MaxiPozyczka

Windykator terenowy

- wynik wyszukiwania

Co może robi windykator terenowy?

Kto to jest windykator terenowy i co on może zrobić ? Pierwszy raz mam styczność z taką osobą i aż się boję. (...)

Janina z Olsztyn

WINDYKATOR TERENOWY, negocjator terenowy

Negocjatora terenowego, negocjatora telefonicznego oraz pracownik telefonicznej obsługi klienta. Chodzi mi o windykatora bankowego. A dokładnie potrzebuję opis tego co pracownik robi od przyjścia do pracy po jej zakończ (...)

Magdalena z Gliwice

względem banku, w którym taki kredytbiorca zaciągnął kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny. Taki windykator terenowy moze jedynie straszyć, nakłaniać klientów banku do zwrotu należnych pieniędzy. Przeważnie (...) Windyktor terenowy to oddelegowany przez bank windykator jak z nazwy wynika jest upoważniony w imieniu banki ściągnąć zaległe płatności kredytobiorcystraszą kredytobiorców rozwiązaniem umowy kredytu i natychmiastową spła (...)

Sebastian z Żary

Co może windykator a czego nie?

Jakie prawa ma windykator. Dokładnie interesuje mnie co mu wolno a czego nie? Jak wygląda taka egzekucja ? (...)

Sławek z Sieradz

Czy windykator może wejść do domu?

Jak wygląda formalnie praca windykatora? Czy może wejśc do mnie do domu podobnie jak komornik? Czy można się jakoś go pozbyć? (...)

Barnaba z Konin

Dokładnie windykator jest lepszy od komornika, bokomornik ma większe uprawnienia. Z windykatorem można się dogadać, bo nie jest to ostateczność, możliwa jest negocjacja i rnegocjacja kredytu gotówkowego, z którym ma się (...)

Lech z Knurów

Jak uniknąć wizyt windykatora?

Windykator po to jest żeby ściągać od ciebie zaległości. Sory ale jesteś naiwny. Jak nie płacisz na czas. Umawiasz się a później masz bank głęboko w ... poważaniu to nie dziw się że do drzwi twego domu puka windykator i (...)

Alek z Wałbrzych

Kto może liczyć na pomoc firmy windykacyjnej?

Wbrew pozorom windykator to tylko negocjator, który ma za zadanie uświadomić dłużnikowi, że powinien zacząć spłacać swój dług, aby uniknąć poważnych konsekwencji. Jednak narosło wiele mitów na temat tego, jak działają fi (...)

windykator może cię poprosić grzecznie o spłatę nic poza tym! (...)

ale prawda jest taka że windykator sam myśli że można mu tyle co komornikowi a nawet policjantowi (...)

Firma windykacyjna a komornik

Sprawa wygląda tak... Windykator z prywatnej firmy windykacyjnej to osoba, która ze zlecenia np. banku dochodzi w każdy możliwy (legalnie) sposób do tego, by dłużnik spłacił swój dług. Windykator wysyła monity listowne (...)

Irek z Tarnobrzeg

Jak poradzić sobie z windykatorem?

Nie musisz słuchać windykatora. Windykator zapuka do drzwi a Ty swoim skromnym zdaniem powiesz że wiesz iż masz dług i będziesz go spłacał w miarę możliwości i grzecznie powiesz im do widzenia. Nie mogą Ci nic zrobić. Ni (...)

NIUNIA

w obecnym czasie współpracują z firmami zewnętrznymi. Same nie ściągają długów bo po co im tyle zachodu. Windykator może wiele ale nie wszystko. Najczęściej dzwoni i straszy. (...)

Ilona z Nowy Targ

Pożyczka dla WSZYSTKICH

Ludzie nie daj cie sie oszukac!!!!!!!zadna firma kurierska w polsce nie przywiezie wam kasy jedynie papiery lub paczke ale nie kase!!!!

Sprawiedliwy windykator

Prowizja dla firmy windykacyjnej

pewnych dat spłat zadłużenia, bo jak nie to takie firmy windykacyjne wyssają każdą kasę od takiego dłużnika. Windykator i komornik to wróg numer jeden dla każdego dłużnika. (...)

Robvcik z Zgorzelec

Windykator to nie komornik, ale uwaga jak będziesz olewać sprawę to prędzej czy później trafisz do komornika i o ile z windykacją jest spoko i za wiele nie mogą bez wyroku zdziałać to komornika nie pozbędziesz się tak ła (...)

Jan z Kutno

Windykator przede wszystkim ma za zadanie polubowne odzyskanie należności. Nie ma uprawnień komornika a przecież i ten nie może sobie ot tak wchodzić do twojego domu. Jak go wpuścisz to oczywiście może wejść jak nie to n (...)

Alicja z Swarzędz

Wielkie dzięki za odpowiedzi. Czyli widzę, że na dobrą sprawę windykator może mnie tylko nastraszyć, a tak właściwie to nic mi nie zrobi i dopiero kiedy wkroczy komornik, to będę musiała się zacząć martwić. Jeżeli sie my (...)

Marta z Opole

To co piszesz to prawda, ale w zależności jaki bank reprezentuje taki windykator to załatwianie sprawy na ogół nie jest polubowne. Tacy windykatorzy często wywierają nacisk na kredytbiorcę, traktując ich z góry oraz częs (...)

Remek z Tarnów

nie będziesz działać bank na pewno sam nie wyjdzie z inicjatywą. Idź do placówki może coś ci podpowiedzą. Windykator to drogi gość. Jak bedziesz zwlekać to takie ci koszty dowalą że nigdy z długów nie wyjdziesz. (...)

Leszek z Białystok

Windykator nie ma żadnych praw. Jakkolwiek by się zachowywał nie należy się przejmować. Jedynie co może to policzyć sobie stawkę za wizytę (od 30 do ponad 100 zł)i dołożyć ją do zadłużenia. Nie trzeba go wpuszczć do domu (...)

Ewelina z Zabrze

Pożyczka dla zadłużonych, gdzie szukać?

swoich kredytów. Na pewno nie jest to łątwa sprawa, ale chyba warta, bo nd nami może już wisieć windykator oraz później komornik z decyzją sądu. A wtedy zabiorą część wynagrodzenia i tym bardziej straci się (...)

Dobromir z Szczecin

Chyba lepiej mieć windykatora niż komornika, bo to jednak komornik ma więcej uprawnień, aby ściągnąć długi. Windykator to taki początkowe stadium ścignięcia długów. Wystarczy się z nim dogadać, ale często taki windyktor (...)

Ray z Koszalin

Gdy zalegasz z kilkoma ratami miesięcznym kredytu to na pewno odeziwe się taki windykator, który reprezentuje bank, u którego masz kredyt. Będzie ci wysyłał monity, odwiedzi cię i będzie sugerował oddanie kwoty kredytu, (...)

Kermit z Leszno

Windykatorzy mają uprawnienia ściągnięcia długu na rzecz wierzycieli, a natomiast komornik zrobi to za wszelką cenę działając na podstawie wyroku sądu. Najpierw jest windykator, który jeszcze dodatkowo obciąży cię za wiz (...)

Sergiusz z Piekary Śląskie

Ostatnio uparł się przychodzić do mnie windykator. Nie miał bym nic przeciw temu tylko ze każda taka wizyta to 100 zł nie moje, a w dodatku doprowadził mnie do ostateczności przychodząc do domu o 15 w samą wigilię. Stara (...)

Antek z Starogard Gdański

SohoCredit - Opinie

wpłaty ) . Niestety nie mogłam nigdzie uzyskać informacji ile w tej chwili mam do wlaty , windykator naturalnie nie odbiera , a każdy dzień milczenia to dodatkowe koszty . Szczęśliwie mam w r (...)

Agnieszka z Lublin

Niespłacona pożyczka w Providencie

!!!!!!! i najpierw zaczynają nekać tel pózniej nachodzić w trakcie jakieś pisma nastepnie prtzychodzi '' WINDYKATOR" który nęka straszy bez prawnie. A prawda jest taka że muszą zalozyc sprawe cywilną i mieć nak (...)

Doradca z Polska

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów