MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Publikacje

1,5 mld zł dla małych i średnich przedsiębiorstw z PKO BP

1,5 mld zł dla małych i średnich przedsiębiorstw z PKO BP

Dzięki umowie podpisanej przez PKO Bank Polski i Bank Gospodarstwa Krajowego przedsiębiorcy z programu pomocy dla małych i średnich firm otrzymają wsparcie w postaci gwarancji BGK.

Kredyt parabankowy czy kredyt konsolidacyjny?

Gdy popadamy w tarapaty finansowe i nie jesteśmy chwilowo spłacać swoich zobowiązań, przez głowę przelatuje zwykle masę pytań. Co robić? Co spłacić najpierw? A może nie spłacać niczego? Zaczynamy nerwowo szukać rozwiązania, a wiadomo, że gdy wykonuje się coś w pośpiechu i bez dobrego przemyślenia, zwykle robi się rzeczy, które mają jeszcze gorsze konsekwencje.

Pożyczki bez BIK i KRD

Wiele osób spotyka liczne trudności w chwili, kiedy chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy. Wymagania stawiane przez banki są nieubłagane. Kiedy nie zdołamy ich spełnić w terminie, po prostu nie mamy większych szans na osiągnięcie następnego kredytu gotówkowego. Dla takich osób właśnie najlepszą okazją mogą stać się pożyczki bez BIK i KRD.

Pożyczka online - pozabankowa

Jeszcze kilkanaście lat temu, nie było innej możliwości pożyczenia pieniędzy, jak tylko wizyta w banku, złożenie wniosku o kredyt i później kredytobiorca musiał tylko terminowo spłacać raty.

Pożyczki tylko na dowód

Ludzie są już zmęczeni wszystkimi formalnościami jakich wymaga się od nich w kolejnych urzędach, bankach i placówkach edukacyjnych. Dlatego też dużym zainteresowaniem może pochwalić się oferta pożyczek gotówkowych, która nie wymaga w zasadzie żadnych zaświadczeń i dokumentów, które nam mogłyby nam w jakikolwiek sposób przysporzyć problemów.

Pożyczka od ręki bez zaświadczeń

Na dzień dzisiejszy wiele osób zainteresowanych jest zaciągnięciem pożyczki, w której nie istotna byłaby dotychczasowa historia kredytowa. Dlatego też tak błyskawicznie rozwija się social lending, który pozwala na pożyczkę finansową przez Internet.