MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Publikacje

Kredyty dla emerytów

Kredyty dla emerytów

Wydawać by się mogło, że emeryci dla banków to łakomy kąsek, ponieważ mają stały dochód oraz ze względu na wiek powinni być nauczeni jak dobrze rozporządzać swoimi środkami materialnymi oraz jak ważne jest regulowanie zobowiązań w terminie. Ale wiele banków odmawia emerytom ze względu na wiek i ryzyko nagłego zachorowania czy nawet śmierci, co doprowadzi do tego, że kredyt pozostanie niespłacony.

Co jest tańsze „darmowa pożyczka” czy kredyt w banku?

Co jest tańsze „darmowa pożyczka” czy kredyt w banku?

Wiele osób widząc promocję na darmowe pożyczki myśli, że są one najtańsze. Jednak kredyty bankowe wcale nie muszą być drogie i też można znaleźć wiele promocyjnych ofert. Zawsze warto więc porównać sobie pożyczki oferowane przez parabanki z kredytami bankowymi przed podjęciem decyzji, gdzie pożyczymy pieniądze.

Czy rolnik może dostać pożyczkę w banku na dochody z działalności rolniczej?

Czy rolnik może dostać pożyczkę w banku na dochody z działalności rolniczej?

W Polsce jest bardzo dużo osób, które prowadzą działalność rolną. Niestety to ile w danym roku zarobi rolnik w głównej mierze zależy od pogody. Jeśli będzie zła lub nastąpi jakaś katastrofa pogodowa niestety jego dochody będą niskie, a więc będzie musiał pożyczyć pieniądze na zakup sadzonek czy ziaren do posiania na kolejny sezon. Dochodzi też budżet domowy, który w takiej sytuacji niewątpliwie też będzie niski, a żeby kupić nową pralkę czy zrobić remont potrzebny będzie kredyt. Ale czy banki komercyjne udzielają kredytów rolnikom?

Kredyt w banku dla osób pracujących na umowy „śmieciowe”

Kredyt w banku dla osób pracujących na umowy „śmieciowe”

Wbrew pozorom wiele banków oferuje osobom zatrudnionym w oparciu o umowę zlecenie kredyty. Najłatwiej będzie dostać kredyt ratalny, kartę kredytową czy kredyt gotówkowy. Ale ponieważ takie źródło utrzymania jest bardzo popularne niewykluczone, że i liczba udzielanych kredytów hipotecznych w oparciu o takie dochody się zwiększy.

Jak banki weryfikują klientów?

Jak banki weryfikują klientów?

Na pozór wiadomo, że żeby dostać kredyt w banku trzeba mieć zdolność kredytową, legalny dochód i dobrą historię kredytową. Ale jak właściwie w banku sprawdzają te wszystkie informacje? Czy można jakoś oszukać system i na przykład zwiększyć zdolność kredytową?

Pożyczka pod zastaw samochodu

Pożyczka pod zastaw samochodu

Przy wysokich kwotach pożyczek nie zawsze wystarczy mieć zdolność kredytową. Czasem trzeba zagwarantować firmie pożyczkowej w inny sposób, że ma się środki, aby pożyczkę oddać na czas. Najczęstszą formą gwarancji jest zastaw. Można zastawić nieruchomość, samochód czy motocykl.

Ogłoszenia

Potrzebuję pomocy

Cześć wszystkim.Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność...

Oferujemy pożyczki

Witam jestem zainteresowana pożyczką. Proszę o kontakt telefoniczny 508685288

Pożyczka Prywatna

Witam. Potrzebuję jak i poszukuję takiej pożyczki prywatnej na umowe...

Pożyczka prywatna

potrzebujesz pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki? jesli tak, skontaktuj sie...