MaxiPozyczka

Iwoca - Opinie

Pożyczki Iwoca.pl - forum i opinie

Środa 22 lipiec 2015 14:06Zgłoś nadużycie
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Postów: 257
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Iwoca - Opinie

Iwoca.pl linia kredytowa dla firm

Dla większości osób rynek internetowych pożyczek pozabankowych kojarzy się z krótkoterminowymi pożyczkami udzielanymi osobom indywidualnym, które mają nie do końca dobrą historię kredytową, aby ubiegać się pożyczkę w banku. Faktycznie, wiele firm działa na takiej zasadzie, ale istnieje także sporo przedsiębiorstw prowadzących nieco inną działalność. Jednym z nich Iwoca, brytyjska firma z siedzibą w Londynie, która działa także na rynku polskim. Przedsiębiorstwo to wyróżnia się tym, iż oferuje pożyczki przez internet dla firm, a nie dla osób indywidualnych, co wiąże się także z zupełnie innymi kwotami i zasadami działania.

Dla każdego pozytywnie zweryfikowanego przedsiębiorstwa otwierany jest elastyczny limit kredytowy, nawet do 100 tysięcy złotych i tutaj koszty rozliczane są w dosyć oryginalny sposób. Maksymalny czas pożyczki wynosi 6 miesięcy, aczkolwiek można spłacić zadłużenie wcześniej i wtedy odsetki oraz prowizje będą odpowiednio niższe. Przykładowo biorąc "chwilówkę" na 12 tysięcy, po 3 miesiącach będzie trzeba spłacić 13 273 zł, natomiast po 6 miesiącach już 14 143 zł. Taki mechanizm mobilizuje pożyczkobiorców do jak najszybszego zdobycia środków do zwrotu zobowiązania.

Kto może złożyć wniosek o limit kredytowy w Iwoca? Przedsiębiorstwa, które mają przynajmniej od 4 miesięcy obroty, a roczna sprzedaż wynosi ponad 50 tysięcy złotych. Z kolei sama wysokość limitu kredytowego zbliżona jest do jednomiesięcznych przychodów.

Proces weryfikacji jest tutaj trochę dłuższy niż w przypadku tradycyjnych chwilówek dla osób prywatnych i może trwać 2-3 dni. Związane jest to z potrzebą dokładniejszej analizy pożyczkobiorcy, aczkolwiek można to wszystko przyspieszyć, integrując swoje konto z Allegro (o ile prowadzi się poprzez ten serwis sprzedaż). Wtedy Iwoca natychmiastowo otrzymuje dostęp do najbardziej istotnych dla niej danych, dotyczących obrotów danej firmy i czynią ją bardziej wiarygodną.

Jeżeli chodzi o opinie na temat tego przedsiębiorstwa, to w Internecie nie będzie większych problemów, aby o nim poczytać. Jest to już uznana firma, od kilku lat z powodzeniem działająca na rynkach zagranicznych, tak więc co do jej wiarygodności nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Stanowi ona bardzo ciekawą alternatywę dla uzyskania wsparcia finansowego dla firm, wymagane formalności są tu znacznie niższe niż w przypadku kredytu bankowego, a w przypadku szybkiej spłaty pożyczonych środków, koszty takiej pożyczki również nie są jakoś dotkliwie wysokie.

Wtorek 27 październik 2015 21:26Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Iwoca - Opinie

jaką kasę może dostać na start nowa firma?

Skomentuj opinię

Reklama
Środa 4 maj 2016 13:01Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Iwoca - Opinie

brał ktoś u nich? jakieś opinie?

Skomentuj opinię

Odpowiedzi na opinię:

Czwartek 12 maj 2016 18:38 | Gość

polecam, czyste jasne zasady bez krętactw!

Wtorek 31 maj 2016 11:26Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Iwoca - Opinie

czy iwoca sprawdza bazy?

Skomentuj opinię

Czwartek 12 kwiecień 2018 19:47Zgłoś nadużycie
Anthony
Anthony
Oferta kredytowa
Temat postu: Iwoca - Opinie

Czy jesteś człowiekiem biznesowym czy kobietą? Czy potrzebujesz środków, aby założyć własny biznes? Czy potrzebujesz pożyczki na osiedlenie się zadłużenia lub spłacić rachunki lub rozpocząć miły biznes? Potrzebujesz funduszy na sfinansowanie swojego projektu? Oferujemy gwarantowane usługi pożyczkowe dowolnej kwoty i do dowolnej części świata (osoby fizyczne, firmy, nieruchomości i organy korporacyjne) w naszym wspaniałym oprocentowaniu 2%. Dla aplikacji i więcej informacji Wyślij odpowiedzi na następujący adres E-mail: oberon55553@gmail.com
Dzięki i czekamy na szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Skomentuj opinię

Reklama