MaxiPozyczka

Pożyczka w niedzielę

Gdzie dostanę pożyczkę w niedzielę?

Wtorek 20 listopad 2012 16:07Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

witam, przed wczoraj w niedziele potrzebowałem gotówki, niestety nie udało mi się jej dostać, nie bardzo wiedziałem czy w ogóle jest taka szansa? czy są jakieś firmy które oferują pożyczki w niedzielę? czy są takie które udzielają pożyczki na przelew w niedzielę, tak żeby tego samego dnia mieć pieniądze na koncie? Słyszałem o pożyczkach z dostawą do domu ale podobno mają drogie oprocentowanie, a nie chciałbym wpakować się w jakieś duże odsetki. Czy jest szansa na tanią pożyczkę w niedzielę?

Środa 21 listopad 2012 21:33Zgłoś nadużycie
Karol
Karol
Inowrocław
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Pożyczki w niedzielę z pewnością oferuje mnóstwo instytucji parabankowych. W przypadku banków śmiem przypuszczać, że to raczej niemożliwe. Nawet patrząc na rachunki: w weekendy nie dostaniesz przelewu z innego banku. Chyba, że będą to operacje prowadzone wewnątrz danej instytucji. Z parabanków mogę polecić Providenta. Wielu na nich narzeka, ale ja jestem dowodem na to, że można wziąć u nich kredyt na rozsądne oprocentowanie i go spłacić. O ile pamiętam to kredyt brałem w piątek, ale pracownik zapewnił, że równie dobrze mógłbym go wziąć w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Sobota 8 czerwiec 2013 15:15 | Gość

nie kredyt a pożyczkę, można wziąc w niedzielę w providencie w bocianie, mozna tez wziac chwilowke przez internet w vivus, wonga, zyrafa i wiele innych, ale pieniadze dostaniesz w niedziele tylko jesli bedziesz mial konto w tym samym banku w ktorym ma dana firma, zazwyczaj maja kilka kont do wyboru wiec najpierw trzeba sprawdzic czy ma sie konto w tym samym co firma udzielajaca pozyczki

Reklama
Czwartek 22 listopad 2012 22:02Zgłoś nadużycie
KAROL
KAROL
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Zgadzam się Provident jest bardzo uniwersalny. Ich przedstawiciele przychodzą bezpośrednio do domu i w miłej atmosferze bez pośpiechu dokonują formalności. To że jest taka możliwość jak wizyta w domu klienta pozwalam na udzielenie pożyczek w każdej chwili także w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 9 czerwiec 2013 10:07 | Gość

miła atmosfera może zniknąć jak przyjdą kolejny raz po tę samą ratę a ty nie będziesz jej miał :)

Piątek 23 listopad 2012 0:47Zgłoś nadużycie
Andrzej
Andrzej
Ameryka
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Potwierdzam zdanie poprzedników. Bez problemu dostaniesz kredyt w niedzielę pod warunkiem, że korzystasz z instytucji parabankowych. Dobrym, przywołanym już przykładem, jest Provident. Mogą oni przyjść do domu, na miejscu podpisać umowę, dać gotówkę. Oczywiście odbijać się to może większymi odsetkami, ale cóż - wygoda kosztuje.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 7 lipiec 2013 20:27 | Gość

nie może a na pewno, a banki wiadomo że w niedzielę nie pracują

Piątek 23 listopad 2012 11:24Zgłoś nadużycie
Daniel
Daniel
Serwy
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Na pewno taką pożyczkę dostaniesz w instytucjach parabankowych. Powiem więcej - nawet możesz zaprosić ich do domu. Zapukają, wejdą, przedstawią dokumenty, poproszą o podpis i dadzą pieniądze. Wygoda ponad wszystko. Oczywiście bezpieczniej byłoby brać pieniądze w banku, ale skoro tak cenisz sobie wygodę, że koniecznie chcesz brać kredyt w niedzielę - to pozostają parabanki z nieco mniej wygodnymi odsetkami.

Skomentuj wypowiedź

Sobota 24 listopad 2012 11:17Zgłoś nadużycie
Rob
Rob
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

a czy w niedzielę można wziąć przez internet, potem wyjąć z bankomatu, zakładając że mam konto w tym samym banku co firma użyczająca to przelew będzie od razu po zleceniu na moim koncie, nie wiem tylko czy w niedzielę weryfikują wnioski, mam na myśli np Vivus lub VIA SMS

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Poniedziałek 4 marzec 2013 16:51 | Gość | Skarżysko-Kamienna

można jak najbardziej, w sobotę lub niedzielę, składasz wniosek i w pół godziny masz kase na koncie

Poniedziałek 26 listopad 2012 12:21Zgłoś nadużycie
Adrian
Adrian
Bydgoszcz
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Hej Rob, byłbym bardzo sceptyczny wobec Twojego zapytania. Niestety, banki w weekendy w ogóle nie pracują, a jeśli już to obsługują wyłącznie transakcje wewnętrzne, czyli te które odbywają się pomiędzy rachunkami tego samego banku. Na pewno uda Ci się to z kolei w instytucjach parabankowych. Dla nich to żaden problem, zresztą wiele zyskują na tym, że udzielają pożyczek w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Poniedziałek 26 listopad 2012 23:37Zgłoś nadużycie
Leszek
Leszek
Wenecja
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

A pewnie w końcu parabanki nie mają tak dobrej rozpoznawalności, tak dobrej marki, renomy, historii i tak wielu klientów jak instytucje bankowe. Dlatego oferują między innymi możliwość wzięcia pożyczki w dowolny dzień tygodnia. Dla klienta jest to bardzo wygodne, a parabank cieszy się, bo następnego klienta. Korzystają obie strony.

