MaxiPozyczka

Mini ratka w PKO BP

Środa 6 luty 2013 21:08Zgłoś nadużycie
Leszcz
Leszcz
Leszno
Temat postu: Mini ratka w PKO BP

Dzisiaj w radio podczas dyskusji na temat kredytów oferowanych przez banki usłyszałem, że bardzo znany kredyt gotówkowy Mini ratka w PKO BP jest tylko dostępny dla klientów, którzy posiadają w PKO BP od dawna rachunki bankowe. Czy to jest prawda? Ile czasu trzeba mieć konto w PKO BP żeby starać o taki kredyt gotówkowy w PKO BP?

Czwartek 7 luty 2013 17:11Zgłoś nadużycie
Zdzisław
Zdzisław
Temat postu: Mini ratka w PKO BP

Tak, Mini Ratka w PKO BP jest dla klientów tego banku, a może z trzy miesiące trzeba mieć założone konto w tym banku. Bank chwali się tym, że decyzja kredytowa może już nastąpić w ciągu 5 minut, a to nie jest nic dziwnego, bo przecież konto swoich klientów mają pod nadzorem. Plusem tego kredytu gotówkowego jest to, że nie płąci się prowizji od tego kredytu i można dostać nawet 30 000 złotych.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Poniedziałek 29 kwiecień 2013 1:42Zgłoś nadużycie
Marlena
Marlena
Łódź
Temat postu: Mini ratka w PKO BP

Mini ratka już bardzo się zmieniła :P Od 25 kwietnia jest oprocentowana na 4 %, nie trzeba być wcześniej klientem żeby ją dostać, dostaję się ja za okazaniem PIT, w jeden dzien wszystko da się załatwić :D

Skomentuj wypowiedź

Wtorek 30 kwiecień 2013 22:19Zgłoś nadużycie
Joanna
Joanna
Tomaszów Mazowiecki
Temat postu: Mini ratka w PKO BP

Nie prawda. Co za bzdury ktoś opowiada. Mini ratkę może dostać każdy. Jednak dla klientów banku, przewidziane są specjalne warunki. Niższe oprocentowanie, brak formalności. Ogólnie ja jestem za tym żeby brać kredyty w swoim banku bo wtedy zwykle mamy lepsze warunki. W przypadku PKO BP też tak jest.

Skomentuj wypowiedź

Reklama