Pożyczka w niedzielę

Gdzie dostanę pożyczkę w niedzielę?

Wtorek 20 listopad 2012 16:07Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

witam, przed wczoraj w niedziele potrzebowałem gotówki, niestety nie udało mi się jej dostać, nie bardzo wiedziałem czy w ogóle jest taka szansa? czy są jakieś firmy które oferują pożyczki w niedzielę? czy są takie które udzielają pożyczki na przelew w niedzielę, tak żeby tego samego dnia mieć pieniądze na koncie? Słyszałem o pożyczkach z dostawą do domu ale podobno mają drogie oprocentowanie, a nie chciałbym wpakować się w jakieś duże odsetki. Czy jest szansa na tanią pożyczkę w niedzielę?

Weź pożyczkę
MaxiPozyczka
MaxiPozyczka

Provident – najszybsza pożyczka!

Do wyboru dostawa pożyczki do domu lub przelew na konto! Pożyczka bez zaświadczeń, bez poręczycieli! Możliwość odkładania spłaty pożyczki! Brak dodatkowych opłat za spłatę po terminie!

Aby wziąć pożyczkę wypełnij formularz

Środa 21 listopad 2012 21:33Zgłoś nadużycie
Karol
Karol
Inowrocław
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Pożyczki w niedzielę z pewnością oferuje mnóstwo instytucji parabankowych. W przypadku banków śmiem przypuszczać, że to raczej niemożliwe. Nawet patrząc na rachunki: w weekendy nie dostaniesz przelewu z innego banku. Chyba, że będą to operacje prowadzone wewnątrz danej instytucji. Z parabanków mogę polecić Providenta. Wielu na nich narzeka, ale ja jestem dowodem na to, że można wziąć u nich kredyt na rozsądne oprocentowanie i go spłacić. O ile pamiętam to kredyt brałem w piątek, ale pracownik zapewnił, że równie dobrze mógłbym go wziąć w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Sobota 8 czerwiec 2013 15:15 | Gość

nie kredyt a pożyczkę, można wziąc w niedzielę w providencie w bocianie, mozna tez wziac chwilowke przez internet w vivus, wonga, zyrafa i wiele innych, ale pieniadze dostaniesz w niedziele tylko jesli bedziesz mial konto w tym samym banku w ktorym ma dana firma, zazwyczaj maja kilka kont do wyboru wiec najpierw trzeba sprawdzic czy ma sie konto w tym samym co firma udzielajaca pozyczki

Reklama
Czwartek 22 listopad 2012 22:02Zgłoś nadużycie
KAROL
KAROL
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Zgadzam się Provident jest bardzo uniwersalny. Ich przedstawiciele przychodzą bezpośrednio do domu i w miłej atmosferze bez pośpiechu dokonują formalności. To że jest taka możliwość jak wizyta w domu klienta pozwalam na udzielenie pożyczek w każdej chwili także w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 9 czerwiec 2013 10:07 | Gość

miła atmosfera może zniknąć jak przyjdą kolejny raz po tę samą ratę a ty nie będziesz jej miał :)

Piątek 23 listopad 2012 0:47Zgłoś nadużycie
Andrzej
Andrzej
Ameryka
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Potwierdzam zdanie poprzedników. Bez problemu dostaniesz kredyt w niedzielę pod warunkiem, że korzystasz z instytucji parabankowych. Dobrym, przywołanym już przykładem, jest Provident. Mogą oni przyjść do domu, na miejscu podpisać umowę, dać gotówkę. Oczywiście odbijać się to może większymi odsetkami, ale cóż - wygoda kosztuje.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 7 lipiec 2013 20:27 | Gość

nie może a na pewno, a banki wiadomo że w niedzielę nie pracują

Piątek 23 listopad 2012 11:24Zgłoś nadużycie
Daniel
Daniel
Serwy
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Na pewno taką pożyczkę dostaniesz w instytucjach parabankowych. Powiem więcej - nawet możesz zaprosić ich do domu. Zapukają, wejdą, przedstawią dokumenty, poproszą o podpis i dadzą pieniądze. Wygoda ponad wszystko. Oczywiście bezpieczniej byłoby brać pieniądze w banku, ale skoro tak cenisz sobie wygodę, że koniecznie chcesz brać kredyt w niedzielę - to pozostają parabanki z nieco mniej wygodnymi odsetkami.

Skomentuj wypowiedź

Sobota 24 listopad 2012 11:17Zgłoś nadużycie
Rob
Rob
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

a czy w niedzielę można wziąć przez internet, potem wyjąć z bankomatu, zakładając że mam konto w tym samym banku co firma użyczająca to przelew będzie od razu po zleceniu na moim koncie, nie wiem tylko czy w niedzielę weryfikują wnioski, mam na myśli np Vivus lub VIA SMS

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Poniedziałek 4 marzec 2013 16:51 | Gość | Skarżysko-Kamienna

można jak najbardziej, w sobotę lub niedzielę, składasz wniosek i w pół godziny masz kase na koncie

Poniedziałek 26 listopad 2012 12:21Zgłoś nadużycie
Adrian
Adrian
Bydgoszcz
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Hej Rob, byłbym bardzo sceptyczny wobec Twojego zapytania. Niestety, banki w weekendy w ogóle nie pracują, a jeśli już to obsługują wyłącznie transakcje wewnętrzne, czyli te które odbywają się pomiędzy rachunkami tego samego banku. Na pewno uda Ci się to z kolei w instytucjach parabankowych. Dla nich to żaden problem, zresztą wiele zyskują na tym, że udzielają pożyczek w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Poniedziałek 26 listopad 2012 23:37Zgłoś nadużycie
Leszek
Leszek
Wenecja
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

A pewnie w końcu parabanki nie mają tak dobrej rozpoznawalności, tak dobrej marki, renomy, historii i tak wielu klientów jak instytucje bankowe. Dlatego oferują między innymi możliwość wzięcia pożyczki w dowolny dzień tygodnia. Dla klienta jest to bardzo wygodne, a parabank cieszy się, bo następnego klienta. Korzystają obie strony.

