MaxiPozyczka

Pożyczka dla bezrobotnego

Piątek 5 lipiec 2013 17:39Zgłoś nadużycie
Bartek
Bartek
Szczecinek
Temat postu: Pożyczka dla bezrobotnego

Dzień dobry, jestem osobą bezrobotną i niestety na gwałt potrzebuję gotówki w wysokości 1000 zł. Czy istnieje dla mnie jakaś możliwość zdobycia tych pieniędzy bez zaświadczania żadnego dokumentu o dochodach? Najlepiej chciałbym zapożyczyć się w jakimś banku, wiadomo, najniższe oprocentowanie... jednak czy ze względu na brak dochodów takie coś jest możliwe? Pozdrawiam

Piątek 5 lipiec 2013 18:47Zgłoś nadużycie
Tomasz
Tomasz
Racibórz
Temat postu: Pożyczka dla bezrobotnego

O kredycie w banku możesz zapomnieć, tam posiadanie stałego źródła dochodów jest niezbędne. Jednak spokojnie myślę możesz ubiegać się o chwilówki, wiele firm reklamuje się, iż dają pożyczki tylko na podstawie dowodu osobistego, tak więc nie powinieneś mieć z tym problemu. Inną opcją są pozyczki społecznościowe, które realizowane są całkowicie przez internet.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Niedziela 7 lipiec 2013 10:38Zgłoś nadużycie
Marcin
Marcin
Lębork
Temat postu: Pożyczka dla bezrobotnego

Polecam ci Provident. Aktualnie mają na prawdę dobre warunki w porównaniu z tymi z przed kilku lat. Nie trzeba godzić się na odbiór pieniędzy w domu tylko można wpłacać na konto co znacznie ogranicza koszty. Korzystam jak mam potrzebę i jestem zadowolony. Też jestem osobą bez umowy dlatego nie mam większego wyboru.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 7 lipiec 2013 20:25 | Gość

oferta jest ta sama co była pożyczka na konto w provident była zawsze o połowę tańsza od tej z dostawą do domu ale żeby była bardzo tania to niepowiem

Poniedziałek 18 marzec 2019 13:02Zgłoś nadużycie
cm821791@gmail.com(+33756821390)
cm821791@gmail.com(+33756821390)
Temat postu: Pożyczka dla bezrobotnego

Szybka oferta finansowania
Jestem gotów Ci pomóc W realizacji Twoich projektów, biznesu, finansowaniu studiów, zakupie nieruchomości lub zmianie samochodu, zakupie sprzętu ...., Skorzystaj z formuł kredytowych dostosowanych do wszystkie twoje potrzeby. Skorzystaj z naszej wiedzy fachowej, która jest niezawodna i szybka. Aby uzyskać jakiekolwiek informacje, po prostu daj nam znać, aby skontaktować się z nami.
cm821791@gmail.com

Skomentuj wypowiedź

Reklama