MaxiPozyczka

Jarmark Pożyczek - Opinie

Jarmark Pożyczek - forum i opinie

Poniedziałek 13 lipiec 2015 12:50Zgłoś nadużycie
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Postów: 260
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Jarmark Pożyczek - Opinie

Pożyczki - Jarmark Pożyczek

Marka Jarmark pożyczek należy do zarejestrowanej w Estonii spółki Webgo OÜ i na jej stronie internetowej można wyczytać, iż zajmuje się pośredniczeniem w udzielaniu pożyczek. Na jakiej zasadzie? Należy wypełnić formularz, podając podstawowe dane osobowe, a następnie wybierając rodzaj pożyczki, jakim jest się zainteresowanym. A podanych rodzajów jest całkiem sporo: pożyczki prywatne, pożyczki bez BIK i KRD, pożyczki pozabankowe, pożyczki i kredyty na dowód, bez zaświadczeń, pożyczki dla zadłużonych, pożyczki oddłużeniowe, pożyczki na mieszkanie, pożyczki hipoteczne, pożyczki na samochód, refinansowanie pożyczek, pożyczki (kredyty) dla firm, pożyczki dla bezrobotnych. Można odnieść wrażenie, że niektóre z tych rodzajów wymyślone są na siłę i w zasadzie pokrywają się z innymi. Jarmark pożyczek w Internecie ma raczej nieliczne opinie i jeżeli już takie się zdarzają, to są raczej niepochlebne, wskazujące na niewielką wiarygodność firmy. Wprawdzie na stronie internetowej znajduje się informacja, iż firma ta działa w 3 krajach i za jej pośrednictwem zostało udzielonych już ponad 58 milionów pożyczek, jednakże w żaden sposób nie można tych danych zweryfikować. Dodatkowo wśród ponoć zrealizowanych pożyczek znajdują się także kilkudziesięciotysięczne, a nawet kilkumilionowe - dość wątpliwe.
Większość regulaminu przedstawia ofertę firmy w sposób dość ogólny, brakuje wielu niezbędnych konkretów. Dodatkowo znajduje się tam następująca informacja: "Korzystanie z niektórych usług Portalu Jarmarkpozyczek.pl jest odpłatne." Nie wiadomo jednak o jaką odpłatność chodzi i w jakich okolicznościach, co daje firmie dosyć duże pole do manewru, jeżeli chodzi o naliczanie nieuzasadnionych opłat. Radzi się, aby Jarmark pożyczek raczej omijać szerokim łukiem, gdyż zbyt dużo niejasności i tajemniczości wiąże się z działaniem tej marki.

Poniedziałek 20 lipiec 2015 13:31Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Jarmark Pożyczek - Opinie
Opinia negatywna

nie wygląda to dobrze, nie polecam tej oferty!

Skomentuj opinię

Reklama
Poniedziałek 20 lipiec 2015 14:25Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Jarmark Pożyczek - Opinie

nie polecam również, omijać z daleka takie pożyczki

Skomentuj opinię

Środa 22 maj 2019 18:13Zgłoś nadużycie
cm821791@gmail.com
cm821791@gmail.com
Temat postu: Jarmark Pożyczek - Opinie
Opinia pozytywna

Oferta finansowania dla wszystkich, którzy wielokrotnie wprowadzali w błąd, przez tych złośliwych ludzi, którzy wędrują po Internecie, w poszukiwaniu łatwego zysku.
Przestań być teraz odrywany.
Jestem tu, aby ci pomóc, bez względu na twoją sytuację finansową.
We wszystkich rzeczach najpierw potrzebujesz odwagi i cierpliwości.
Jestem tu, aby nadać inny kolor twojemu życiu.
Aby uzyskać więcej informacji, oto mój adres e-mail.
(Cm821791@gmail.com).

Skomentuj opinię

Wtorek 8 październik 2019 2:48Zgłoś nadużycie
alixfenande@gmail.com
alixfenande@gmail.com
whatsapp: 33755806766
Temat postu: Jarmark Pożyczek - Opinie
Opinia pozytywna

Jesteś mężczyzną czy bizneswoman? Jeśli masz obawy związane z zarządzaniem finansami lub nie masz środków na założenie własnej firmy? Jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę długów lub zapłacenie rachunków? Masz niską zdolność kredytową. Jeśli chcesz wiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić z całym naszym doświadczeniem, skontaktuj się z nami już dziś. E-mail: alixfenande@gmail.com

Skomentuj opinię

Reklama