Skomentuj wypowiedź

Wtorek 4 grudzień 2012 20:42Zgłoś nadużycie
Dominik
Dominik
Hajnówka
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Taki kredyt bez najmniejszego problemu dostaniesz w dowolnej instytucji parabankowej. Tobie zależy na wygodzie i szybkich pieniądzach, im na nowych klientach, a z tymi jest trudniej, w końcu nie jest to instytucja tak bezpieczna i wiarygodna jak bank. Swoją drogą, minęło już tyle czasu, że równie dobrze mogłeś wziąć kredyt w poniedziałek czy inny dzień tygodnia. Napisz jak to wyszło!

Skomentuj wypowiedź

Środa 5 grudzień 2012 16:55Zgłoś nadużycie
Leonidas12
Leonidas12
obrzeża Radomia
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Sam skorzystałem raz z kredytu branego w niedzielę. Pamiętam, że był to szczególny przypadek i nie mogłem zbyt długo czekać, a kwota była dość znaczna, jak dla mnie na tamte czasy - chodziło o 10 tysięcy złotych. Dostałem kredyt od ręki. Provident naprawdę podołał.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Poniedziałek 11 luty 2013 13:28 | Grzegorz | Poznań

Provident nie udziela pożyczek na takie wysokie kwoty więc chyba pomyliłeś firmę lub po prostu "ściemniasz".

Jeśli potrzebna jest niewielka kwota, to otrzymanie pożyczki w niedzielę nie stanowi żadnego problemu, bo wystarczy skorzystać z chwilówek online lub sms - wszystko załatwia się w kilka godzin. Z większą gotówką jednak jest ciężej i formalności trwają dłużej. Pożyczek z dostawą do domu nie polecam, bo to niepotrzebny wydatek - niestety różnica między taką pożyczką a tradycyjną, gdy gotówka jest przelewana na konto, pod względem kosztów jest ogromna.

Środa 13 luty 2013 23:12 | Gość

za pierwszym razem można dostać bodajże 7 tys.

Czwartek 14 luty 2013 17:29 | Ola

Ja dostałam w sobotę 1500 zł. Co do tych 10. tys to nie wiem, w końcu nie wiem jak by było? Może jakbym się wcześniej umówiła z przedstawicielem to była by jakaś szansa? Jak to wyglądało w twoim przypadku?

Czwartek 14 luty 2013 22:38Zgłoś nadużycie
Erwin
Erwin
Nowy Tomyśl
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Tylko pozostaje Provident i pierwszy raz nie dostaniesz pożyczki na większą sumę niż 1000 złotych, ale nie tylo w niedzielę dostaniesz taką kwotę. A oprocentowanie takiej pożyczki gotówkowej to niestety jest na bardzo wysokim poziomie, więc w ogóle bardzo zastanawiałbym się nad wzięciem takiej pożyczki i to jeszcze w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Niedziela 17 luty 2013 16:17Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

jest jeszcze firma bocian pożyczki, działa podobnie jak provident, działa w większości większych miast w polsce, ale jest mniej znana, ja osobiście poleciłbym znaleźć pożyczkę przez internet na konto, jeżeli będziesz miał konto w jednym z banków w którym firma udzielająca pożyczek je ma to pieniądze dostaniesz w kilka minut po zatwierdzeniu przyznania ci pożyczki nawet w niedzielę a i koszty tej pożyczki odczujesz mniej niż pożyczka w providencie czy bocianie

Skomentuj wypowiedź

Sobota 8 czerwiec 2013 16:56Zgłoś nadużycie
Henryk
Henryk
Jaworzno
Temat postu: Pożyczka w niedzielę

Nie wiem czy czasem takie firmy finansowe nie naliczają dodatkowych opłat właśnie, że chcesz dostać pożyczkę gotówkową w niedzielę? Tylko co to za różnica dostać taką pożyczkę gotówkową w niedzielę czy w poniedziałek? Dla mnie żadna, wolałbym sobie nie zawracać głowy takimi sprawami właśnie w niedzielę.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Piątek 14 czerwiec 2013 12:19 | Gość

jeśli wszystko odbywa się przez internet to nie ma znaczenia czy jest to w niedzielę czy nie, nie wpływa to na wielkość opłat, pożyczka w niedzielę kosztuje tyle samo co w poniedziałek, może ktoś akurat pilnie potrzebuje pieniędzy w niedzielę, chyba można to zrozumieć?

Niedziela 11 maj 2014 11:38 | Gość

wyobraź sobie że niektórzy właśnie w niedzielę potrzebują pieniędzy i pożyczka na drugi dzień w poniedziałek ich nie interesuje

Reklama

Podobne wątki

Tytuł wątkuOstatnia wiadomość

Pożyczki domowe

napisany przez: Daria; Czwartek 11 lipiec 2013 21:41

Niespłacona pożyczka w Provident

napisany przez: Jarek; Środa 24 wrzesień 2014 12:21

Provident na konto?

napisany przez: Gość; Poniedziałek 4 marzec 2013 16:50

Czy Provident sprawdza zdolność kredytową?

napisany przez: Tomek; Poniedziałek 20 maj 2013 19:35

Provident czy Bocian?

napisany przez: hipcio; Poniedziałek 22 wrzesień 2014 14:38