MaxiPozyczka

Biuro Informacji Kredytowej

- wynik wyszukiwania

Biuro Informacji Kredytowej

czas, ale kilka razy nie zapłaciłem na czas innych zobowiązań. Czy jest szansa, żeby zobaczyć raport z Biura Informacji Kredytowej? Czy trzeba za to płacić, czy może jest to darmowe? Czy korzystaliście już z takich narz (...)

Onomatopejnik z Legnica

Wszystko o BIK

Wyobraźmy sobie świat, w którym banki udzielając kredytów, nie sprawdzają danych swoich klientów, ani tego jak wcześniej spłacali oni swoje zobowiązania.

Po jakim czasie wykreślają z BIK?

ryzyko w przypadku problemów ze spłatą kredytów, które udzielają banki. Wielu trochę traktuje dziwnie Biuro Informacji Kredytowej, może nawet lekceważąco, ale zapisy, które znajdują się w Biurze Informacji Kredyt (...) Sporo czasu, wiele długich lat widniejemy w Biurze Informacji Kredytowej. Jednak jest to zabezpieczenie ze strony banków, aby ponieść mniejszeowej taiego kredytobiorcy są bardzo ważne dla banków. (...)

Ludwik z Świdnica

raportów Biur Informacji Kredytowej korzystają banki i to one ponoszą koszty takich raportów, zwłaszcza, że Biuro Informacji Kredytowej to właśnie banki utworzyły banki. (...) Obsługa ze strony Biura Informacji Kredytowej, wydawanie raportów oraz przyjmowanie wpisów to kosztuje i to nie robi tylko i wyłącznie komputer. Ale robi to właśnie człowiek i trzeba za to płacić. Przeważnie z (...)

Jerzy z Krosno

Kyzoo - Opinie

S.A. dla oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego oraz przetwarzanie w tym celu przez Biuro Informacji Kredytowej S.A. moich danych osobowych przekazanych przez OK Money Sp. z o.o. w zapytaniu, pr (...) WYRAŻAM ZGODĘ NA: 1. Przekazanie przez OK Money Sp. z o.o. do Biura Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych (zapytanie) w celu pozyskania informacji mnie dotyczących przetwarzanych w Biu (...)

gosc

Jak sprawdzić BIK za darmo?

będąc klientem jednego z banków, które umożliwiają taka usługę, można sprawdzić naszą historię w Biurze Informacji Kredytowej. Wiem, że za raport Biura Informacji Kredytowej trzeba zapłacić. Ale czy jest jakaś inna (...) Teraz nawet w sposób uproszczony przez internet opcja, aby sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej swoją osobę, ale żeby nie płacić za taki raport? (...)

Olek z Racibórz

Co to jest KRD

Czytałem, że firmy parabankowe nie mając możliwości sprawdzenia klienta w Birze Informacji Kredytowej, sprawdzają klientów w KRD. Co to jest za instytucja i jakie tam są zapisy? Słyszałem również, ze jak będę zalegał to (...)

Mark z Warka

Czy Provident wpisuje do BIK?

Biuro informacji kredytowej zostało założone przez banki i tylko banki oraz klienci banków moga korzystać z BIK. Dlatego też Provident może straszy, ale na pewno nie wpisuje do BIK. (...)

Maksio z Wejherowo

Biuro Informacji Pożyczkowej - Opinie

ofercie, jaką ma do zaproponowania wszystkim osobom, które potrzebują zewnętrznego wsparcia finansowego. Biuro Informacji Kredytowej, działa za pośrednictwem swoich oddziałów, oraz poprzez stronę internetową. To wła (...) konsolidacyjna), pożyczki na  na dowolny cel, pożyczki na  na remont, Biuro Informacji Kredytowej, oferuje również pożyczki, dla różnych grup społecznych i o różnym stanie majątkowym. Są (...)

Bezpłatny raport z BIK

Co do opłat to przecież Biuro Informacji Kredytowej nie jest firmą, która jest charytatywna. Złożyły je banki, są związane z przechowaniem danych pewne koszty, tak samo przekazywanie informacji o kredytach przez BIK też (...)

Robert z Węgorzewo

się ze spłat takiej pożyczki przez pewien czas, Provident wpisuje takiego swojego dłużnika do iura Informacji Kredytowej? Czy w ogóle ma taka możliwość wpisu do BIK? (...)

Leszek z Leżajsk

Czy mini credit sprawdza bik?

Czyu firma Mini Credit udzielając swoje pożyczki gotówkowe sprawdzają swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej oraz Krajowym Rejestrze Długów? (...)

Tymek z Tczew

To już raczej koniec parabanku Biuro Informacji Pożyczkowej, sprawą zajmuje się prokuratura. W październiku CBŚ zatrzymało pracownicę jednego z oddziałów, główną księgową a właściciel Jakub N. już siedział w tym czasie w (...) przedstawiono zarzuty oszustwa, które polegało na wyłudzeniu pieniędzy. Z wstępnych analiz wynika że biuro informacji pożyczkowej naciągnęło blisko 700 osób na kwotę około 1,5 miliona zł. Obecnie śledztwo prowadzi już (...)

Informator

Warunki sprawdzenia w BIK-u

BIK-czyli Biuro Informacji Kredytowej to po prostu baza danych z której banki mogą korzystać, ale wcale nie muszą tego robić. Jeżeli dla danego banku jesteś osobom wiarygodną masz konto na które wpływają stałe kwoty soli (...)

