MaxiPozyczka

Czy w Bocianie dadzą dwie pożyczki na ten sam adres?

Ekspert

Odpowiedź Eksperta:

Co do zasady chodzi o osobę, nie o miejsce zamieszkania. Dlatego jeśli dwie osoby, które mają rozdzielność majątkową mieszkają w tym samym miejscu nie ma to znaczenia dla Bociana czy innych firm pożyczkowych. Chodzi bardziej o to, aby te osoby miały swoje własne źródła dochodu np. jedna z tytułu emerytury, druga z tytułu umowy o pracę. Stopień spokrewnienia, miejsce zamieszkania nie mają znaczenia. Spokojnie współmałżonkowie – każdy na siebie, mogą dostać pożyczki.

Forum - Opinie

Niedziela 5 sierpień 2018 23:08 Gość

mozna

Czwartek 21 luty 2019 16:33 Gość

Pożyczka pieniężna dla całej Polski. Jestem tutaj, aby pomóc ci zrealizować twoje marzenia. Udzielam pożyczki każdej osobie o dobrym charakterze, która chce ją zdobyć, aby ją wykorzystać. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną.

Czwartek 21 luty 2019 16:35 Gość

Pożyczka pieniężna dla całej Polski. Jestem tutaj, aby pomóc ci zrealizować twoje marzenia. Udzielam pożyczki każdej osobie o dobrym charakterze, która chce ją zdobyć, aby ją wykorzystać. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną. cm821791@gmail.com

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w MaxiPozyczka zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

pozyczki prywatne

Witam pilnie potrzebuję pomocy finansowej w kwocie 50000 na 120 mies ewelina8781@wp.pl

Najnowsze opinie klientów