MaxiPozyczka

Alior Sync - pożyczka online

Poniedziałek 31 grudzień 2012 18:31Zgłoś nadużycie
henryk
henryk
Świnoujście
Temat postu: Alior Sync - pożyczka online

Alior Sync oferuje pozyczkę gotówkową online, a oto warunki kredytu gotówkowego tego banku. Kredyt można maksymalnie wziąć na okres prawie 5 lat. Rata miesięczna dla kredytu w wysokości 28 tyś. zł oraz na maksymalnym okresie kredytowania, w więc na 58 miesięcy wynosi 688 złotych z groszami. Opłaty przygotowawczej oraz prowizji od udzielonego kredytu się nie płaci, natomiast w całym okresie w racie kredytu jest opłata związana z polisą ubezpieczeniową. To prawie koszt całkowity takiego ubezpieczenia na życie wynosi 4872 zł. Dla każdego zadłużonego to jest pewna alternatywa, ale wszelkie obliczenia dopiero mogą pokazać czy warto wziąć taki kredyt gotówkowy, ponieważ mimo, że jest ogólnie dostępny to jednak jest dosyć drogi.

Wtorek 1 styczeń 2013 8:55Zgłoś nadużycie
Bartek
Bartek
Jaworzno
Temat postu: Alior Sync - pożyczka online

Wydaje mi się, że nie jest drogi, bo podobne warunki kredytu gotówkowego mam w mBanku, w którym właśnie wystąpiłem z wnioskiem o udzielenie kredytu gotówkowego. Oprocentowanie i całkowity koszt takiej pożyczki chyba nawet jest minimalnie niższy właśnie w Alior Sync. Zdecydowałem się na pożyczkę gotówkową w mBanku, bo tam dostanę ją bez problemów, jestem wieloletnim klientem tego banku. A tutaj w Alior Sync jakbym założył konto, czy tak od razu dostałbym kredyt.

Skomentuj wypowiedź

Reklama
Czwartek 3 styczeń 2013 21:40Zgłoś nadużycie
Czesław
Czesław
Warszawa
Temat postu: Alior Sync - pożyczka online

Płacąc niecałe 12 tysięcy złotych odsetek przez prawie 5 lat, to wydaje mi się, że nie jest dużo. Tam gdzieś wyjdzie około 200 złotych odsetek miesięcznie w racie miesięcznej kredytu prawie 700 złotych. Znam kredyty, które przy takich kwotach same odsetki wynoszą prawie 300 złotych. Może to nie jest powalająca oferta kredytowa, ale wydaje mi się, że jest dobra i godna polecenia.

Skomentuj wypowiedź

Sobota 5 styczeń 2013 21:19Zgłoś nadużycie
Bartek
Bartek
Temat postu: Alior Sync - pożyczka online

Wszystko zależy od celu na jaki potrzebujesz pieniądze. Znam ludzi którzy w obliczu choroby dziecka zaciągnęli kredyt 100 tys i teraz mają do spłacenia 250 tys. Córcia jest już po operacjach i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo a oni przez najbliższe 20 lat będą spłacać kredyt i są zachwyceni że go dostali. Wiec podsumowując: twoje warunki są nie najgorsze, a czy warto sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Skomentuj wypowiedź

Komentarze do wypowiedzi:

Niedziela 9 czerwiec 2013 13:27 | Gość

wyjątkowa sytuacja, najczęściej polacy biorą kredyt żeby "zaszaleć" bo chcą miec to co ich bogaty sąsiad, bo chcą pojechać tam gdzie byli znajomi, a opamiętanie przychodzi zazwyczaj w ostatniej chwili

Sobota 12 styczeń 2013 12:56Zgłoś nadużycie
Marek
Marek
Warszawa
Temat postu: Alior Sync - pożyczka online

150 tysięcy złotych odsetek w zamian za pożyczenie 100 tysięcy złotych to bardzo dużo, wiem, ze dla nich najważniejsza jest córka, ale tutaj nasuwa mi się pytanie: dlaczego i na co płacimy podatki, ubezpieczenia zdrowotne i bardzo dużo, że ten cały chory system zdrowotny nie pomoże takiej chorej osobie? I muszą się zadłużać na takie niebotyczne sumy.

Skomentuj wypowiedź

Reklama