MaxiPozyczka

Kredyt samochodowy

jaki?

Środa 2 styczeń 2013 19:17Zgłoś nadużycie
Ulaf
Ulaf
Kostrzyń
Temat postu: Kredyt samochodowy

Chcę kupić samochód, mam już upatrzony. Kosztuje 35 000 złotych i ma mi zarabiać dodatkowe pieniądze. Mam na ten cel uskładane 15 000 złotych, chcę pożyczyć 20 000 złotych. Oczywiście zastanawiam się nad kredytem samochodowym, bo jednak jest on znacznie niższy niż kredyt gotówkowy. Ale nie znam jaki kredyt jest jednym z lepszych i najtańszych. Słyszałem, że Getin Bank oferuje dobre i tanie kredyty. Jaki wybrać? Co polecacie?

Czwartek 3 styczeń 2013 21:46Zgłoś nadużycie
Czesław
Czesław
Warszawa
Temat postu: Kredyt samochodowy

Takie tanie kredyty samochodowe w Getin Banku to chyba nie. Ostatnio czytałem ofertę Getin Banku jeżeli chodzi o kredyt samochodowy, okazało się, że oprocentowanie jest na poziomie ponad 12 %. To bardzo dużo, zwłaszcza, że na rynku bankowych jest sporo tańszych kredytów samochodowych. Polecam Santander Bank, najlepsze kredyty samochodowe na rynku.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Piątek 4 styczeń 2013 18:34Zgłoś nadużycie
Norman
Norman
Gdańk
Temat postu: Kredyt samochodowy

Też słyszałem o dobrej ofercie kredytów samochodowych Santander Banku, ale czy nie lepiej pomyśleć o limicie w koncie, będziesz miał mniejsze koszty obsługi, a dodatkowo nie będzie żadnego zastawu bankowego.

Skomentuj wypowiedź

Niedziela 6 styczeń 2013 16:24Zgłoś nadużycie
Lidka
Lidka
Koszalin
Temat postu: Kredyt samochodowy

Wydaje mi się, ze nie ważne jest jaki bank oferuje ci kredyt na zakup samochodu, ale jakie oferuje ci warunki takiego kredytu. Trzeba rozpatrzyć kilka opcji takiego kredytu i nie tylko typowego kredytu samochodowego, ale i również kredytu gotówkowego. Czasami można właśnie znaleźć na rynku rodzynki w postaci tanich, opłacalnych kredytów, ale bez euforii.

Skomentuj wypowiedź

Środa 22 maj 2019 18:03Zgłoś nadużycie
cm821791@gmail.com
cm821791@gmail.com
Temat postu: Kredyt samochodowy

Oferta finansowania dla wszystkich, którzy wielokrotnie wprowadzali w błąd, przez tych złośliwych ludzi, którzy wędrują po Internecie, w poszukiwaniu łatwego zysku.
Przestań być teraz odrywany.
Jestem tu, aby ci pomóc, bez względu na twoją sytuację finansową.
We wszystkich rzeczach najpierw potrzebujesz odwagi i cierpliwości.
Jestem tu, aby nadać inny kolor twojemu życiu.
Aby uzyskać więcej informacji, oto mój adres e-mail.
(Cm821791@gmail.com).

Skomentuj wypowiedź

Reklama