MaxiPozyczka

Pożyczka społecznościowa

- wynik wyszukiwania

Zakra.pl - Opinie

Warunki w Zakrze są bardzo dobre, przeważnie można pozyczyć od innej osoby w ramach pożyczki społecznościowej o oprocentowaniu około 30 procent, ja właśnie taką pożyczkę społecznościową dostałem. Szybko dostałem taką poż

Jan z Jaworzno

Warunki w Zakrze są bardzo dobre, przeważnie można pozyczyć od innej osoby w ramach pożyczki społecznościowej o oprocentowaniu około 30 procent, ja właśnie taką pożyczkę społecznościową dostałem. Szybko dostałem taką poż

Jan z Jaworzno

Pożycz.pl - Opinie

pożyczkę społecznościową. Ryzyko pożyczania jest wszędzie, więc wydaje mi się, ze niewiele odbiega taka pożyczka społecznościowa od innych pożyczek. (...)

Hol z Suwałki

Taka pożyczka społecznościowa to już jest dla osób, które mają problemy z bankami, ale nie oznacza, że są nieuczciwi, mający problem z spłatą swoich zobowiązań kredytowych. Tutaj na tym portalu pożyczek społecznościowych (...)

sandik z Rybnik

Pożyczka od osoby prywatnej

Dla wielu osób jedyną szansą na wyjście z poważnych problemów finansowych może okazać się pożyczka społecznościowa. To taka pożyczka od osoby prywatnej, w której nie bierze udziału żaden bank. (...)

Pożyczka od osoby prywatnej a podatek

Decydując się na pożyczkę społecznościową musimy mieć świadomość tego, że wiąże się to również z dodatkowymi opłatami, w postaci rozliczenia z urzędem skarbowym.

Pieniądze na ... wydanie książki

- 1200 zł netto (jestem freelancerem) mogę myśleć o jakiejś formie wsparcia? Słyszałem jeszcze coś o pożyczkach społecznościowych. Próbowaliście? (...)

Arkadiusz75 z Bełchatów

Gdzie najkorzystniejsza pożyczka bez BIK?

Na kokos.pl nie sprawdzają list dłużników i mają całkiem niezłe warunki. Jest to pożyczka społecznościowa ale naprawdę warto skorzystać. (...)

Leszek z Kwidzyn

Jaki bank udziela kredytu bez bik?

nieprawda, pożyczka społecznościowa jest dużo tańsza niż jakakolwiek inna pożyczka pozabankowa, a kredyt bez bik w banku? zapomnij, każdy bank pierwsze co robi to sprawdza bik, po to powstał bik żeby z niego korzystać i (...)

Pożyczka gotówkowa - co, gdzie, jak

Nie masz czasu na wypełnianie zawiłych procedur bankowych? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie może być pożyczka gotówkowa. Jakie są jej główne cechy? Gdzie można ją zdobyć? Przeczytaj i dowiedz się. (...)

Ta pożyczka jest lepsza niż oferta tak popularnego Providenta. Po za tym nie sądzę żeby choć w połowie byli tak upierdliwi jak ta firma. Dlatego choćby z uwagi na to wolę pożyczkę społecznościową. A biorąc kredyty z głow (...)

Maja z Kluczbork

Pożyczka na święta

do świąt mało czasu i możesz do tego czasu nie uzbierać chętnych na pożyczkę społecznościową, teraz dobra pożyczka na święta to oferta vivus, ale musisz spłacić w 30 dni, jeżeli na dłużej to lepiej wówczas zakręcić s (...)

Mam zły BIK i KRD, gdzie mogę ubiegać się o pożyczkę?

w złej historii w Biurze Informacji Kredytowej I Krajowym Rejestrze Długów nie masz szans. Pozostaje ci albo pożyczka społecznościowa, ale tam wielkich sum takich pożyczek nie pozyskasz. Pozostaje ci cierpliwość i oszcz (...)

Motorek z Lublin

Najtańszy kredyt gotówkowy

tych udzielanych w domach przez przedstawicieli. Może to jest jakieś rozwiązanie. Ja polecam portal Kokos.pl Pożyczka Społecznościowa (...)

Wady i zalety pożyczek społecznościowych

też mi wada, ale lepiej poczekać na pożyczkę społecznościową, a nóż znajdziemy inwestorów, niż pożyczać w jakichś podejrzanych firmach parabankowych typu amber gold

Pożyczka dla zadłużonych, gdzie szukać?

Spróbuj poszukać tańszego rozwiązania, a takim tańszym rozwiązaniem według mnie jest pożyczka społecznościowa. Jest kilka stron internetowych, które oferują takie pożyczki społecznosciowe. A jak tam ci się nie powiedzie (...)

Leszek z Nowy Sącz

na pożyczkę społecznościową trzeba długo czekać aż znajdą się chętni ją udzielić a jak się nie znajdą do świąt to zostaniesz z niczym

Sekrata.pl - Opinie

brał ktoś z tu obecnych pożyczkę społecznościową w sekrata? jak szybko można dostać u nich pożyczkę jakie oprocentowanie średnio obowiązuje?

Pożyczka od ręki na dowód

Sieć internetowa gwarantuje nam ogromne możliwości. O tym na pewno już każdy z nas niejednokrotnie mógł się przekonać. Można powiedzieć, że współcześnie przez Internet można właściwie załatwić wszystko. Prawdziwą rewoluc

Rzeczywiście pożyczka społecznościowa w tym momencie to bardzo kiepski pomysł. Raczej polecałbym kredyt gotówkowy w któryms zaufanym banku. Najbardziej mogę polecić ten, którego reklamuje sam Chuck Norris, chodzi mi mian (...)

Leonidas1 z Koszalin

Finansowo.pl - Opinie

Odpowiednie zyski, ale w zamian odpowiednie ryzyko. Na początek wystaw na aukcji małe sumy i spróbuj je w odpowiedni sposób zainwestować w pożyczkę społecznościową.

Marek z Augustów

Pożyczka od osób prywatnych

na stałe już w 2008 roku. W wielu krajach rozwinął się do tego stopnia, że zainteresowanie kredytami i pożyczkami finansowymi w bankach znacznie zmalało. (...)

Pożyczka od ręki przez internet

Współcześnie wiele osób nie może zaciągnąć kredytu czy też pożyczki w banku. Może to być spowodowane różnymi względami, jednak najczęściej podstawowym ograniczeniem jest niekorzystna historia kredytowa.

Najnowsze porady

Pożyczka bez Baz

Cześć,To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich,...

pożyczka pozabankowa

Cześć,To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich,...

pożyczka pozabankowa

Cześć,To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich,...

Najnowsze opinie klientów