Skomentuj wypowiedź

Wtorek 4 grudzień 2012 20:42Zgłoś nadużycie
Dominik
Dominik
Hajnówka
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Taki kredyt bez najmniejszego problemu dostaniesz w dowolnej instytucji parabankowej. Tobie zależy na wygodzie i szybkich pieniądzach, im na nowych klientach, a z tymi jest trudniej, w końcu nie jest to instytucja tak bezpieczna i wiarygodna jak bank. Swoją drogą, minęło już tyle czasu, że równie dobrze mogłeś wziąć kredyt w poniedziałek czy inny dzień tygodnia. Napisz jak to wyszło!

Skomentuj wypowiedź

Środa 5 grudzień 2012 16:55Zgłoś nadużycie
Leonidas12
Leonidas12
obrzeża Radomia
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Sam skorzystałem raz z kredytu branego w niedzielę. Pamiętam, że był to szczególny przypadek i nie mogłem zbyt długo czekać, a kwota była dość znaczna, jak dla mnie na tamte czasy - chodziło o 10 tysięcy złotych. Dostałem kredyt od ręki. Provident naprawdę podołał.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Poniedziałek 11 luty 2013 13:28 | Grzegorz | Poznań

Provident nie udziela pożyczek na takie wysokie kwoty więc chyba pomyliłeś firmę lub po prostu "ściemniasz".

Jeśli potrzebna jest niewielka kwota, to otrzymanie pożyczki w niedzielę nie stanowi żadnego problemu, bo wystarczy skorzystać z chwilówek online lub sms - wszystko załatwia się w kilka godzin. Z większą gotówką jednak jest ciężej i formalności trwają dłużej. Pożyczek z dostawą do domu nie polecam, bo to niepotrzebny wydatek - niestety różnica między taką pożyczką a tradycyjną, gdy gotówka jest przelewana na konto, pod względem kosztów jest ogromna.

Środa 13 luty 2013 23:12 | Gość

za pierwszym razem można dostać bodajże 7 tys.

Czwartek 14 luty 2013 17:29 | Ola

Ja dostałam w sobotę 1500 zł. Co do tych 10. tys to nie wiem, w końcu nie wiem jak by było? Może jakbym się wcześniej umówiła z przedstawicielem to była by jakaś szansa? Jak to wyglądało w twoim przypadku?

Czwartek 14 luty 2013 22:38Zgłoś nadużycie
Erwin
Erwin
Nowy Tomyśl
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Tylko pozostaje Provident i pierwszy raz nie dostaniesz pożyczki na większą sumę niż 1000 złotych, ale nie tylo w niedzielę dostaniesz taką kwotę. A oprocentowanie takiej pożyczki gotówkowej to niestety jest na bardzo wysokim poziomie, więc w ogóle bardzo zastanawiałbym się nad wzięciem takiej pożyczki i to jeszcze w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Niedziela 17 luty 2013 16:17Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

jest jeszcze firma bocian pożyczki, działa podobnie jak provident, działa w większości większych miast w polsce, ale jest mniej znana, ja osobiście poleciłbym znaleźć pożyczkę przez internet na konto, jeżeli będziesz miał konto w jednym z banków w którym firma udzielająca pożyczek je ma to pieniądze dostaniesz w kilka minut po zatwierdzeniu przyznania ci pożyczki nawet w niedzielę a i koszty tej pożyczki odczujesz mniej niż pożyczka w providencie czy bocianie

Skomentuj wypowiedź

Sobota 8 czerwiec 2013 16:56Zgłoś nadużycie
Henryk
Henryk
Jaworzno
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Nie wiem czy czasem takie firmy finansowe nie naliczają dodatkowych opłat właśnie, że chcesz dostać pożyczkę gotówkową w niedzielę? Tylko co to za różnica dostać taką pożyczkę gotówkową w niedzielę czy w poniedziałek? Dla mnie żadna, wolałbym sobie nie zawracać głowy takimi sprawami właśnie w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Piątek 14 czerwiec 2013 12:19 | Gość

jeśli wszystko odbywa się przez internet to nie ma znaczenia czy jest to w niedzielę czy nie, nie wpływa to na wielkość opłat, pożyczka w niedzielę kosztuje tyle samo co w poniedziałek, może ktoś akurat pilnie potrzebuje pieniędzy w niedzielę, chyba można to zrozumieć?

Niedziela 11 maj 2014 11:38 | Gość

wyobraź sobie że niektórzy właśnie w niedzielę potrzebują pieniędzy i pożyczka na drugi dzień w poniedziałek ich nie interesuje

Reklama

Podobne wątki

Tytuł wątkuOstatnia wiadomość

Pożyczki domowe

napisany przez: Daria; Czwartek 11 lipiec 2013 21:41

Provident czy Bocian?

napisany przez: Gość; Wtorek 16 sierpień 2016 14:48

Czy Provident wymaga zaświadczenia o zarobkach?

napisany przez: Gość; Poniedziałek 4 marzec 2013 16:33

Czy Provident sprawdza zatrudnienie?

napisany przez: Marek; Piątek 15 marzec 2013 6:55

Czy można dogadać się z Providentem?

napisany przez: Gość; Piątek 13 listopad 2015 12:32