MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Publikacje

Szybkie pożyczki na rozwój biznesu

Szybkie pożyczki na rozwój biznesu

Do tej pory z szybkich pożyczek udzielanych przez parabanki korzystały najczęściej osoby prywatne. Ale niestety nie każdy przedsiębiorca jest w stanie utrzymać lub rozwijać swój biznes z zarobionych przez przedsiębiorstwo pieniędzy, albo nawet z oszczędności. Zdecydowanie jest zapotrzebowanie na kredyty oraz pożyczki dla biznesu.

Co robić, aby nie wpaść w domową dziurę budżetową?

Co robić, aby nie wpaść w domową dziurę budżetową?

Każdemu może się zdarzyć awaria sprzętu AGD i brak środków na koncie, aby kupić nowy. Może być też tak, że w danym miesiącu wydamy za dużo i nasze konto wejdzie w stan debetu. Jednak nie jest problemem, gdy stanie się to raz na rok, ale gdy dzieje się notorycznie. A co gorsza przez takie braki środków finansowych mamy problem z terminowym spłacaniem zobowiązań.

Czy warto brać pożyczkę na urządzenie wesela?

Czy warto brać pożyczkę na urządzenie wesela?

Urządzenie typowego, polskiego, hucznego wesela nie jest tanie. Jednak jest to nieodłączny element każdego ślubu, więc po prostu wymagane jest, aby je urządzić. Aczkolwiek koszty mogą przerastać narzeczonych, których nie zawsze stać na urządzenie nawet skromnej uroczystości upamiętniającej dzień ślubu. Co wtedy?

Jak działa pożyczka oddłużeniowa?

Jak działa pożyczka oddłużeniowa?

Nie da się ukryć, że branie pożyczek i kredytów na duże sumy lub też z dużą częstotliwością może doprowadzić do problemów finansowych. Niestety sporo osób się przelicza i myśli, że z kolejnego kredytu spłaci poprzedni, a potem dziura w budżecie domowym sama się załata. Niestety nie jest tak łatwo wyjść z pętli długów biorąc kolejne chwilówki i kredyty konsumpcyjne.

Ile są warte certyfikaty i opinie firm pożyczkowych?

Ile są warte certyfikaty i opinie firm pożyczkowych?

Na wielu stronach internetowych można znaleźć różnego rodzaju certyfikaty. Nie tylko na stronach firm pożyczkowych, ale też firm usługowych czy sklepów online. Mają one zapewniać, że firma działa rzetelnie, nie ma długów czy też jest laureatem jakiejś nagrody.

Dobra pożyczka pozabankowa - na co uważać?

Dobra pożyczka pozabankowa - na co uważać?

Pożyczki gotówkowe są jak najbardziej bezpieczne, jeśli tylko podejdziemy do pożyczenia pieniędzy odpowiedzialnie. Niestety nie ma cudownej oferty, gdzie nie trzeba będzie nic oddawać, ale z powodzeniem można znaleźć pożyczki, gdzie do oddania będzie tylko pożyczona suma. Jak sprawdzić ofertę, która na pierwszy rzut oka wydaje się być idealna?

Ogłoszenia

Potrzebuję pomocy

Cześć wszystkim.Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność...

Oferujemy pożyczki

Witam jestem zainteresowana pożyczką. Proszę o kontakt telefoniczny 508685288

Pożyczka Prywatna

Witam. Potrzebuję jak i poszukuję takiej pożyczki prywatnej na umowe...

Pożyczka prywatna

potrzebujesz pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki? jesli tak, skontaktuj sie...