MaxiPozyczka

Mała Pożyczka 24 - opinie

Mala-Pozyczka24.pl - forum i opinie

Wtorek 22 wrzesień 2015 15:12Zgłoś nadużycie
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Postów: 260
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie

Mala-Pozyczka24.pl nie taka mała

Mała Pożyczka to jeszcze jeden pośrednik na polskim rynku pożyczek chwilówek. Wypełniamy wniosek w serwisie, który później przekazywany jest do firm, które udzielają pożyczek.

O jaką pożyczkę możemy się starać?

Na ogólnie dostępnym kalkulatorze można wybrać kwoty od 100 do 3000 złotych. Informacje o kosztach pożyczki dostaniemy po złożeniu i zaakceptowaniu przez partnera wniosku, ale przed podpisaniem umowy. Pożyczkę można otrzymać na okres od kilku do kilkunastu dni w zależności od pożyczkodawcy. Wymagania również zależą od firmy, która odpowie na nasz wniosek. Jednak z całą pewnością trzeba być pełnoletnim, posiadać polskie obywatelstwo i rachunek bankowy, a także stały dochód. Niektórzy z partnerów sprawdzają dane klienta w BIK.

Żeby złożyć wniosek trzeba wybrać kwotę, wpisać adres e-mail i czekać na wiadomość. Można również zadzwonić pod podany numer telefonu. Weryfikacja podanych danych trwa w godzinach dziennych kilkanaście minut, jednak procedura wypłaty pożyczki może trwać co 2 dni roboczych.

Kto jest partnerem Małej Pożyczki?

Wśród listy partnerów dostępnej w regulaminie można znaleźć: Open Finance S.A., Vivus Finance Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o., VIA SMS PL Sp. z o.o., Lendon.pl Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., Kreditech Holding GmbH, MiniCredit Sp. z o.o., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., PolCredit Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o., Ferratum Bank Limited, OK Money Poland Sp. z o.o., Optima Sp. z o.o., PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o., SMS Kredyt Holding S.A., Kredytum.pl S.A.

Opinie

Nie trzeba wcale daleko szukać, aby znaleźć pierwsze opinie o funkcjonowaniu tego pośrednika. Już na swojej stronie Mała Pożyczka zamieszczania opinie swoich klientów. Wszystkie opinie są pozytywne. Jednak ogromnym minusem jest możliwość dowiedzenia się ile i za ile dostaniemy dopiero po złożeniu wniosku. Nie ma również wcześniej podanej konkretnej informacji o czasie na jaki pożyczkę otrzymamy. Ponadto Mała Pożyczka uchyla się od ponoszenia odpowiedzialności za klientów, którzy za jej pośrednictwem wzięli pożyczkę.

Wtorek 27 październik 2015 18:07Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie

to jak z tym bik sprawdzają czy nie?

Skomentuj opinię

Reklama
Poniedziałek 8 luty 2016 20:43Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie

kto jest wlascicielem mala-pozyczka24.pl?

Skomentuj opinię

Środa 22 maj 2019 18:11Zgłoś nadużycie
cm821791@gmail.com
cm821791@gmail.com
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie
Opinia pozytywna

Oferta finansowania dla wszystkich, którzy wielokrotnie wprowadzali w błąd, przez tych złośliwych ludzi, którzy wędrują po Internecie, w poszukiwaniu łatwego zysku.
Przestań być teraz odrywany.
Jestem tu, aby ci pomóc, bez względu na twoją sytuację finansową.
We wszystkich rzeczach najpierw potrzebujesz odwagi i cierpliwości.
Jestem tu, aby nadać inny kolor twojemu życiu.
Aby uzyskać więcej informacji, oto mój adres e-mail.
(Cm821791@gmail.com).

Skomentuj opinię

Wtorek 8 październik 2019 2:54Zgłoś nadużycie
alixfenande@gmail.com
alixfenande@gmail.com
whatsapp: 33755806766
Temat postu: Mała Pożyczka 24 - opinie
Opinia pozytywna

Jesteś mężczyzną czy bizneswoman? Jeśli masz obawy związane z zarządzaniem finansami lub nie masz środków na założenie własnej firmy? Jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub zapłacenie rachunków? Masz niską zdolność kredytową. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić z całym naszym doświadczeniem, skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: alixfenande@gmail.com

Skomentuj opinię

Reklama