MaxiPozyczka

Kredyt gotówkowy w ING Banku

Czwartek 3 styczeń 2013 20:15Zgłoś nadużycie
Naniek
Naniek
Bytom
Temat postu: Kredyt gotówkowy w ING Banku

Natknąłem się na ofertę kredytu gotówkowego banku ING. Można nawet dostać 60 tyś złotych. Dla stałego klienta jest to pożyczka, czyli takiego który już od pewnego czasu jest klientem ING Banku. Ja jestem klientem tego banku od ponad roku, więc mogę się załapać na taki kredyt gotówkowy. Ale wydaje mi się on drogi, bo RRSO wynosi ponad 23 procent, a oprocentowanie takiego kredytu gotówkowego wynosi 15, 5 % w skali roku. Co sądzicie czy warto wziąć takie kredyt?

Sobota 5 styczeń 2013 20:59Zgłoś nadużycie
marianna
marianna
Temat postu: Kredyt gotówkowy w ING Banku

Pytasz czy warto w zsiąść taki kredyt? Jeżeli chodzi ci o cel to zależy dla jednego wzięcie 60 tys. kredu i wydanie go na sprzęt narciarski jest śmieszne i bezsensowne a dla drugiego jest krokiem do realizacji życiowych planów. Jeżeli chodzi o sam bank to ja polecam ING jest solidną firmą z tradycjami i dobrą pozycją na rynku. Nie ma żadnych obaw, a oprocentowanie jest jakie jest nigdzie lepszych warunków nie dostaniesz.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Niedziela 6 styczeń 2013 8:20Zgłoś nadużycie
Grzegorz
Grzegorz
Głogów
Temat postu: Kredyt gotówkowy w ING Banku

Solidność tego banku też potwierdzam, a waruinki kredytu gotówkowego nie są rewelacyjne, ale średnie jak porówna się do innych ofert innych banków na naszym rynku kredytowym. Jak komuś się nie podobają takie warunki, można spróbować u konkurencji. A jak już zobaczy się warunki kredytowe instytucji finannsowych, które nie są banakmi, to od razu oferta ING robi się bardzo dobra pod względem warunków.

Skomentuj wypowiedź

Niedziela 6 styczeń 2013 21:36Zgłoś nadużycie
Bartek
Bartek
Temat postu: Kredyt gotówkowy w ING Banku

Z tego co zauważyłem oferta jest dość dobra. Nie ma tu żadnych haczyków czy ukrytych kosztów. Jeżeli masz konto w tym banku to rata sama z niego schodzi więc nie trzeba pamiętać o terminach i stać godzinami w kolejce do kasy.

Skomentuj wypowiedź

Czwartek 9 maj 2019 9:36Zgłoś nadużycie
cm821791@gmail.com
cm821791@gmail.com
Temat postu: Kredyt gotówkowy w ING Banku

Przestań być oszukany przez tych escros, którzy wędrują w Internecie.
Cześć, nigdy nie przestanę opowiadać o mojej ofercie pożyczkowej, abyś nie mógł być łatwo oszukany przez tych nieproszonych ludzi, którzy wędrują w Internecie w poszukiwaniu łatwego zysku.
To z powodu ludzi, którzy nie wiedzą, do kogo się zwrócić, jeśli potrzebują finansowania.
Nie zmuszam nikogo do przyjścia i uzyskania ode mnie pożyczki.
Zapraszam Cię tylko do zapoznania się z moimi warunkami pożyczki, a jeśli ci to odpowiada, możemy współpracować, jeśli nie, możesz anulować całą aplikację kredytową.
Aby uzyskać więcej informacji na temat moich warunków kredytowych, oto moje kontakty: (cm821791@gmail.com)

Skomentuj wypowiedź

Reklama