teraz dostanę najlepszą pożyczkę na święta? potrzebuję mniej więcej 1000 zł, chciałabym odłożyć jej spłatę na po świętach, najlepiej byłoby gdybym mogła ją spłacić najwcześniej w lutym - marcu, czy gdzieś da

Ewa

Pilnie potrzebuję pożyczki

na procent i umowę cywilno-prawną.Mogę wpłacić nawet pierwszą ratę jako przedpłatę ale nie na konto tylko z ręki do ręki czyli ktoś mi pożyczkę ja jemu pieniążki i na miejscu podpisuję umowę.Oszukano mnie już dlatego p (...)

Ewa z Sandomierz

pożyczka od ręki dostępna, przelew błyskawiczny, jak komuś potrzebna szybka gotówka to mogę polecić, proces przyznawania pożyczki jest błyskawiczny jak na nasze warunki (...)

Provident - Opinie

pożyczka może nie jest tania ale jej główna zaleta to to że jest dostępna od ręki, żadnych wścibskich pytań, nie trzeba pliku dokumentów, zaświadczeń o co poproszą w każdym banku (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów