MaxiPozyczka

Jak sprawdzić czy jestem w bik

- wynik wyszukiwania

Jak sprawdzić czy jestem w BIK?

witam, gdzie mogę sprawdzić czy jestem wpisany w BIK? Czy za takie sprawdzenie coś się płaci i ile? (...)

Sławek z Nowogard

Jak sprawdzić BIK za darmo?

w sposób uproszczony przez internet będąc klientem jednego z banków, które umożliwiają taka usługę, można sprawdzić naszą historię w Biurze Informacji Kredytowej. Wiem, że za raport Biura Informacji Kredytowej trzeba (...) Teraz nawet zapłacić. Ale czy jest jakaś inna opcja, aby sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej swoją osobę, ale żeby nie płacić za taki raport? (...)

Olek z Racibórz

Biuro Informacji Kredytowej

już kiedyś nieduży kredyt, spłaciłem go na czas, ale kilka razy nie zapłaciłem na czas innych zobowiązań. Czy jest szansa, żeby zobaczyć raport z Biura Informacji Kredytowej? Czy trzeba za to płacić, czy może jest to (...)

Onomatopejnik z Legnica

Jak sprawdzić czy karta jest kredytowa czy debetowa?

Wiem, że zaraz posypią się głupie komentarze, ale ja taka mądra jak większość nie jestem i pytam. Proszę o pomoc osoby rozsądne i mające coś ciekawego do powiedzenia. Dla mnie debet i kredyt to praktycznie to samo więc n (...) ie wiem czym się karty różnią. (...)

Dorota z Świdnica

Via SMS - Opinie

w BIK mogą Cię sprawdzić jedynie banki i SKOKI, żadne inne instytucje parabankowe nie mają wglądu do BIK, możesz też sprawdzić się sam na własne życzenie (...)

pożyczka prywatna Łukasz P

Mówiłem żeby sprawdzić co to za ubezpieczenie,wszystko można sprawdzić,LUDZIE. Najpierw sprawdzcie ile kosztuje takie ubezoieczenie,a już będziecie wiedzieli ,że kwota 150,albo 250 zł to nie jest ubezpieczenie pozyczki w (...)

gość

przez internet sprawdzania bik za darmo nie ma! za darmo możesz sprawdzić jedynie drogą pocztową, wysyłasz wniosek i czekasz, trochę to trwa ale nic nie płacisz, bik za darmo można sprawdzić raz na pół roku bodajże (...)

z Żory

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

a parabanki w ogole mogą sprawdzać w bik? chyba nie, z tego co wiem to tylko banki mogą sprawdzic nas w bik no i sami siebie mozemy jeszcze sprawdzic, ale nie parabanki, nie podlegaja one regulacjom KNF i nie mogą sprawd (...)

KRD

Oczywiście istnieje możliwość, żeby sprawdzić swoje zadłużenie w Krajowym Rejestrze Dłużników. Wystarczy założyć na ich stronie konto i następnie złożyć wniosek o przygotowanie raportu na swój temat. Wszystkie kroki szcz (...)

Patryk z Piekary Śląskie

ale gdzie to sparawdzić? jak sprawdzić czy jestem w krd przez internet? (...)

Pożyczki prywatne na dowód

NABIERAJA WPLACAJA I WOGOLE ,A MOWIA ZE DZIECI GLOPIE ZENADA Z TYMI LUDZMI NA KAZDY GROSZ POLECA .WYSTARCZY MIEC JAK NAJWIECEJ DANYCH I JE WKLEIC W GOGLE A NUM KONTA SPRAWDZIC W BANKU NIC TRUDNEGO. (...)

PRAWIE OSZUKANA

Czy parabanki sprawdzają w BIK?

teraz to chyba jest tak że każdy podmiot może cię sprawdzić w bik jak zapłaci, ale tylko banki i skoki podają informację do bik, nie jestem pewien ale tak mi się obiło o uszy (...)

czy za to coś płacę czy można sprawdzić się w bik bezpłatnie? (...)

jest jak za handel informacją, robią kasę z niczego i chyba nieźle na tym wychodzą, bo pytanie jak sprawdzic czy jestem w biku to pojawia się na każdym forum co krok (...)

bik można sprawdzić za darmo na stronie biku (...)

Telefon 691-016-420

Zostawiam nr.telefonu jezeli bedą pytania.Dodam że nie jestem zaglebiona nigdzie,wiec mozna mnie sprawdzic,zaraz muszę uciekac dlatego zostawiam dane .Miłego dnia zycze. (...)

czy mozna sprawdzić online i czy to coś kosztuje czy sprawdza się za darmo? (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów