MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Artykuły

Pożyczka od ręki przez internet

Współcześnie wiele osób nie może zaciągnąć kredytu czy też pożyczki w banku. Może to być spowodowane różnymi względami, jednak najczęściej podstawowym ograniczeniem jest niekorzystna historia kredytowa.

Pożyczka od osoby prywatnej

Dla wielu osób jedyną szansą na wyjście z poważnych problemów finansowych może okazać się pożyczka społecznościowa. To taka pożyczka od osoby prywatnej, w której nie bierze udziału żaden bank.

Wady i zalety pożyczek społecznościowych

Kiedy tylko na ogólnym rynku finansowym pojawiły się pożyczki społecznościowe, wiele osób zaczęło się zastanawiać nad korzyściami, które mogą wynikać nie tylko z ich zaciągania ale również proponowania.

Pożyczka od osoby prywatnej a podatek

Pożyczka od osoby prywatnej a podatek

Decydując się na pożyczkę społecznościową musimy mieć świadomość tego, że wiąże się to również z dodatkowymi opłatami, w postaci rozliczenia z urzędem skarbowym.

Pożyczki społecznościowe a podatek

Jak z pewnością wszystkim wiadomo, współcześnie zapłata podatku obowiązuje nas właściwie od wszystkich czynności prawnych, jakich dokonujemy. Podatek również dotyczy sfery finansowej. Być może nawet powinniśmy powiedzieć, że dotyczy on głównie jej.

Co to są pożyczki społecznościowe?

Co to są pożyczki społecznościowe?

W ostatnim czasie na rynku pojawił się nowy produkt finansowy, jakim są pożyczki społecznościowe. Przez krótki czas zdążył zdobyć sobie dość dużą popularność ze względu na pokrywanie potrzeb pewnej grupy społecznej.

Ogłoszenia

oferta pożyczki

Oferujemy pożyczkę dla wszystkich potrzebujących w bardzo niskiej stopie...