MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Publikacje

Kto może liczyć na pomoc firmy windykacyjnej?

Kto może liczyć na pomoc firmy windykacyjnej?

Wbrew pozorom windykator to tylko negocjator, który ma za zadanie uświadomić dłużnikowi, że powinien zacząć spłacać swój dług, aby uniknąć poważnych konsekwencji. Jednak narosło wiele mitów na temat tego, jak działają firmy windykacyjne. Oczywiście znajdą się skrajne przypadki, gdzie firma windykacyjna ma na etacie detektywa czy też hurtowo skupuje długi, ale głównym celem działalności takiej firmy jest odzyskanie długu przez dogadanie z dłużnikiem nowych warunków spłaty.

Kradzież tożsamości - jak sprawdzić czy ktoś nie posługuje się moim danymi w banku?

Kradzież tożsamości - jak sprawdzić czy ktoś nie posługuje się moim danymi w banku?

Niestety każdy mógł zgubić dowód osobisty albo nawet zostawić na chwilę niestrzeżony portfel z dokumentami. W takich sytuacjach może dojść do kradzieży danych. Co prawda na stronie internetowej BIK można zastrzec swój dowód osobisty, ale co ciekawe nie wszyscy złodzieje danych chcą na taki dowód wziąć kredyt. Niektórzy tylko zakładają konto bankowe. I co wtedy?

Co powinna zawierać umowa pożyczki udzielanej przez internet?

Co powinna zawierać umowa pożyczki udzielanej przez internet?

Pożyczki internetowe to coraz popularniejsza forma pożyczania pieniędzy. Są nie tylko udzielane szybko, ale przede wszystkim bez zbędnych formalności. Można pożyczyć zarówno 100 złotych jak i 25 tysięcy złotych, zatem każdy znajdzie ofertę dla siebie. Ale mało kto przygląda się umowom pożyczek online. A to błąd. Zawsze trzeba wiedzieć co podpisujemy, nawet robiąc to wirtualnie.

Najlepszy kredyt gotówkowy - 5 rzeczy, które musi wiedzieć

Najlepszy kredyt gotówkowy - 5 rzeczy, które musi wiedzieć

Rynek kredytowy jest bardzo duży i każdego miesiąca pojawiają się nowe kuszące oferty. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym można liczyć na promocje kredytów gotówkowych. Jednak są pewne stałe informacje, które zawsze trzeba sprawdzić, aby wybrać najlepszy dla siebie kredyt. Co trzeba wziąć pod uwagę?

Jak rozmawiać z firmą windykacyjną?

Jak rozmawiać z firmą windykacyjną?

Niestety może się zdarzyć, że popadniemy w długi. Jednak kiedy sytuacja będzie już tak poważna, że do naszych drzwi zapuka windykator warto go wpuścić. Ignorowany dług nie tylko nie zniknie, ale zacznie rosnąć jeszcze bardziej. Dlatego zamiast udawać, że problem nie istnieje trzeba porozmawiać z windykatorem, którego zadaniem jest znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji.

Bezpieczne zakupy przez Internet z kartą kredytową

Bezpieczne zakupy przez Internet z kartą kredytową

Karty kredytowe głównie wydawane są konsumentom, którzy mają nagły wydatek i muszą szybko znaleźć dodatkowe pieniądze na jego opłacenie. Jednak mądrze używana karta kredytowa może też wpłynąć pozytywnie na naszą historię kredytową. A do tego spłacana w określonym terminie bezodsetkowym sprawi, że nie będziemy ponosić za jej użytkowanie dodatkowych kosztów.

Ogłoszenia

Potrzebuję pomocy

Cześć wszystkim.Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność...

Oferujemy pożyczki

Witam jestem zainteresowana pożyczką. Proszę o kontakt telefoniczny 508685288

Pożyczka Prywatna

Witam. Potrzebuję jak i poszukuję takiej pożyczki prywatnej na umowe...

Pożyczka prywatna

potrzebujesz pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki? jesli tak, skontaktuj sie...