MaxiPozyczka

Jak sprawdzić czy jestem w bik

- wynik wyszukiwania

Jak sprawdzić czy jestem w BIK?

witam, gdzie mogę sprawdzić czy jestem wpisany w BIK? Czy za takie sprawdzenie coś się płaci i ile? (...)

Sławek z Nowogard

Jak sprawdzić BIK za darmo?

w sposób uproszczony przez internet będąc klientem jednego z banków, które umożliwiają taka usługę, można sprawdzić naszą historię w Biurze Informacji Kredytowej. Wiem, że za raport Biura Informacji Kredytowej trzeba (...) Teraz nawet zapłacić. Ale czy jest jakaś inna opcja, aby sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej swoją osobę, ale żeby nie płacić za taki raport? (...)

Olek z Racibórz

Biuro Informacji Kredytowej

już kiedyś nieduży kredyt, spłaciłem go na czas, ale kilka razy nie zapłaciłem na czas innych zobowiązań. Czy jest szansa, żeby zobaczyć raport z Biura Informacji Kredytowej? Czy trzeba za to płacić, czy może jest to (...)

Onomatopejnik z Legnica

Via SMS - Opinie

w BIK mogą Cię sprawdzić jedynie banki i SKOKI, żadne inne instytucje parabankowe nie mają wglądu do BIK, możesz też sprawdzić się sam na własne życzenie (...)

Czy parabanki sprawdzają w BIK?

witam, pytanie jak w temacie czy parabanki t.j. np provident mają dostęp do danych BIK? Czy mogą sprawdzić klienta w BIK? Czytałem na forum że parabanki nie mają dostępu do informacji zawartych w BIK ale też były takie z (...) dania że moga sprawdzać w BIK? Czy to prawda, jak to w końcu jest? (...)

Warunki sprawdzenia w BIK-u

dające kredyt sprawdzają historię kredytową składającego wniosek w BIK-u. Właściwie od czego to zależy? Czy znacie takie banki? (...)

MAX z Gdańsk

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

a parabanki w ogole mogą sprawdzać w bik? chyba nie, z tego co wiem to tylko banki mogą sprawdzic nas w bik no i sami siebie mozemy jeszcze sprawdzic, ale nie parabanki, nie podlegaja one regulacjom KNF i nie mogą sprawd (...)

przez internet sprawdzania bik za darmo nie ma! za darmo możesz sprawdzić jedynie drogą pocztową, wysyłasz wniosek i czekasz, trochę to trwa ale nic nie płacisz, bik za darmo można sprawdzić raz na pół roku bodajże (...)

z Żory

czy za to coś płacę czy można sprawdzić się w bik bezpłatnie? (...)

Jak sprawdzić czy karta jest kredytowa czy debetowa?

Wiem, że zaraz posypią się głupie komentarze, ale ja taka mądra jak większość nie jestem i pytam. Proszę o pomoc osoby rozsądne i mające coś ciekawego do powiedzenia. Dla mnie debet i kredyt to praktycznie to samo więc n (...) ie wiem czym się karty różnią. (...)

Dorota z Świdnica

Bezpłatny raport z BIK

witam, czy gdzieś można zlecić bezpłatny raport z BIK? Czy jakieś firmy pożyczkowe czy inne mają taką opcję? A tak w ogóle to trochę nie w porządku żeby za taka informację trzeba było płacić, nie uważacie? (...)

teraz to chyba jest tak że każdy podmiot może cię sprawdzić w bik jak zapłaci, ale tylko banki i skoki podają informację do bik, nie jestem pewien ale tak mi się obiło o uszy (...)

Zła historia kredytowa BIK nie przekreśla

Żeby ocenić- czy w danym banku dostanie się kredyt czy nie należało by sprawdzić mechanizm przyznawania pożyczek gotówkowych przez tą instytucje. Niektóre banki nie sugerują się informacjami z BIK-U? Dla innych jest to p (...)

Daria

bik można sprawdzić za darmo na stronie biku (...)

Wonga - Opinie

Wonga Bik-u nie sprawdza. Za każdego klienta taka firma musi zapłacić kilkanascie złotych aby sprawdzic Bik. Wiec to dla firm oferujacych chwilowki jest poprostu nie oplacalne. (...)

krystian z wrocław5pg4

Czy Provident wpisuje do BIK?

takiej pożyczki przez pewien czas, Provident wpisuje takiego swojego dłużnika do iura Informacji Kredytowej? Czy w ogóle ma taka możliwość wpisu do BIK? (...)

Leszek z Leżajsk

BIG, BIK??

W BIK uwzględnia się jedynie pożyczki i kredyty zaciągnięte w bankach czy SKOKach i to tylko one mają wgląd do tego rejesetru + ewentualnie sądy, policja itp. No i sam zainteresowany może raz na pol roku darmowo sprawdzi (...) c swoj stan w BIK. Natomiast w BIG znajdują się zarówno firmy jak i osoby fizyczne i znajdują się tam wszelkie zobowiązania, od rat za pralkę poprzez zaległe wynagrodzenia. (...)

Damian z Wrocław

ale gdzie to sparawdzić? jak sprawdzić czy jestem w krd przez internet? (...)

Hapi Pożyczki - opinie

zarobków i pytanie czy będą to sprawdzać u mojego pracodawcy? czy dzwonią lub chodzą do firmy żeby to sprawdzić czy nie? (...) a jak jest z zatrudnieniem czy wymagają zaświadczeń czy wystarczy im moje oświadczenie o wysokości (...)

czy mozna sprawdzić online i czy to coś kosztuje czy sprawdza się za darmo? (...)

Parabanki chcą stworzyć bazę wzprowaną na BIK?

w życie czyli przyszły rok. Jak myślicie czy to dobry pomysł skoro jest tak wiele innych baz. Tam tez można sprawdzić jak kto spłacał zadłużenie i czy będą z nim problemy czy nie. (...) stworzyć swoją własną bazę z informacjami o klientach, a dokładniej ich historii kredytowej- coś w rodzaju BIK-u. Podobno Vivus, Provident, SohoCredit oraz ViaSMS, mają za sobą pierwsze spotkanie na którym poruszano w (...)

Grzesiek z Oświęcim

Pożyczka od ręki bez BIK

Współcześnie wielu z nas ma kłopoty finansowe związane z zadłużeniami, które piętrzą się w różnych bankach. Nie rzadko jeden kredyt gotówkowy goni drugi, co ostatecznie powoduje, że brakuje nam pieniędzy na kolejne raty.

Kredyt bez BIK w banku?

hejka, czy w jakimś bank można dostać kredyt bez BIK? Czy wszystkie banki sprawdzają historie kredytową w BIK? Nie chciałbym brać pożyczki w jakimś parabanku, wszędzie gdzie nie czytam parabanki żądają jakiś opłat za roz (...) patrzenie wniosku, naciągają ludzi mówiąc w prost. Kłopot w tym że mam chyba niezbyt dobrą historię w BIK, poprzedni kredyt spłaciłem tyle że po wszystkich możliwych terminach i zawiadomieniach. Czy jest jakaś szansa na (...)

All money - Opinie

pośrednik nie pośrednik, a czy mają jakieś pożyczki dla osób ze słabym bik, czy w ogóle są takie pożyczki bez bik u nich czy tylko oferty z banków gdzie sprawdzają bik? (...)

Czyszczenie BIK

w banku przez złą historie kredytową w BIK. Wiem że istnieją takie usługi jak czyszczenie BIK, ale nie jestem pewna czy nie jest to tylko naciąganie ludzi na kasę? Myśląc logicznie to gdyby była możliwość wyczyszc (...) cały BIK nie miałby sensu istnienia, straciłby wiarygodność, niemniej jednak istnieją firmy które oferują czyszczenie BIK, więc jak to jest? Czy to naprawdę tak działa że płacimy jakiejś firmie określoną sumę pienięd (...)

Irena z Wałbrzych

Pożyczki bez BIK

finansowych będą pożyczki, w których nie bada się historii kredytowej pożyczkobiorcy. Takie pożyczki bez BIK mogą zasilić konto właściwie każdego z nas. (...)

Vanquis Bank - Opinie

czy ktoś wie jak sprawdzić czy karta została wysłana i czy jak już podpisałem u kuriera to napewno ją dostane ???proszę o odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!11 (...)

marcino z tarnowskie góry

Czy mini credit sprawdza bik?

Czyu firma Mini Credit udzielając swoje pożyczki gotówkowe sprawdzają swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej oraz Krajowym Rejestrze Długów? (...)

Tymek z Tczew

Chwilówki bez bik przez internet

Dużo jest ofert pożyczek gotówkowych w internecie. Mam pytanie czy wszystkie firmy udzielające pożyczek chwilówek przez internet ne sprawdzają klientów w BIKu? A jak nie, to które firmy udzielają bez sprawdzania w Biurze (...)

Jarek z Puck

Provident - Opinie

czy można przez internet sprawdzić stan pożyczki w providencie? (...)

Żyrafa Pożyczki - Opinie

czy to prawda że teraz żyrafa sprawdza także bik i podaje do bik? czy coś się zmieniło w tej sprawie? (...)

pożyczka prywatna Łukasz P

Mówiłem żeby sprawdzić co to za ubezpieczenie,wszystko można sprawdzić,LUDZIE. Najpierw sprawdzcie ile kosztuje takie ubezoieczenie,a już będziecie wiedzieli ,że kwota 150,albo 250 zł to nie jest ubezpieczenie pozyczki w (...)

gość

Najnowsze porady

Potrzebujesz pożyczki?

Udzielamy prawdziwej pożyczki firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako...

Najnowsze opinie klientów