MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Publikacje

Wszystko o pożyczkach prywatnych

Wszystko o pożyczkach prywatnych

Tak naprawdę pożyczki prywatne to wszystkie pożyczki udzielane przez inne podmioty niż banki. Obojętnie czy dostaniemy pożyczkę od znajomych, czy złożymy wniosek do parabanku czy nawet znajdziemy inwestora. Wszystkie te pożyczki są takie same z definicji.

Gdzie nie pożyczać pieniędzy, czyli na co uważać?

Gdzie nie pożyczać pieniędzy, czyli na co uważać?

Pożyczki pozabankowe są bardzo popularne, ale jak z każdą umową trzeba wiedzieć co się podpisuje oraz na co należy szczególnie uważać. Nie tylko łatwość dostania pożyczki powinna być przesłanką do składania wniosku, ale też jasność zasad jej udzielenia oraz prosta konstrukcja umowy, którą po prostu można zrozumieć.

Kredyt konsolidacyjny - ratunek dla zadłużonych

Kredyt konsolidacyjny - ratunek dla zadłużonych

Każda osoba biorąca kiedykolwiek kredyt lub pożyczkę na pewno natknęła się też na kredyty konsolidacyjne, które mają pomóc osobom zadłużonym w spłaceniu zadłużenia zaciągniętego w bankach. Jednak nie jest to ratunek dla wszystkich, a tylko dla tych osób, które w porę sobie uświadomią, że mogą mieć problem z dalszą spłatą swoich rat w terminie i nie chcą, by zapukał do nich komornik.

Pożyczka hipoteczna - to warto wiedzieć

Pożyczka hipoteczna - to warto wiedzieć

Wciąż dużo osób myśli, że produkty finansowe takie jak pożyczka hipoteczna i kredyt hipoteczny są tym samym. Zdecydowanie nie są, chociaż słowa kredyt i pożyczka bardzo często używane są zamiennie, co może wprowadzać w błąd. Wybór między tymi dwoma produktami finansowymi zależy przede wszystkim od celu na jaki są nam potrzebne pożyczone pieniądze: czy jest to cel konsumpcyjny czy też zakup nieruchomości.

Czy osoba o statusie bezrobotnego może ubiegać się o pożyczkę?

Czy osoba o statusie bezrobotnego może ubiegać się o pożyczkę?

Osoby, które tracą nagle pracę zwykle rejestrują się w odpowiednim dla siebie Urzędzie Pracy i szukają kolejnej posady. W między czasie otrzymują zasiłek lub utrzymują się z odprawy i oszczędności. Ale co zrobić, jeśli przydarzy się nagły i duży wydatek, którego ani zasiłek ani oszczędności nie pokryją? Pierwsza myśl to zwykle konieczność pożyczenia pieniędzy na ten cel. Jednak czy bezrobotna osoba gdziekolwiek taką pożyczkę dostanie?

Czy dłużnik dostanie pożyczkę w parabanku?

Czy dłużnik dostanie pożyczkę w parabanku?

Wiele osób boryka się z trudną sytuacją finansową. Część z nich, aby załatać dziurę budżetową nabrało pożyczek i kredytów gotówkowych, które potem stały się jeszcze większym kłopotem. Trudności można też mieć z płaceniem na bieżąco rachunków z media i czynsz. A notoryczne zwlekanie z zapłatą może spowodować wpisanie do bazy dłużników. W praktyce oznacza to, że będziemy mieli trudności z otrzymaniem kredytu, zawarciem jakiejkolwiek umowy czy nawet dostaniemy nadzór komornika.

Ogłoszenia

Potrzebuję pomocy

Cześć wszystkim.Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność...

Oferujemy pożyczki

Witam jestem zainteresowana pożyczką. Proszę o kontakt telefoniczny 508685288

Pożyczka Prywatna

Witam. Potrzebuję jak i poszukuję takiej pożyczki prywatnej na umowe...

Pożyczka prywatna

potrzebujesz pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki? jesli tak, skontaktuj sie...