MaxiPozyczka

Kredyt gotówkowy

- wynik wyszukiwania

Tani kredyt gotówkowy

Chcę zaciągnąć w banku kredyt gotówkowy, gdzie mógłbym dostać tani kredeyt gotówkowy, który bank polecacie? Interesuje mnie kwota kredytu na sumę 12 tysięcy złotych. (...)

Damian z Stalowa Wola

Co wybrać kredyt gotówkowy czy odnawialny?

Mam trochę długów i chciałbym je ale nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad kredytem gotówkowym albo limitem w koncie. Co radzicie moje dotychczasowe zadłużenie to około 2 tys. (...)

Robert

Kredyt gotówkowy 0%

Co to jest właściwie kredyt 0%. Nie mogę pojąć dlaczego bank daje taką ofertę skoro na niej nie zarobi. Jakie warunki trzeba spełnić żeby uzyskać taki kredyt? Może muszę być klientem tego banku? Kto z forumowiczów skozyt (...)

Andrew z Wawa

Kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granicą

Jestem bardzo ciekawy, bo pracuję w Danii i chciałbym w Polsce zaciągnąć kredyt gotówkowy na mały biznes. Czy bank da mi taki kredyt gotówkowy? Zarabiam ponad 14 000 złotych, mam sporo oszczędności, a potrzebuję na ten m (...) około 250 000 złotych. Czy przy takich zarobkach, ale zagranicznych mogę liczyć ze strony banków na kredyt gotówkowy? (...)

Krzyś z Kopenhaga

Eurobank: Kredyt gotówkowy 5,7%

W Eurobanku pojawiła się nowa oferta kredytu na dowolny cel. Kredyt ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie, bo 5,7% i można go otrzymać do wysokości 120 000 zł. (...)

Czym jest kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy to jedna najpopularniejszych form pożyczania pieniędzy przez banki. Warto się nad nim zastanowić, jeżeli chce się zaciągnąć dług na określoną kwotę. Najpierw jednak należy dokładnie się mu przyjrzeć i po (...)

Kredyt gotówkowy a L4

w ciąży. Zwolnienie rozpoczęło się już dwa miesiące temu. Zastanawiam się czy byłaby możliwość otrzymania kredytu w mojej obecnej sytuacji? Pilnie potrzebuję pieniędzy, głównie na cele związane z dzieckiem. Czy da si (...)

Agata z Bartoszyce

Kredyt gotówkowy dla wolnych zawodów

witam, w którym banku aktualnie mają najlepszy kredyt gotówkowy dla wolnych zawodów? Jestem architektem dopiero zacząłem własną działalność gospodarczą. Jakie profity można mieć z tego tytułu? Jaki okres muszę prowadzić (...) działalność gospodarczą żeby skorzystać z takiego kredytu? Czy 3 miesiące wystarczy? Chodzi o kredyt 100 tys. zł. (...)

Gdzie kredyt gotówkowy z najniższym oprocentowaniem?

Potrzebuję wziąć pożyczkę gotówkową. Jednak chciał bym skorzystać z jak najmniejszego oprocentowania jakie jest w chwili obecnej możliwe. Poradźcie gdzie najlepiej się udać by takie oprocentowanie było naprawdę niskie.

Dawid z Jelenia Góra

Ile trzeba pracować żeby dostać kredyt?

dzień dobry, zaczęłam niedawno - miesiąc temu pracę, chcę się starać o kredyt gotówkowy w wysokości 5 tys. zł. Czy jest jakiś minimalny okres zatrudnienia wymagany w bankach żeby móc starać się o kredyt gotówkowy? (...)

Ella z Iława

Kredyt gotówkowy po 3 miesiącach pracy?

Witam, od 3 miesięcy pracuje na umowę - zlecenie, chciałbym wziąć kredyt gotówkowy i stąd pytanie czy w banku dostanę? w jakim dadzą kredyt gotówkowy osobie która pracuje dopiero 3 miesiące i tylko na umowę zlecenie a ni (...)

Robert z Wałbrzych

Kredyt gotówkowy BZ WBK

BZ WBK oferuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 16 procent, natomiast z ubezpieczeniem oprocentowanie wynosi około 18 procent. Sprawdziłem symulację takiego kredytu gotówkowego na ich stronie i biorąc kredyt gotówkowy (...) w BZ WBK rata miesięczna od pożyczonej kwoty kredytu w wysokości 10 tysięcy złotych i na okres 72 raty miesięczne, wyszłaby 255,10 złotych. Co sądzicie na temat tego kredytu czy lepiej wziąć z ubezpieczeniem czy bez ubez (...)

Piotrek z Tarnów

Kredyt gotówkowy czy limit w koncie?

Potrzebuję 20 tysięcy złotych, chcę wziąć kredyt gotówkowy na tą kwotę. Kiedy poszedłem do mojego banku, tam gdzie mam konto osobiste, a więc do Alior Banku. Zaoproponowano mi również limit w koncie osobistym na sumę tak (...) ą jaką chcę czyli 20 tysięcy złotych. Oprocentowanie kredytu gotówkowego jak i limitu w koncie osobistym jest prawie takie same. Prowizja także jes na podobnym poziomie. Co wybrać, które rozwiązanie jest lepsze? (...)

Cyryl z Komorniki

Kiedy i jak warto wziąć kredyt gotówkowy

Przypływ gotówki jest niezwykle miły dla każdego z nas, lecz jeśli jego źródło stanowi kredyt gotówkowy, sytuacja wygląda nieco inaczej – trzeba bowiem go spłacić, i to z nawiązką. Dlatego też nie warto ulegać zachcianko (...)

Kredyt gotówkowy a umowa zlecenie

witajcie, pracuje od pół roku na umowę zlecenie, zarabiam 1400 zł na rękę, potrzebuje kredytu gotówkowego 5 tys zł, mogłabym spłacić go w 2 lata, czy banki dają kredyty gotówkowe dla osób pracujących na umowę zlecenie? W (...)

Aga z Zabrze

Kredyt bez BIK w banku?

kredyt spłaciłem tyle że po wszystkich możliwych terminach i zawiadomieniach. Czy jest jakaś szansa na kredyt gotówkowy w banku dla takiej osoby która figuruje w BIK? (...) hejka, czy w jakimś bank można dostać kredyt bez BIK? Czy wszystkie banki sprawdzają historie kredytową w BIK? Nie chciałbym brać pożyczki w jakimś parabanku, wszędzie gdzie nie czytam parabanki żądają jakiś opłat za roz (...)

Najtańszy kredyt gotówkowy

Niezwykle duża ilość ofert proponujących tani kredyt gotówkowy, bardzo zróżnicowane opłaty i ogromna konkurencja na rynku bankowym sprawiają, że nad wyraz trudno jest wybrać najlepszy kredyt gotówkowy czy pożyczkę g (...)

Gdzie najlepszy kredyt gotówkowy?

złotych. Zdolność kredytową na taką sumę kredytu posiadam, tylko właśnie nie potrafię rozpoznać, o który kredyt gotówkowy się starać i w którym banku złożyć wniosek o taki kredyt gotówkowy? Doradźcie mi. Który bank (...) Mam zamiar pozyczyć od banku w ramach kredytu gotówkowego na dowolny cel około 40 tysięcyoferuje dobry kredyt gotówkowyw dodatku, który będę mógł uzyskać szybko i bez wielkich formalności? (...)

Norbert z Cieszyn

Kredyt gotówkowy czy zakupy na raty?

się zdecydować. Czy taki kredyt na celowy zakup sprzętu RTV i mogę to załatwić w sklepie. Ale też mogę wziąć kredyt gotówkowy na dowolny cel. Tylko nie wiem co jest bardziej korzystne, boję się, że w sklepie jest wiele (...) Mam zamiar kupić nowy sprzęt RTV, chcę na ten cel przeznaczyć 10 tysięcy złotych, a zakup skredytować. Tylko nie wiem na jaki kredytukrytych opłat związanych z ratalnym zakupem. Może ktoś mi doradzi co wybrać, może ktoś (...)

Grzesiek z Toruń

Kredyt gotówkowy czy karta kredytowa?

w moim banku. Przydałoby mi się trochę gotówki. Bank chce mi da dać kartę kredytową na 5 000 złotych, albo kredyt gotówkowy na sumę 15 000 złotych. Co bardziej mi się opłaca, bo nie potrzebuję aż 15 000 złotych, bardz (...) Co bardziej się opłaca, bo mam dwie możliwościiej skłaniałbym się do wzięcia karty kredytowej. Ale co bardziej może mi się opłacać, bo przecież karta kredytowa i kredyt na tej karcie jest droższy? (...)

Tadek z Toruń

Kredyt gotówkowy w ING Banku

czasu jest klientem ING Banku. Ja jestem klientem tego banku od ponad roku, więc mogę się załapać na taki kredyt gotówkowy. Ale wydaje mi się on drogi, bo RRSO wynosi ponad 23 procent, a oprocentowanie takiego kredyt (...) Natknąłem się na ofertę kredytu gotówkowego banku ING. Można nawet dostać 60 tyś złotych. Dla stałego klienta jest to pożyczka, czyli takiego który już od pewnegou gotówkowego wynosi 15, 5 % w skali roku. Co sądzicie czy (...)

Naniek z Bytom

Kredyt gotówkowy a umowa na czas określony

Chcę wsiąść kredyt gotówkowy w swoim banku. Niestety mam umowę na czas określony czyli jeszcze na rok. Myślę że firma przedłuży mi tą umowę, ale nie mogę tego potwierdzić na piśmie. Kredyt chcę wsiąść na 24 miesiące - cz (...)

Józia z Chełm

Najlepszy kredyt gotówkowy w dobie kryzysu

ogarniającym nas zewsząd kryzysie. Nie da się ukryć, że i w moim portfelu wciąż widać dno. Jak uważacie jaki kredyt wybrać? Który z szerokiej gamy oferowanej na rynku jest najlepszy na ciężkie czasy? Zasugerujcie na co (...)

nie taki mądry

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów