MaxiPozyczka

Jak sprawdzić czy jestem w bik

- wynik wyszukiwania

Jak sprawdzić czy jestem w BIK?

witam, gdzie mogę sprawdzić czy jestem wpisany w BIK? Czy za takie sprawdzenie coś się płaci i ile? (...)

Sławek z Nowogard

Jak sprawdzić BIK za darmo?

w sposób uproszczony przez internet będąc klientem jednego z banków, które umożliwiają taka usługę, można sprawdzić naszą historię w Biurze Informacji Kredytowej. Wiem, że za raport Biura Informacji Kredytowej trzeba (...) Teraz nawet zapłacić. Ale czy jest jakaś inna opcja, aby sprawdzić w Biurze Informacji Kredytowej swoją osobę, ale żeby nie płacić za taki raport? (...)

Olek z Racibórz

Biuro Informacji Kredytowej

już kiedyś nieduży kredyt, spłaciłem go na czas, ale kilka razy nie zapłaciłem na czas innych zobowiązań. Czy jest szansa, żeby zobaczyć raport z Biura Informacji Kredytowej? Czy trzeba za to płacić, czy może jest to (...)

Onomatopejnik z Legnica

Jak sprawdzić czy karta jest kredytowa czy debetowa?

Wiem, że zaraz posypią się głupie komentarze, ale ja taka mądra jak większość nie jestem i pytam. Proszę o pomoc osoby rozsądne i mające coś ciekawego do powiedzenia. Dla mnie debet i kredyt to praktycznie to samo więc n (...) ie wiem czym się karty różnią. (...)

Dorota z Świdnica

Via SMS - Opinie

w BIK mogą Cię sprawdzić jedynie banki i SKOKI, żadne inne instytucje parabankowe nie mają wglądu do BIK, możesz też sprawdzić się sam na własne życzenie (...)

pożyczka prywatna Łukasz P

Mówiłem żeby sprawdzić co to za ubezpieczenie,wszystko można sprawdzić,LUDZIE. Najpierw sprawdzcie ile kosztuje takie ubezoieczenie,a już będziecie wiedzieli ,że kwota 150,albo 250 zł to nie jest ubezpieczenie pozyczki w (...)

gość

przez internet sprawdzania bik za darmo nie ma! za darmo możesz sprawdzić jedynie drogą pocztową, wysyłasz wniosek i czekasz, trochę to trwa ale nic nie płacisz, bik za darmo można sprawdzić raz na pół roku bodajże (...)

z Żory

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

a parabanki w ogole mogą sprawdzać w bik? chyba nie, z tego co wiem to tylko banki mogą sprawdzic nas w bik no i sami siebie mozemy jeszcze sprawdzic, ale nie parabanki, nie podlegaja one regulacjom KNF i nie mogą sprawd (...)

KRD

Oczywiście istnieje możliwość, żeby sprawdzić swoje zadłużenie w Krajowym Rejestrze Dłużników. Wystarczy założyć na ich stronie konto i następnie złożyć wniosek o przygotowanie raportu na swój temat. Wszystkie kroki szcz (...)

Patryk z Piekary Śląskie

ale gdzie to sparawdzić? jak sprawdzić czy jestem w krd przez internet? (...)

Pożyczki prywatne na dowód

NABIERAJA WPLACAJA I WOGOLE ,A MOWIA ZE DZIECI GLOPIE ZENADA Z TYMI LUDZMI NA KAZDY GROSZ POLECA .WYSTARCZY MIEC JAK NAJWIECEJ DANYCH I JE WKLEIC W GOGLE A NUM KONTA SPRAWDZIC W BANKU NIC TRUDNEGO. (...)

PRAWIE OSZUKANA

Czy parabanki sprawdzają w BIK?

teraz to chyba jest tak że każdy podmiot może cię sprawdzić w bik jak zapłaci, ale tylko banki i skoki podają informację do bik, nie jestem pewien ale tak mi się obiło o uszy (...)

jest jak za handel informacją, robią kasę z niczego i chyba nieźle na tym wychodzą, bo pytanie jak sprawdzic czy jestem w biku to pojawia się na każdym forum co krok (...)

Telefon 691-016-420

Zostawiam nr.telefonu jezeli bedą pytania.Dodam że nie jestem zaglebiona nigdzie,wiec mozna mnie sprawdzic,zaraz muszę uciekac dlatego zostawiam dane .Miłego dnia zycze. (...)

czy za to coś płacę czy można sprawdzić się w bik bezpłatnie? (...)

bik można sprawdzić za darmo na stronie biku (...)

czy mozna sprawdzić online i czy to coś kosztuje czy sprawdza się za darmo? (...)

Czy istnieje jakaś możliwość, aby sprawdzić swoje dane i powiązane z nimi liczby w Krajowym Rejestrze Dłużników? Obawiam się, iż się tam znajduję, jednak nie jestem pewien jakie moje zadłużenia sa tam zawarte i chciałbym (...) to zobaczyć... Bardzo proszę o pomoc. (...)

Damian z Ruda Śląska

Provident - Opinie

czy można przez internet sprawdzić stan pożyczki w providencie? (...)

Udzielę prywatnej pożyczki

wszystkie kredyty jakie miałem, spłacałem przed czasem. Mogę nawet wysłać dowody wpłat, lub można mnie sprawdzić. (...) o pilny kontakt. Kwota 10tys Czas spłacania 6-12mc w jednej racie, albo w kilku, ale od 3go miesiąca. Jestem czysty, (...)

K z R

Udzielę pożyczki na procent

wszystkie kredyty jakie miałem, spłacałem przed czasem. Mogę nawet wysłać dowody wpłat, lub można mnie sprawdzić. (...) o pilny kontakt. Kwota 10tys Czas spłacania 6-12mc w jednej racie, albo w kilku, ale od 3go miesiąca. Jestem czysty, (...)

K z Rz

Najnowsze porady

Pożyczka bez Baz

Cześć,To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich,...

pożyczka pozabankowa

Cześć,To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich,...

pożyczka pozabankowa

Cześć,To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich,...

Najnowsze opinie klientów