MaxiPozyczka

Provident

- wynik wyszukiwania

Provident Polska debiutuje na GPW

Dnia 27 marca 2013 roku akcje Grupy IPF właściciela marki Provident Polska zostały dopuszczone do obrotu na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. (...)

Provident na konto?

teraz w dobie chwilówek przez internet i provident poszedł do przodu, jest i provident na konto i nowa marka od provident - hapi pożyczki, było do przewidzenia, że w miarę rozrostu konkurencji i provident będzie musiał z (...)

Czy Provident wymaga zaświadczenia o zarobkach?

Zastanawia mnie czy jak przedstawiciel Provident-a przychodzi udzielić mi pożyczki każe przedstawić zaświadczenie o osiąganych dochodach. Jak właściwie oni weryfikują czy ja mam szansę spłacenia pożyczki udzielonej przez (...)

Provident czy Optima?

Co warto wybrać Provident czy Optima? Jakie są wasze doświadczenia z obiema tymi firmami? (...)

Czy Provident sprawdza zatrudnienie?

gotówkową w Providencie muszę mieć jakieś dokumenty, które potwierdzają moje zatrudnienie, czy w ogóle Provident sprawdza takiego pożyczkobiorcę pod względem zatrudnienia i osiąganych dochodów? (...)

Vanquis Bank - Opinie

provident ale nie ten polski, to jest inny provident z uk, nie ma on nic wspólnego z firmą provident polska, poczytaj sobie dokładnie (...)

Pożyczka dla bezrobotnych provident

nie mam pracy od 6 miesięcy, pilnie potrzebuję gotówki 2 tys, czy provident daje pożyczki dla bezrobotnych? jakie inne firmy ewentualnie mozecie polecic, potrzebuję tej pożyczki bardzo pilnie, chcę ją rozłożyc na raty na (...)

Czy Provident wpisuje do BIK?

pożyczkę gotówkową w Providencie w momencie niewywiązania się ze spłat takiej pożyczki przez pewien czas, Provident wpisuje takiego swojego dłużnika do iura Informacji Kredytowej? Czy w ogóle ma taka możliwość wpisu (...)

Czy Provident ma dostęp do BIK?

Provident nie sprawdza BIK! Provident nie podaje do BIK! Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze! Do BIK podają tylko banki i SKOKi! Możesz być w BIK i dostać pożyczkę w Provident, nie ma z tym żadnego problemu! (...)

Provident pożyczka na konto opinie

niestety odmówiono mi kredytu zacząłem więc przeglądać oferty pożyczek pozabankowych i przeczytałem że w provident jest też pożyczka na konto która jest dużo tańsza od standardowej formy z dostawą do domu. Ile fakty (...)

Provident - Opinie

czy w provident dają pożyczkę takim osobom które są w bik? zostałem zwolniony z pracy i mam zaległe rachunki do spacenia, potrzebuję gotówki, w banku nie dadzą, a w provident mam szanse? (...)

Provident kredyt dla firm

Provident ostatnio promuje kredyty dla firm, korzystał już ktoś? Jakie mają warunki, jakie wymagania co do firm? Czy kredyt w Providencie dostępny jest dla nowych firm, mam na myśli firmę która działa poniżej 3 miesięcy? (...)

Vanquis Bank - Opinie

tylko że provident polska nie ma nic wspólnego z firmą provident w wielkiej brytanii (...)

Provident czy Profi Credit?

Mam pytanie, która firma jest lepsza w udzielaniau pożyczek gotówkowych bo mam mozliwość szybkiego wzięcia pożyczki gotówkowej albo w Providenci albo w Profi Credit?

Provident czy Bocian?

jedno i to samo, jak już to bym wziął w provident, preferuję sprawdzone firmy (...)

Niespłacona pożyczka w Provident

cześć, wyczytałem gdzieś że provident w zasadzie nie może nic zrobić osobom które spłaciły pierwsze 3 raty pożyczki i dalej przestały ją spłacać? nie bardzo wiem skąd taka opinia i jeśli to prawda to dlaczego nic nie mog (...)

provident nie sprawdza zdolności kredytowej, nie ma jak, w ogóle nie interesuje go twoja zdolność kredytowa, pożyczka w provident to pożyczka wysokiego ryzyka, czyli nie ma pewności że ją spłacisz, jakieś 30% pożyczek w (...)

Jak w praktyce wygląda sprawdzanie zdolności kredytowej w Providencie? Często radzicie, żeby korzystać z ich usług jeżeli nie ma szansy uzyskania pożyczki gotówkowej za pomocą innego banku. Za zastanawiam się jednak jak

Witam, jestem nowy na tym forum, przeglądałem różne wątki ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - co lepiej wybrać pożyczkę w PROVIDENCIE czy BOCIANIE?. Jakie są wasze spostrzeżenia możne macie swoje powody aby f

WOW !!! Ja jestem w szoku. Skoro PROVIDENT oferuje tak wysokie pożyczki to na pewno sprawdza bazy związane z twoją historią kredytową. Czy jednak BIK? Trudno powiedzieć. Zwykle działalność kredytowa Provident ograniczała (...)

Provident - Opinie

piszcie co chcecie, ale uważam że provident to najlepsza pożyczka gotówkowa w domu klienta, brałam już u konkurencji czyli bocian, ale zdecydowanie mogę wskazać że provident dużo lepiej podchodzi do klienta, nie wiem moż (...)

Właśnie, ale czy Provident jest zainteresowany takim rozwiązaniem, bo moich zdaniem tracą na tym i pracownicy tej firmy i sam Provident. A klient by skorzystał, ale po co? (...)

Witam, widziałem że Provident ma też w ofercie pożyczkę na konto, ale podobno nie są zbyt chętni do udzielania takich pożyczek bo wtedy nie kasują dodatkowych pieniędzy za dostawę do domu i potem odbiór rat od klienta? T (...)

Provident - Opinie

Co robi Provident z dłużnikami? Jakie są konsekwencje niespłacania pożyczki w Providencie? Co Provident robi z dłużnikami zalegającymi ze spłatą? Czy są jakieś kary? (...)

provident ma kolosalne koszty, jeśli ktoś jest zadłuzony to polecam portale społecznosciowe typu pozyczkolandia gdzie mozna pożyczyć na dużo nizszy procent, nie ma sensu pchać się w provident, a czy wpisuje to na pewno n (...)

Dostałem informację od tej instytucji bankowej, ze w trakcie trwania pożyczki gotówkowej można podnieść sobie u nich limit takie pożyczki gotówkowej nawet do 10000 złotych. Mam pytanie czy trzeba spełnić jakieś warunki,

Co to Vanquis Bank?

mają wspólne korzenie ale dziś działają zupełnie niezależnie, swoją drogą polecam raczej pożyczkę provident na konto bez obsługi domowej wtedy taka pożyczka kosztowo wyjdzie podobnie jak vanquis a provident jest juz u na (...)

się da tak prosto gospodarować własnymi środkami że zostaje coś do zaoszczędzenia na nagłe wypadki. Wiadomo Provident czy Bocian to jeden pies. Chyba wszystko jedno co wybierzesz. Ja korzystam z Provident bo do tego zm (...)

Firmy pozyczkowe typu provident

Czy znacie inne firmy pożyczkowe działające jak Provident? Znam jeszcze Bociana, a inne jakieś znacie które przynoszą pożyczkę do domu? (...)

Zaciekawiło mnie zdanie Piotra z Katowic, a mianowicie: Provident działa nie do konca legalnie dlatego odpuszczaja po czasie.Na jakiej podstawie Piotr stwierdził, iż Provident nie działa do końca legalnie? Mógłby ktoś mi (...)

bzdura w provident się nie płaci kar za spłacenie pożyczki po terminie!!! spytajcie przedstawiciela, z nimi zawsze można ustalić inny termin spłaty jeśli mamy kłopoty, nie ma żadnych ustalonych kar za spłatę pożyczki w p (...)

Niespłacona pożyczka w Providencie

cześć, mam kłopoty, wziąłem pożyczkę w Providencie i nie mam jej teraz z czego spłacić, tzn część spłaciłem, więcej niż połowę, ale nie mam z czego spłacić reszty, robota się skończyła i mam niemały problem. na razie się

Najnowsze porady

udziele pozyczki

Dobry wieczor potrzebuje pozyczki na 5tys zl czy jet nadzieja.czekam na odp.kalembaanita@gmail.com...

Najnowsze opinie klientów