MaxiPozyczka

Pożyczka społecznościowa

- wynik wyszukiwania

Zakra.pl - Opinie

Warunki w Zakrze są bardzo dobre, przeważnie można pozyczyć od innej osoby w ramach pożyczki społecznościowej o oprocentowaniu około 30 procent, ja właśnie taką pożyczkę społecznościową dostałem. Szybko dostałem taką poż

Jan z Jaworzno

Warunki w Zakrze są bardzo dobre, przeważnie można pozyczyć od innej osoby w ramach pożyczki społecznościowej o oprocentowaniu około 30 procent, ja właśnie taką pożyczkę społecznościową dostałem. Szybko dostałem taką poż

Jan z Jaworzno

Pożycz.pl - Opinie

pożyczkę społecznościową. Ryzyko pożyczania jest wszędzie, więc wydaje mi się, ze niewiele odbiega taka pożyczka społecznościowa od innych pożyczek. (...)

Hol z Suwałki

Taka pożyczka społecznościowa to już jest dla osób, które mają problemy z bankami, ale nie oznacza, że są nieuczciwi, mający problem z spłatą swoich zobowiązań kredytowych. Tutaj na tym portalu pożyczek społecznościowych (...)

sandik z Rybnik

Pożyczka od osoby prywatnej

Dla wielu osób jedyną szansą na wyjście z poważnych problemów finansowych może okazać się pożyczka społecznościowa. To taka pożyczka od osoby prywatnej, w której nie bierze udziału żaden bank. (...)

Pożyczka od osoby prywatnej a podatek

Decydując się na pożyczkę społecznościową musimy mieć świadomość tego, że wiąże się to również z dodatkowymi opłatami, w postaci rozliczenia z urzędem skarbowym.

Pieniądze na ... wydanie książki

- 1200 zł netto (jestem freelancerem) mogę myśleć o jakiejś formie wsparcia? Słyszałem jeszcze coś o pożyczkach społecznościowych. Próbowaliście? (...)

Arkadiusz75 z Bełchatów

Gdzie najkorzystniejsza pożyczka bez BIK?

Na kokos.pl nie sprawdzają list dłużników i mają całkiem niezłe warunki. Jest to pożyczka społecznościowa ale naprawdę warto skorzystać. (...)

Leszek z Kwidzyn

Jaki bank udziela kredytu bez bik?

nieprawda, pożyczka społecznościowa jest dużo tańsza niż jakakolwiek inna pożyczka pozabankowa, a kredyt bez bik w banku? zapomnij, każdy bank pierwsze co robi to sprawdza bik, po to powstał bik żeby z niego korzystać i (...)

Pożyczka gotówkowa - co, gdzie, jak

Nie masz czasu na wypełnianie zawiłych procedur bankowych? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być pożyczka gotówkowa. Jakie są jej główne cechy? Gdzie można ją zdobyć? Przeczytaj i dowiedz się. (...)

Ta pożyczka jest lepsza niż oferta tak popularnego Providenta. Po za tym nie sądzę żeby choć w połowie byli tak upierdliwi jak ta firma. Dlatego choćby z uwagi na to wolę pożyczkę społecznościową. A biorąc kredyty z głow (...)

Maja z Kluczbork

Pożyczka na święta

do świąt mało czasu i możesz do tego czasu nie uzbierać chętnych na pożyczkę społecznościową, teraz dobra pożyczka na święta to oferta vivus, ale musisz spłacić w 30 dni, jeżeli na dłużej to lepiej wówczas zakręcić s (...)

Mam zły BIK i KRD, gdzie mogę ubiegać się o pożyczkę?

w złej historii w Biurze Informacji Kredytowej I Krajowym Rejestrze Długów nie masz szans. Pozostaje ci albo pożyczka społecznościowa, ale tam wielkich sum takich pożyczek nie pozyskasz. Pozostaje ci cierpliwość i oszcz (...)

Motorek z Lublin

Wady i zalety pożyczek społecznościowych

też mi wada, ale lepiej poczekać na pożyczkę społecznościową, a nóż znajdziemy inwestorów, niż pożyczać w jakichś podejrzanych firmach parabankowych typu amber gold

Najtańszy kredyt gotówkowy

tych udzielanych w domach przez przedstawicieli. Może to jest jakieś rozwiązanie. Ja polecam portal Kokos.pl Pożyczka Społecznościowa (...)

Pożyczka dla zadłużonych, gdzie szukać?

Spróbuj poszukać tańszego rozwiązania, a takim tańszym rozwiązaniem według mnie jest pożyczka społecznościowa. Jest kilka stron internetowych, które oferują takie pożyczki społecznosciowe. A jak tam ci się nie powiedzie (...)

Leszek z Nowy Sącz

na pożyczkę społecznościową trzeba długo czekać aż znajdą się chętni ją udzielić a jak się nie znajdą do świąt to zostaniesz z niczym

Sekrata.pl - Opinie

brał ktoś z tu obecnych pożyczkę społecznościową w sekrata? jak szybko można dostać u nich pożyczkę jakie oprocentowanie średnio obowiązuje?

Pożyczka od ręki na dowód

Sieć internetowa gwarantuje nam ogromne możliwości. O tym na pewno już każdy z nas niejednokrotnie mógł się przekonać. Można powiedzieć, że współcześnie przez Internet można właściwie załatwić wszystko. Prawdziwą rewoluc

Finansowo.pl - Opinie

Odpowiednie zyski, ale w zamian odpowiednie ryzyko. Na początek wystaw na aukcji małe sumy i spróbuj je w odpowiedni sposób zainwestować w pożyczkę społecznościową.

Marek z Augustów

Rzeczywiście pożyczka społecznościowa w tym momencie to bardzo kiepski pomysł. Raczej polecałbym kredyt gotówkowy w któryms zaufanym banku. Najbardziej mogę polecić ten, którego reklamuje sam Chuck Norris, chodzi mi mian (...)

Leonidas1 z Koszalin

Pożyczka od osób prywatnych

na stałe już w 2008 roku. W wielu krajach rozwinął się do tego stopnia, że zainteresowanie kredytami i pożyczkami finansowymi w bankach znacznie zmalało. (...)

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów