MaxiPozyczka

Porady ekspertów

Publikacje

Kredyt parabankowy czy kredyt konsolidacyjny?

Gdy popadamy w tarapaty finansowe i nie jesteśmy chwilowo spłacać swoich zobowiązań, przez głowę przelatuje zwykle masę pytań. Co robić? Co spłacić najpierw? A może nie spłacać niczego? Zaczynamy nerwowo szukać rozwiązania, a wiadomo, że gdy wykonuje się coś w pośpiechu i bez dobrego przemyślenia, zwykle robi się rzeczy, które mają jeszcze gorsze konsekwencje.

Pożyczki bez BIK i KRD

Wiele osób spotyka liczne trudności w chwili, kiedy chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy. Wymagania stawiane przez banki są nieubłagane. Kiedy nie zdołamy ich spełnić w terminie, po prostu nie mamy większych szans na osiągnięcie następnego kredytu gotówkowego. Dla takich osób właśnie najlepszą okazją mogą stać się pożyczki bez BIK i KRD.

Pożyczka online - pozabankowa

Jeszcze kilkanaście lat temu, nie było innej możliwości pożyczenia pieniędzy, jak tylko wizyta w banku, złożenie wniosku o kredyt i później kredytobiorca musiał tylko terminowo spłacać raty.

Pożyczki tylko na dowód

Ludzie są już zmęczeni wszystkimi formalnościami jakich wymaga się od nich w kolejnych urzędach, bankach i placówkach edukacyjnych. Dlatego też dużym zainteresowaniem może pochwalić się oferta pożyczek gotówkowych, która nie wymaga w zasadzie żadnych zaświadczeń i dokumentów, które nam mogłyby nam w jakikolwiek sposób przysporzyć problemów.

Pożyczka od ręki bez zaświadczeń

Na dzień dzisiejszy wiele osób zainteresowanych jest zaciągnięciem pożyczki, w której nie istotna byłaby dotychczasowa historia kredytowa. Dlatego też tak błyskawicznie rozwija się social lending, który pozwala na pożyczkę finansową przez Internet.

Pożyczki bez BIK

Dla wielu osób jedyną szansą na pozyskanie środków finansowych będą pożyczki, w których nie bada się historii kredytowej pożyczkobiorcy. Takie pożyczki bez BIK mogą zasilić konto właściwie każdego z nas.

Ogłoszenia

Potrzebuję pomocy

Cześć wszystkim.Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność...

Oferujemy pożyczki

Witam jestem zainteresowana pożyczką. Proszę o kontakt telefoniczny 508685288

Pożyczka Prywatna

Witam. Potrzebuję jak i poszukuję takiej pożyczki prywatnej na umowe...

Pożyczka prywatna

potrzebujesz pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki? jesli tak, skontaktuj sie...