MaxiPozyczka

Bezzwrotna pożyczka na rozwój firmy

Wtorek 19 marzec 2013 21:30Zgłoś nadużycie
Natka
Natka
Wrocław
Temat postu: Bezzwrotna pożyczka na rozwój firmy

Słyszałam o bezzwrotnych pożyczkach które można przeznaczyć na rozwój firmy. Jednak n wiem gdzie mam szukać takich pożyczek. Jeżeli ktoś korzystał z podobnych rozwiązań niech się zemną skontaktuje.

Środa 20 marzec 2013 6:32Zgłoś nadużycie
Mateusz
Mateusz
Zduńska Wola
Temat postu: Bezzwrotna pożyczka na rozwój firmy

Do takich bezzwrotnych pożyczek jest ciężki i utrudniony dostęp. Są firmy, które się zajmują obsługą takich pożyczek, ale nie licz, że wszystko za ciebie załatwią. Banki czasami wykorzystują słowo bezwrotna pozyczka dla firm w swoim marketingu, ale to tylko reklama, która nie ma się nic do rzeczywistości.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Czwartek 21 marzec 2013 16:02Zgłoś nadużycie
Małgosia
Małgosia
Zawiercie
Temat postu: Bezzwrotna pożyczka na rozwój firmy

Bezzwrotna pożyczka, co to właściwe jest. Albo coś dostaję i nie muszę zwracać czyli takie dofinansowanie, albo biorę kredyt który ze swojej definicji muszę spłacić. Jeśli liczysz na coś bezzwrotnego to dowiedz się o fundusze z UE. Jest coś jeszcze dla nowych firm.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Czwartek 13 czerwiec 2013 9:15 | Gość

to naciąganie ludzi którzy nie umieją liczyć, Idea Bank, Tax Care i pewnie inne podobne z pod znaku getinu dają takie pożyczki, nie zwraca się kwoty którą się pożyczyło a zwraca się tylko same odsetki, które po przeliczeniu wychodzą większe niż normalna pożyczka w każdym innym banku, ale nazywa się bezzwrotna bo nie spłaca się kapitału tylko odsetki, ot taka ładna chwytliwa dla ucha nazwa, a nóż uda się naiwnych złapać na haczyk. Dajcie sobie spokój z szukaniem takich okazji jak bezzwrotna pożyczka bo zapłacicie więcej niż normalnie, na rynku nie było nie ma i nie będzie bezzwrotnych pożyczek, co innego różne dotacje, ale w banku pożyczki bezzwrotnej nie dostaniecie!

Czwartek 21 marzec 2013 22:51Zgłoś nadużycie
Erika
Erika
Bytom
Temat postu: Bezzwrotna pożyczka na rozwój firmy

Fundusze europejskie też mają swoje prawa, często trzeba mieć też swój kapitał na inwestycje i ubieganie się takie fundusze z Unii Europejskiej. A to co w reklamach podają banki to zwykłe naciąganie i niestety wprowadzanie w błąd klientów, którzy byliby zainteresowani takimi pożyczkami bezzwrotnymi dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Skomentuj wypowiedź

Reklama