MaxiPozyczka

Mała Pożyczka 24 - opinie

Mala-Pozyczka24.pl - forum i opinie

Wtorek 22 wrzesień 2015 15:12Zgłoś nadużycie
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Postów: 257
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie

Mala-Pozyczka24.pl nie taka mała

Mała Pożyczka to jeszcze jeden pośrednik na polskim rynku pożyczek chwilówek. Wypełniamy wniosek w serwisie, który później przekazywany jest do firm, które udzielają pożyczek.

O jaką pożyczkę możemy się starać?

Na ogólnie dostępnym kalkulatorze można wybrać kwoty od 100 do 3000 złotych. Informacje o kosztach pożyczki dostaniemy po złożeniu i zaakceptowaniu przez partnera wniosku, ale przed podpisaniem umowy. Pożyczkę można otrzymać na okres od kilku do kilkunastu dni w zależności od pożyczkodawcy. Wymagania również zależą od firmy, która odpowie na nasz wniosek. Jednak z całą pewnością trzeba być pełnoletnim, posiadać polskie obywatelstwo i rachunek bankowy, a także stały dochód. Niektórzy z partnerów sprawdzają dane klienta w BIK.

Żeby złożyć wniosek trzeba wybrać kwotę, wpisać adres e-mail i czekać na wiadomość. Można również zadzwonić pod podany numer telefonu. Weryfikacja podanych danych trwa w godzinach dziennych kilkanaście minut, jednak procedura wypłaty pożyczki może trwać co 2 dni roboczych.

Kto jest partnerem Małej Pożyczki?

Wśród listy partnerów dostępnej w regulaminie można znaleźć: Open Finance S.A., Vivus Finance Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o., VIA SMS PL Sp. z o.o., Lendon.pl Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Kreditech Holding GmbH, MiniCredit Sp. z o.o., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., PolCredit Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Ferratum Bank Limited, OK Money Poland Sp. z o.o., Optima Sp. z o.o., PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o., SMS Kredyt Holding S.A., Kredytum.pl S.A.

Opinie

Nie trzeba wcale daleko szukać, aby znaleźć pierwsze opinie o funkcjonowaniu tego pośrednika. Już na swojej stronie Mała Pożyczka zamieszczania opinie swoich klientów. Wszystkie opinie są pozytywne. Jednak ogromnym minusem jest możliwość dowiedzenia się ile i za ile dostaniemy dopiero po złożeniu wniosku. Nie ma również wcześniej podanej konkretnej informacji o czasie na jaki pożyczkę otrzymamy. Ponadto Mała Pożyczka uchyla się od ponoszenia odpowiedzialności za klientów, którzy za jej pośrednictwem wzięli pożyczkę.

Wtorek 27 październik 2015 18:07Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie

to jak z tym bik sprawdzają czy nie?

Skomentuj opinię

Reklama
Poniedziałek 8 luty 2016 20:43Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie

kto jest wlascicielem mala-pozyczka24.pl?

Skomentuj opinię

Reklama