MaxiPozyczka

Meritum bank opinie

- wynik wyszukiwania

Meritum Bank Pożyczka gotówkowa - Opinie

O Meritum Bank Meritum Bank to instytucja, która działa na polskim rynku od 1990 roku. Swoją ofertę bankową kieruje ona przede wszystkim do klientów średniozamożnych. Każdego dnia obsługuje zarówno setki klientów indyw (...) szereg ofert dla mikro i małych firm , których obecnie na rynku gospodarczym także nie brakuje. Obecnie Meritum Bank posiada ponad sto placówek w sieci własnej oraz partnerskiej, a ponadto wyróżnia się bogatą (...)

Pożyczka w Meritum a komornik

Witam chciałbym zaciągnaąć kredyt w meritum na spłate WSZYSTKICH zoowiązań ( komorników też ) kwota 10000zł.rnJest taka opcja wogóle?? (...)

JA11 z TYCHY

BANK-ON - Opinie

bądź doświadczenia zapraszamy do podzielenia się z innymi użytkownikami naszego forum, czekamy na wasze opinie na temat BANK-ON. (...) BANK-ON Pożyczka bez BIK, pożyczka bez BIG, pożyczka bez KRD, pożyczka bez zaświadczeń, bez zgody współmałżonka, czy też w końcu pożyczka dla zadłużonych z komornikiem na karku - to bardzo często poszukiwane w intern (...)

Karta kredytowa Vanquis Bank

widziałem reklamę karty kredytowej vanquis bank ale nigdzie nie znalazłem dokładnego opisu oferty, tzn jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać kartę vanquis? czy to jest taka sama karta kredytowa jaką można dostac w ka (...)

Co to Vanquis Bank?

Co to Vanquis Bank? Pierwszy raz spotykam się z tym z taką marką i chciała bym się więcej dowiedzieć na jego temat. Może ktoś z was wcześniej się z tym spotkał? (...)

Jasia z Mielec

Bezzwrotna pozyczka w Idea Bank

Dostałem taką ofertę bezzwrotnej pozyczki. Czy ktoś mi napisze czy takie wmawianie ludziom o bezzwrotnej pożyczce gotówkowej jest w ramach prawa.Bo to dla mnie jest oszustwo, bo jednak okazuje się, że muszę za wszystko z

ludwik

udziele kredytu

Witam Jestem Doradcą ds. produktów bankowych- udzielam kredytów w bankach: -FM BANK -MERITUM -DEUTSCHE -BOS -POCZTOWY -GETTIN BANK -POCZTOWY Udzielam kredytów do 350 tyś. brutto, ( umowa o prace, zlecenie, działalnoś gos (...)

Rakoczy Joanna z zachodniopomorskie

DreamsBank - Opinie

Dreams Bank - pożyczki bez BIK? DreamsBank.pl to kolejna firma finansowa, która reklamuje się jako firma udzielająca fantastycznych pożyczek gotówkowych. Jednak nie do końca jest to prawda. Na stronie internetowej fir (...)

Ile są warte certyfikaty i opinie firm pożyczkowych?

Na wielu stronach internetowych można znaleźć różnego rodzaju certyfikaty. Nie tylko na stronach firm pożyczkowych, ale też firm usługowych czy sklepów online. Mają one zapewniać, że firma działa rzetelnie, nie ma długów

Niski Procent przy Autokredycie w Getin Banku?

Kredyt Niski Procent w Getin Banku to oferta skierowana dla osób, które chcą tanio i szybko otrzymać kredyt na wymarzone auto. Przekonuje nas się, że kredyt możemy otrzymać już w 2 godziny. Kredyt ma być atrakcyjnie opro (...)

Z kobitą nie wygrasz albo dasz się zamęczyć albo ulegniesz. Uległem pożyczkę wziąłem całkiem rozsądną w Meritum Bank. Niska rata więc nie męczy a babę mam z głowy. (...)

Biznes Kredyt w FM Bank

Mam pytania dotyczące FM Banku, bo oferują kredyt dla firm, które na rynku nie są nawet roku, a kwota kredytu firmowego o którą można się starać to nawet 100 000 złotych. Nie chcą żadnych zabezpieczeń. Czy znacie ten ban (...)

Norman

Kredyt na rozpoczęcie dzialalności

gospodarczej, jestem w trakcie zakładania firmy i potrzebuję kredytu mniej więcej na 20 tys. W jakim banku dostanę najtańszy kredyt gotówkowy dla nowych firm? (...)

z Świdnik

Kredyt Bank Kredyt gotówkowy - Opinie

Krótko o Kredyt Banku Rok 1990. Decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego został powołany Kredyt Bank S.A. 11 września otrzymał on upoważnienie do rozliczeń w obrocie krajowym i zagranicznym. To właśnie były pierwsz (...)

pozyczkiprywatne.com - opinie

sekundę była zaciągana kolejna pożyczka, co o tym myślicie?Czy mieliście kontakt z tą firmą? Jakie są wasze opinie o ofercie pozyczkiprywatne.com? na czym to polega? (...)

Kredyt samochodowy

niż kredyt gotówkowy. Ale nie znam jaki kredyt jest jednym z lepszych i najtańszych. Słyszałem, że Getin Bank oferuje dobre i tanie kredyty. Jaki wybrać? Co polecacie? (...)

Ulaf z Kostrzyń

Deutsche Bank Kredyt gotówkowy - Opinie

Deutsche Bank Z obecności Deutsche Bank w Polsce możemy cieszyć się dopiero od 2001 roku, kiedy to właśnie powstał w naszym kraju pierwszy oddział tej spółki. Pierwotnie obsługiwała ona jedynie pion bankowości prywat (...)

Vanquis Bank - Opinie

1 roku. Jesteś już klientem Vanquis Bank Polska, masz już katrę kredytową Vanquis Bank? Czekamy na Twoje opinie odnośnie produktów oferowanych przez Vanquis Bank Polska a także opinie na temat samego banku. (...) Vanquis Bank Vanquis Bank Limited jest instytucją kredytową utworzoną w 2002 r. w Wielkiej Brytanii, prowadzącą swoją działalność na terenie RP przez oddział, nadzorowaną przez właściwe władze nadzorcze Wielkiej Bryta (...)

Getin Bank Pożyczka Gotówkowa - Opinie

Getin Noble Bank - O banku Getin Bank został stworzony w 2004 roku, kiedy to został przekształcony z regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W kolejnych latach wcielił do siebie Bank Przemysłowy (...)

Eurobank Pożyczka Gotówkowa - Opinie

Chyba każdy bank daje kredyt osobom w wieku 25 lat. Ważne żeby mieć stałe zatrudnienie i nieposzlakowaną opinię To naprawdę niestety dla mnie argument że bank daje kasę. Ważne jest na jakich warunkach. (...)

Kuba z Kielce

na tym forum w dziale opinie jest specjalny wątek o vanquis bank, tam dowiesz się więcej (...)

ING Pożyczka Gotówkowa - Opinie

Bank ING - O banku ING Bank Śląski powstał w Katowicach w 1989 roku. Wtedy rozpoczął swoje działanie jeszcze jako Bank Śląski. Już po dwóch latach przekształcił się w spółkę akcyjną, w całości należącą do Skarbu Pańs (...)

Bank Zachodni WBK Kredyt gotówkowy - Opinie

z usług bankowych. Bank Zachodni WBK to bank niezwykle przyjazny swoim klientom. Czekamy na Państwa opinie na temat Banku Zachodniego WBK i kredytu gotówkowego zaciągniętego w tej instytucji. Zachęcamy do wypow (...) Bank Zachodni WBK informacje o banku Z pewnością każdy kojarzy zabawne reklamy z Chuckiem Norissem w roli głównej. Chodzi oczywiście o spoty reklamowe Banku Zachodniego WBK. To bank, który cieszy się mianem jednego z (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów