MaxiPozyczka

Raport BIK

Piątek 10 maj 2013 0:46Zgłoś nadużycie
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Postów: 263
Poznań
woj. wielkopolskie
Na forum od: 2012-01-05
Temat postu: Raport BIK
Raport BIK

Raport BIK. Wielu słyszało. Jednak nie każdy wie, czym jest, do czego może służyć i jak go uzyskać. Czym jest więc ten tajemniczy dokument?

Piątek 10 maj 2013 0:46Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Raport BIK

jak to jest z tym kto może sprawdzać bik, często na forum trafiają się opinie że bik mogą sprawdzać tylko banki i skoki, ze inne firmy nie mają dostępu do bazy danych bik ale zdarzają się też informacje że firma nie będąca bankiem ani skokiem sprawdza bik, przykładowo wonga podobno sprawdza klientów w bik przed przyznaniem pożyczki

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Poniedziałek 13 maj 2013 20:11 | Maciek | Lublin

Może i sprawdza, ale też jaki to ma sens w przypadku, gdy wiadomo, że oferta skierowana jest do ludzi, którzy mają problemy z dostaniem kredytu gotówkowego w bankach.

Reklama
Piątek 10 maj 2013 19:31Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Raport BIK

Trochę taki raport z Biura informacji Kredytowej jest skomplikowaną sprawą, ale dla banków oraz parabanków bardzo potrzebna, aby zmniejszyć ryzyko pożyczenia pieniędzy.

Skomentuj wypowiedź

Sobota 18 maj 2013 3:32Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Raport BIK

nie polecam Vivus!! w razie problemow ze splata dzwonia do Ciebie z propozycja rat, oczywiscie nie swiadomy tego co cie czeka zgadzasz sie powiedzmy na 6rat (pozyczka 1000) I tu zaczyna sie koszmar bo pozyczke splacasz regulanie w rownych ratach co miesiac ale teraz uwaga niech powinie ci sie noga kolejny raz np. z rata 5(tak bylo w moim wypadku)odrazu masz przechlapane Vivus sprzedaje twoj dlug firmie windykacyjnej link-->Dom Finansowy QS - Pośrednictwo finansowe, Pożyczki, Kredyty, Windykacja długów, Ubezpieczenia a po twoich ratach ani sladu,umowy nie ma zadnej poniewaz jakis bystry chlopaczyna ja usunakontakt sie urywa a po miesiacu telefon z domu finansowego QS czyt.mafia ze do splaty masz uwaga 1300-1400pln takie rzeczy tylko w Polsce.

moze ktos mi pomoc to rozwiazac?

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Środa 22 maj 2013 20:13 | Patryk | Dzierżoniów

Trzeba dobrze czytać takie umowy pożyczek gotówkowych, bo niestety nieregularna spłata raty miesięcznej takiej pożyczki gotówkowej oznacza spore kłopoty.

Reklama