MaxiPozyczka

Pożyczka gotówkowa 0%

Czwartek 14 luty 2013 17:17Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczka gotówkowa 0%

widziałam już oferty firm pozabankowych pierwszych pożyczek 0% dla nowych klientów, zastanawiam się czy takie oferty zdarzają się też w bankach, czy wie ktoś o takich promocjach?

Czwartek 14 luty 2013 23:02Zgłoś nadużycie
Metys
Metys
Giżycko
Temat postu: Pożyczka gotówkowa 0%

W bankach takie kredyty gotówkowe z oprocentowaniem na poziomie zero procent się nie zdarzają, może jedynie jak jest promocja polegająca na nie pobieraniu prowizji od kwoty udzielonego kredytu gotówkowego. Czasami są kredyty z oprocentowaniem 0 procent, ale tylko w sklepach na zakupy określonego towaru.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Piątek 15 luty 2013 6:37Zgłoś nadużycie
Tomek
Tomek
Wrocław
Temat postu: Pożyczka gotówkowa 0%

To dopiero byłąby Mega Promocja, jakby bank dwała oprocentownie 0 procent na swoje kredyty i pozyczki gotówkowe. Ale jest inaczej, banki wykorzytsują sytuację na rynku i dają kredyty i pożyczki gotówkowe n wysoki procent, ja nazwałbym już to małą lichwą. A w sklepach przeważnie ze sprzetem AGD i RTV są pożyczki na zakup określonego sprzętu, a oprocentowanie takich pożyczek zakupowych wynosi 0 procent, a jak na tym zarabiają banki to nie wiem.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Czwartek 12 listopad 2015 21:21 | Gość

są kredyty 0% ale tylko z nazwy, jeden z banków oferował taki kredyt bez odsetek kiedyś, nie wiem czy teraz, ale de facto kosztował on klienta więcej niż zwykły kredyt w innym banku :) trzeba uważać!

Sobota 16 luty 2013 8:47Zgłoś nadużycie
Barbara
Barbara
Czeladź
Temat postu: Pożyczka gotówkowa 0%

Opłaca się dla banku oraz sprzedawcy, bo często trzeba zapłacić ubezpieczenie takiego darmowego kredytu, a to jest procentowo około 10 % w skali roku od pożyczonej kwoty kredytu. A dodatkowo tk skalkulowane są ceny przez sprzedawcę, że mogą się podzielić zyskami z bankiem. I biznes się kręci, a jak inaczej?

Skomentuj wypowiedź

Niedziela 17 luty 2013 16:04Zgłoś nadużycie
Gość
Gość
Temat postu: Pożyczka gotówkowa 0%

pożyczek na 0% w banku nie uświadczysz, czasami są za to akcje w różnych sieciach handlowych w stylu zakupy na 20-30 rat 0%, do tego proponują skorzystanie z innych produktów typu karta i ubezpieczenie ale nie są one obowiązkowo, także takie zakupy są czasami faktycznie na 0% bez ukrytych kosztów

Skomentuj wypowiedź

Reklama