Bartosz z Bytom

Nie mam historii kredytowej

niewielkiego mieszkania. Sęk w tym, że ilekroć pójdę do banku, zawsze dowiaduje sie, że nie mam historii kredytowej, albo że w BIK-u są długie kolejki. Pytanie tylko jak mieć historię, skoro nikt nie chce mi pożyczy (...)

Angelika z Wrocław

Biuro Informacji Pożyczkowej kolejną piramidą finansową? Sprawę bada prokuratura w Nowej Soli.Z ustaleń prokuratury wynika, że Biuro Informacji Pożyczkowej wymagało od klientów zadatku przed wypłatą pożyczki. Wysokość wp (...)

Informator

kredyty szybkie

załatwić kredyt gotówkowy. Działam szybko i profesjonalnie. Wiek od 19 do 80 lat nawet osoby bez historii kredytowej. Piszcie biuro.rezon@wp.pl (...)

Joanna z Warszawa

BIG, BIK??

Rejestr Dłużników BIG. Jako jedyny z BIG-ów działających w Polsce umożliwia także dostęp do baz Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich (6,1 mln informacji o zaległym zadłużeniu przedsiębiorców i (...) Powiem tak warto czytać strony tego rodzaju instytucji tam najlepiej weryfikuje się to czego dotyczą "Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG InfoMonitor) zgodnie z Ustawą o BIG* przyjmuje, przechowuje i (...)

Tomek z Chojnice

Bo to tylko kwota około 30 złotych, zależna od jaki raport chcesz dostać z Biura Informacji Kredytowej. Ale tam różnica jest pomiędzy raportami 3 albo 4 złote. Wydaje mi się, że nie jest to duża suma, ale właściwie po co (...) ci taki raport z Biura Informacji Kredytowej? Przecież jak będziesz starał się o jakikolwiek kredyt w bankach, to one same sprawdzą cię, czy jesteś wiarygodnym potancjalnym kredytobiorcą. Jeżeli masz zły raport z Biura I (...)

Vik z Legnica

Visset - Opinie

rzecz, bo mją łatwy dostęp do KRD. Natomiast nie sprawdzają tak jak w innych firmach finansowych w Biurze Informacji Kredytowej, bo nie mają dostępu do takich danych. Dane, które są w Biurze Informacji Kredytowej są (...) w Krajowym Rejestrze Długów. To normalnaprzede wszystkim dla banków. A jakby sprawdzali jeszcze w Biurze Informacji Kredytowej to nikt z zaintersowanych, którzy zwracają się do tej firmy finansowej o pożyczkę gotówk (...)

Iwan z Ciechanów

Co znajduje się w raporcie BIK?

spłaca swoje zobowiązania oraz czy cieszy się zaufaniem innych banków lub firm pożyczkowych. Wbrew pozorom Biuro Informacji Kredytowej nie zbiera tylko informacji z banków, ale też współpracuje z nim coraz więcej para (...)

chcialbym sie dowiedziec czy ktos wie co sie dzieje z Biuro informacji pozyczkowej? nie mozna do nich sie dodzwonic ani do zadnego z ich oddzialow. prosze o odpowiedz.pozdrawiam (...)

Maciej z Poznań

Karta kredytowa bez zdolności kredytowej

na takiej karcie 3000 złotych. Jak to jest możliwe? Czy oni nie sprawdzają zdolności kredytowej ani w Biurze Informacji Kredytowej? (...) kredytową powiązaną z programem lojalnościowym chyba z BP i Payback. W chwili obecnej nie mam zdolności kredytowej, ale konsultant tego banku upierał się, że dostanę taką kartę kredytową z limitem (...)

Franciszek z Czeladź

Jaki bank udziela kredytu bez bik?

To jest dobra myśl, że jak jesteś zadłużony, a w raporcie Biura Informacji Kredytowej wyjdzie, że jednak jesteś "spalony", to warto spróbować zaciągnąć pożyczkę społecznościową. Pożyczki społecznościowe są troc (...) tylko droższe niż kredyty zaciągnięte w bankach, a tylko czasami sprawdzają takiego pożyczkobiorcę w Biurze Informacji Kredytowej. (...)

Japon z Mikołajki

Biuro Informacji Pożyczkowej piramidą finansową?

Prokuratura w Nowej Soli bada czy Biuro Informacji Pożyczkowej to piramida finansowa. Z dotychczasowych ustaleń nowosolskiej prokuratury wiadomo, że Biuro Informacji Pożyczkowej BIP Pożyczki wymagało od klientów tzw opła (...)

Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania w BIK!

czy współkredytobiorcy - kredyty bez BIK - kredyty bez sprawdzania baz takich jak KRD, Infomonitor, Biuro Informacji Gospodarczej - kredyty ratalne, które są alternatywą pożyczek krótkoterminowych (chwilówek) - (...) tyle spłacasz (max. 30 dni) - pożyczki bez górnej granicy wieku - akceptowane różne źródła dochodu itd. biurogeranium@wp.pl (...)

Biuro z Polska

Biuro Informacji Pożyczkowej - Opinie

Witam wszystkich oszukanych przez firme biuro informacji kredytowej. oszukane osoby powinny zglaszac sie na policje w swoim miejscu zamieszkania poniewaz ten preceder oszustwa jest na skale calej polski. CBŚ z Zielonej (...)

pinezka z ZIELONA GORA

Komornika spłacam

zdolność kredytową. Na szczęście od kilku lat każda prywatna osoba ma możliwość sprawdzenia swojej historii kredytowej poprzez pobranie z Biura Obsługi Klienta BIK Raportu o sobie. Biuro oferuje dwa rodzaje Raportów: P (...)

zigi

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów