MaxiPozyczka

Pożyczki NOVUM - Opinie

NOVUM Pożyczki od KRUK S.A. - forum i opinie

Poniedziałek 14 wrzesień 2015 23:17Zgłoś nadużycie
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Postów: 260
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Pożyczki NOVUM - Opinie

NOVUM - pożyczki dla byłych zadłużonych w Grupie KRUK S.A.

Pożyczki Novum to jeden z produktów firmy Kruk S.A. Co ciekawe jest to portal pożyczkowy skierowany głównie do byłych klientów Kruka, którzy spłacili już swoje zadłużenie. Osoba, która ma jeszcze jakieś niespłacone długi nie ma co liczyć na pożyczkę. Niestety osoby, które nie korzystały z pomocy Kruka pożyczki też nie dostaną.

Ile i za ile?

Najniższa kwota pożyczki to 300 złotych, najwyższa to aż 7500 złotych. Pożyczyć pieniądze można na okres od 4 miesięcy do 2 lat. Przykład reprezentatywny to pożyczka w wysokości 2500 złotych z okresem spłaty 15 miesięcy. Za odsetki zapłacimy 256,25 złotych, za prowizję 1270,74 złotych, oprocentowanie wyniesie 10 %, a RRSO 231,34%. Tym sposobem miesięczna rata wynosić będzie 268,47 złotych, a za całą pożyczkę zapłacimy 4026,99 złotych. Pożyczkę można spłacić wcześniej, dzięki czemu oszczędzimy co nieco na oprocentowaniu. Wypłatę można odebrać na Poczcie Polskiej, w Banku PEKAO S.A., albo dostać pieniądze przelewem na konto bankowe.

Jakie warunki trzeba spełniać?

Standardowo trzeba posiadać obywatelstwo polskie. Być w wieku między 21 a 74 rokiem życia, oraz mieć stałe lub tymczasowe zameldowanie. A co najważniejsze nie posiadać zajęć komorniczych i być byłym klientem Grupy Kruk.

Na co uważać?

Prowizja jest ogromna! Zwykle prowizja sięga 25 % kwoty pożyczki tutaj jest to aż 51 %. Bardzo dużo. Mimo, że RRSO wychodzi niskie jak na pożyczkę pozabankową to z tak wysoką prowizją pożyczki Kruka wypadają bardzo drogo na tle innych chwilówek. Jednak plusami bez wątpienia są czas spłaty od 3 do 24 miesięcy i maksymalna wysokość pożyczki - 7500 złotych. Sam Kruk ma mieszane opinie, głównie za sprawą metod zachęcających dłużnika do pojawienia się w biurze i deklaracji spłaty długu. O pożyczkach oferowanych przez Novum można powiedzieć, że są one zachętą do zaciągania kolejnych długów, które potem i tak trafią do Kruka.

Wtorek 27 październik 2015 18:10Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczki NOVUM - Opinie

?

Skomentuj opinię

Reklama
Środa 22 maj 2019 18:13Zgłoś nadużycie
cm821791@gmail.com
cm821791@gmail.com
Temat postu: Pożyczki NOVUM - Opinie
Opinia pozytywna

Oferta finansowania dla wszystkich, którzy wielokrotnie wprowadzali w błąd, przez tych złośliwych ludzi, którzy wędrują po Internecie, w poszukiwaniu łatwego zysku.
Przestań być teraz odrywany.
Jestem tu, aby ci pomóc, bez względu na twoją sytuację finansową.
We wszystkich rzeczach najpierw potrzebujesz odwagi i cierpliwości.
Jestem tu, aby nadać inny kolor twojemu życiu.
Aby uzyskać więcej informacji, oto mój adres e-mail.
(Cm821791@gmail.com).

Skomentuj opinię

Wtorek 8 październik 2019 2:49Zgłoś nadużycie
alixfenande@gmail.com
alixfenande@gmail.com
whatsapp: 33755806766
Temat postu: Pożyczki NOVUM - Opinie
Opinia pozytywna

Jesteś mężczyzną czy bizneswoman? Jeśli masz obawy związane z zarządzaniem finansami lub nie masz środków na założenie własnej firmy? Jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub zapłacenie rachunków? Masz niską zdolność kredytową. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić z całym naszym doświadczeniem, skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: alixfenande@gmail.com

Skomentuj opinię

Reklama