MaxiPozyczka
Pożyczka prywatna - gdzie szukać ogłoszeń?

Pożyczka prywatna - gdzie szukać ogłoszeń?

Nie ma co się oszukiwać, liczba osób, które mogą się pochwalić zdolnością kredytową, stale spada. Właśnie dlatego coraz większą popularnością cieszą się tak zwany pożyczki prywatne. Czym one są? Jakie są ich wady i zalety?

Dla kogo są pożyczki od osób prywatnych?

Momenty, w których wydatki są finansowane przez zamożnych członków naszej rodziny czy przyjaciół, to bardzo rzadkie zjawisko. Oczywiście częstą praktyką jest pożyczanie od rodziców, teścia czy brata jednakowo tych mniejszych kwot, jak i większych. Brak oprocentowania takich pożyczek to wielka zaleta, jednak nie każdy z nas może sobie na nie pozwolić.

Znacznie rzadziej Polacy decydują się na zaciągnięcie pożyczki od znajomych. Powodów jest kilka, może nim być brak zaufania do osób, które posiadają więcej pieniędzy niż my, czy przyczyny honorowych. Większość z nas po prostu woli pożyczyć pewną kwotę z zupełnie niezależnej instytucji, która zapewni nam całkowitą dyskrecję. Dopóki sytuacja życiowa nas do tego nie zmusi, wolimy nie prosić naszych znajomych o gotówkę.

Nie ma co się oszukiwać, takie sytuacje zdarzają się stosunkowo często. Utrata pracy, choroba, czy zdarzenia losowe to powody, przez które natychmiastowo potrzebujemy konkretnej kwoty pieniędzy. Więcej niż połowa Polaków nie posiada oszczędności ani lokat na tak zwaną czarną godzinę, ponieważ niskie płace w połączeniu z codziennymi wydatkami na to nie pozwalają.

Czym jest pożyczka prywatna?

Pożyczka prywatna to swoistego rodzaju produkt, który pozwala nam na pożyczenie od konkretnej osoby prywatnej sumy, jaka nie byłaby dla nas dostępna w sporej części firm pożyczkowych oraz banku, z powodu zdolności kredytowej. W takiej sytuacji mamy do czynienia z zapisem kodeksu cywilnego, który jasno mówi, że osoba prywatna, która udziela pożyczki, musi być prawnym właścicielem kwoty, jaką pożycza.

Gdzie szukać prywatnych pożyczek?

Pożyczki od prywatnych osób możemy uzyskiwać w naprawdę przeróżny sposób. Jedną z form są oczywiście ogłoszenia wywieszane na słupach do tego przeznaczonych czy prasa. Najbardziej powszechne marketingowe hasła, to pożyczka prywatna od ręki czy pożyczki prywatne od zaraz.

Powinniśmy jednak zachować sporą czujność, gdyż bardzo często możemy spotkać się z ogłoszeniami, które cechuje niezwykle niekorzystne oprocentowanie, a nie spłacenie konkretnej kwoty w terminie skutkuje sporymi karami. W związku z tym znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetu. W sieci nie brakuje serwisów czy forów zarezerwowanych dla tak zwanych pożyczek społecznościowych (prywatnych). Po zarejestrowaniu się oraz zweryfikowaniu swojego profilu będziemy mieli możliwość opublikowania swojego ogłoszenia. Później nie pozostanie nam nic innego jak wybrać odpowiadającą nam ofertę. Jedną z platform, która oferuję możliwość dodania ogłoszenia w celu poszukiwania pożyczek prywatnych jest serwis:

https://wygodnepozyczki.pl/

Zalety pożyczek prywatnych

Jakimi wadami charakteryzują się pożyczki prywatne?

  • Aby je otrzymać, nie musimy dostarczać żadnego świadczenie o zatrudnieniu czy zarobkach, potrzebny jest jedynie nasz dowód osobisty,
  • Są one oferowane od ręki, cały proces może się zamknąć nawet w godzinie,
  • Kwoty mogą być znacznie wyższe, niż w przypadku firm pożyczkowych, w których limitem najczęściej jest 15 000 złotych,
  • Okres spłaty może przekroczyć 3 lata, z jakimi mamy do czynienia w przypadku firm pożyczkowych,

Aspekty prawne pożyczek prywatnych

Według prawa cywilnego osoba, która udziela pożyczki, może jej odstąpić od konkretnej umowy i odmówić nam wydania pożyczki, kiedy jej zwrot jest wątpliwy ze względu na przykład na stan majątkowy. Zaletą jest jednak fakt, że pożyczkodawca nie może tego dokonać, jeśli w momencie zawierania umowy mógł się dowiedzieć lub po prostu wiedział o niezbyt pozytywnym stanie majątkowym osoby ubiegającej się o kredyt. Roszczenia osoby, która bierze pożyczkę odnoszące się do obiecanej w umowie kwoty, przedawniają się po upływie pół roku. Przez ten okres pożyczkodawca nie jest zmuszony wydania pieniędzy.

Kiedy przedawniają się zobowiązania pożyczkobiorcy? Następuje to dopiero po upływie 3 lat. Według prawa pożyczkobiorca ma prawo odstąpienia od umowy, zupełnie bez powodu, do 10 dni od jej podpisania. Warto także wspomnieć, że może on ją spłacić przed upływem terminu, jaki jest zawarty w umowie. 

W przypadku, gdy mamy do czynienia z sytuacją, kiedy pożyczkobiorca nie zapłacił rat pożyczki za przynajmniej dwa okresy płatności, osoba udzielająca pożyczki ma prawo wypowiedzieć umowę, jednak dopiero po uprzednim wezwaniu konsumenta, w trybie, jaki został zawarty w umowie, do uregulowania zaległych rat. Termin wypowiedzenia umowy musi być dłuższy niż 30 dni.

Podsumowanie

Pożyczka od osoby prywatnej zapewnia nam wielką elastyczność warunków umowy. Z drugiej jednak strony jest to spore ryzyko, gdyż nie możemy być pewni, że pożyczkodawca będzie w stosunku do nas uczciwy. W związku z tym należy niezwykle dokładnie czytać warunki każdej umowy, a także nie podejmować zbytnio pochopnych decyzji, nawet wtedy, gdy znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Takie działania pozwoli nam na uniknięcie kłopotów, których nikt z nas przecież nie chce. 

Forum - Opinie

Czwartek 7 maj 2020 19:56 Gość

Z powodu koronawirusa straciłem wszystko i dzięki Bogu znalazłem ich uśmiechniętych. To dzięki Panu Diego ZUMERLE otrzymałem pożyczkę w wysokości 250.000 zł, a dwóch moich kolegów również otrzymało pożyczki z tego tytułu. człowiek bez żadnych trudności. To z Panem Diego ZUMERLE życie znów się do mnie uśmiecha, jest prostym i bardzo wyrozumiałym człowiekiem. Oto jego e-mail : diegozumerle71@gmail.com

Czwartek 28 maj 2020 15:48 eryk |

Masz problemy z zadłużeniem, firmami windykacyjnymi lub komornikami?Mogę Ci pomóc i uwolnić od całego zadłużenia!dowiedz się więcej : finanseforum.plSPRAWDŹ OGŁOSZENIA PRYWATNYCH POŻYCZKODAWCÓW

Niedziela 6 wrzesień 2020 11:07 Gość

Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna.Chyba ze wolisz jakies pseduo zagranicznych pozyczkodawcow czy zakladanie jakis fikcyjnych kont.Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail. inwestorzy87@gmail.com

Czwartek 10 wrzesień 2020 8:48 Gość

Witam szukam uczciwej pożyczki prywatnej bez opłat czy przed płaty kiciolmyszka@gmail.com

Czwartek 10 wrzesień 2020 8:57 Gość

Witam szukam uczciwej pożyczki prywatnej bez opłat czy przed płaty kiciolmyszka@gmail.com

Czwartek 10 wrzesień 2020 15:06 Gość

Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna.Chyba ze wolisz jakies pseduo zagranicznych pozyczkodawcow czy zakladanie jakis fikcyjnych kont.Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail.inwestorzy87@gmail.com

Piątek 11 wrzesień 2020 18:52 inwestor87 |

Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna i weksel,umowa jest podpisywana u notariusza a wszystkie opłaty sa wliczone w pozyczke i raty.Chyba ze wolisz jakies pseduo zagranicznych pozyczkodawcow czy zakladanie jakis fikcyjnych kont.Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail.inwestorzy87@gmail.com

Czwartek 22 kwiecień 2021 14:48 Gość

HILLTOP to firma pożyczkowa numer jeden, która udzieli Ci wszystkich rodzajów pożyczek, bez względu na to, jak zły jest Twój wynik kredytowy. Martwisz się, szukając miejsca na dodatkową gotówkę, pośpiesz się i skontaktuj się z nami pod adresem hilltopfinancefirm@gmail.com, aby uzyskać niesamowitą ofertę pożyczki.

Czwartek 22 kwiecień 2021 18:05 Gość

Drogi, jestem osobą z rozsądnym majątkiem i dlatego chcę pomóc ludziom, którzy znajdują się w tych trudnych finansowo czasach. Czy widzisz las dla drzew? Proszę o kontakt, a zobaczę, co mogę dla Ciebie zrobić.(info.pomoc210@gmail.com)

Niedziela 2 maj 2021 9:54 Gość

Miłego dnia. Jesteśmy strukturą finansową, która zapewnia pożyczki (osobiste, samochodowe, nieruchomości itp.) Oraz finansowanie każdemu, kto chce ubiegać się o pożyczkę. Jesteśmy również w bliskim kontakcie z inwestorami wysokiego szczebla, którzy dysponują kapitałem niezbędnym do inwestowania w obiecujące projekty. Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków, jakie należy spełnić, aby skorzystać z pożyczki w naszej strukturze, napisz do nas na nasz prywatny adres e-mail: (info.pomoc210@gmail.com)

Piątek 28 styczeń 2022 7:12 Gość

Pożyczki legalne i godne zaufania e-mail: (pierrette.alix210@gmail.com)Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś przedsiębiorcą? Jesteś w trudnej sytuacji finansowej lub potrzebujesz pieniędzy na założenie własnej firmy? czy płacić rachunki czy płacić za dom, samochód? Jeśli tak, skontaktuj się ze mną przez e-mail pod adresem e-mail: (pierrette.alix210@gmail.com) Dziękuję

Niedziela 3 kwiecień 2022 2:02 Gość

Potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? Lub dla Twojej firmy, jeśli tak E-mail: investorloanoffer@gmail.com następnie wypełnij te informacje dozarejestruj swoje imię i nazwisko w naszej bazie danych.(1)Twoje imię:(2)Kwota potrzebna jako pożyczka:(3) Numer telefonu:(4) Czas trwania:(5) Płeć:(6) Kraj

Środa 20 kwiecień 2022 13:15 Gość

oferta pożyczki między osobami fizycznymi w ciągu 24 godzin Cześć, To przesłanie skierowane jest do osób indywidualnych, do ubogich lub do wszystkich, którzy potrzebują konkretnej pożyczki na odbudowę swojego życia. szukasz kredytu na ożywienie działalności lub na realizację projektu lub na zakup mieszkania, ale nie możesz korzystać z usług bankowych Dlaczego więc nie dać nam satysfakcji i gwarancji. Wszystkim naszym klientom zapewniamy również doradztwo w zakresie finansów, dostaw finansowych e-mail : beatapiwowa@gmail.com

Wtorek 25 październik 2022 17:02 Gość

Nazywam się Przemysław Biernacki z imienia i nazwiska. Pochodzę z Polski, ale obecnie pracuję i mieszkam w Szwecji, chcę użyć tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczki, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie jest oszustwo. Kilka miesięcy temu byłem napięty finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku internetowych pożyczkodawców. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy, firmy pożyczkowej Mariusza Jankowskiego, który bez żadnego stresu pożyczył mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 55,000 euro w ciągu 48 godzin. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczki z powodu piekła, które przeszłam w rękach tych nieuczciwych pożyczkodawców, dziękuję.

Czwartek 27 październik 2022 22:02 Gość

Bardzo dziękuję Przemyslaw Biernacki za przedstawienie nam tutaj Firmy Pożyczkowej Mariusza Jankowskiego, ubiegam się również o pożyczkę w zeszłym tygodniu i została mi zasilona kwota 85,000 zł, wszyscy powinniście iść i skontaktować się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com, on jest prawdziwy.

Wtorek 1 listopad 2022 7:36 Gość

Dziękuję bardzo Wojtku Ejksta, ja też otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 tys. od Firmy Pożyczkowej Mariusza Jankowskiego, rzeczywiście są bardzo rzetelni, wszyscy powinniście się z nimi skontaktować mailowo (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 7 listopad 2022 9:14 Gość

Bardzo dziękuję, Piotr Tymiński Ja też właśnie dostałem pożyczkę, bardzo się bałem, że znowu zostanę oszukany, ale wszystko wyszło dobrze i teraz bardzo się cieszę, wszyscy powinniście skontaktować się z nimi bardzo e-mailowo (jankowskimariusz999@gmail.com) jest bardzo niezawodny.

Poniedziałek 14 listopad 2022 12:02 Gość

Otrzymałem pożyczkę 50,000 EUR w renomowanej firmie pożyczkowej, proces pożyczkowy był szybki a pożyczka ma skromne oprocentowanie, jestem podekscytowany i tutaj wszystkich wnioskujących o pożyczkę odsyłam do kontaktu z Firmą Pożyczkową Mariusza Jankowskiego, kontakt przez e- mail: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 21 listopad 2022 11:24 Gość

Dziękuję Marcin Kuśpiel za polecenie nam tej właśnie firmy tutaj również otrzymałem od nich pożyczkę, wszyscy powinni się z nimi skontaktować przez e-mail (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 28 listopad 2022 15:32 Gość

Dziękuję za te informacje Skoczylas Marzena, wszystko się zgadza, otrzymałem przelew mojej pożyczki, każdy powinien skontaktować się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com) w sprawie pożyczek

Poniedziałek 5 grudzień 2022 11:48 Gość

Chciałbym zostawić tę wiadomość wszystkim, którzy mają trudności finansowe, po prostu zwróć się do Mariusz Jankowski o wszystkie zapytania o pożyczkę między poważnymi i uczciwymi ludźmi, ponieważ znalazłem uśmiech dzięki jego pomocy w sprawie pożyczki pieniężnej na dużą sumę. Nie zawiedziesz się, ponieważ dzięki temu zaufanemu człowiekowi jestem szczęśliwy z moją małą rodziną. Bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą: jankowskimariusz999@gmail.com

Środa 14 grudzień 2022 17:14 Gość

Dziękujemy za podzielenie się sugestiami. bardzo to doceniam. Nienawidzę długów, ale kilka dni temu w końcu wziąłem pierwszą (i mam nadzieję, że ostatnią) pożyczkę. Właściwie uważam, że Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski to jedyna pożyczka warta zaciągnięcia. W każdym razie cieszę się, że moja rodzina jest szczęśliwa. mamy prywatnego z firmy pożyczkowej Mariusz Jankowski, który pomaga nam z pożyczką prywatną. Powinieneś skontaktować się z nimi przez e-mail (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 19 grudzień 2022 11:12 Gość

Zastanawiam się, jak możemy teraz znaleźć lojalne firmy, które naprawdę pracują, aby pomóc tym, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Na naszej wystawie jest wielu niewłaściwych ludzi. Najsmutniejsze jest to, że po skorzystaniu z ich usług rozumiesz, że już jesteś w niepowołanych rękach. W tej sytuacji podjąłem słuszną decyzję i nie żałowałem współpracy z Mariusz Jankowski. Nie zawiedli mnie i jestem zadowolony ze świadczonych usług. Każdy powinien skontaktować się z Mariusz Jankowski za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com) w sprawie pożyczek

Wtorek 27 grudzień 2022 10:42 Gość

Zostałem zwabiony, aby spróbować ponownie i oto jestem, wszystko dzięki wam wszystkim, którzy przedstawili mnie Mariusz Jankowski, który z kolei pomógł mi z pożyczką. Powinieneś skontaktować się z nimi bardzo e-mailowo (jankowskimariusz999@gmail.com) są bardzo niezawodni.

Wtorek 3 styczeń 2023 9:36 Gość

Mam kredyt i jest to jedna z najlepszych rzeczy, które mi się teraz przytrafiły. Nigdy nie myślałem, że dostanę pożyczkę w wysokości 80,000 zł po tym, jak wszystkie brudne rzeczy, przez które przeszedłem, zostały złapane i złamane przez kilku pożyczkodawców internetowych. Jestem podekscytowany i tutaj odsyłam wszystkich ubiegających się o pożyczkę do skontaktowania się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski, kontaktu przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 9 styczeń 2023 11:49 Gość

Dziękuję Anna Cichocka, postanowiłam spróbować, nie wiedziałam, że wywoła uśmiech na mojej twarzy. Skontaktowałem się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski, gdzie wyjaśniłem mu swoją sytuację, a on wyjaśnił proces i poprosił o moje dane. W mniej niż 48 godzin, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, po prostu skontaktuj się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczki z powodu piekła, przez które przeszedłem w rękach ci nieuczciwi pożyczkodawcy

Wtorek 10 styczeń 2023 11:43 Gość

Widziałem komentarze osób, które już otrzymały pożyczkę od Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski, a następnie zdecydowałem się złożyć wniosek zgodnie z ich rekomendacjami, zaledwie kilka dni temu potwierdziłem moją własną pożyczkę biznesową na moim koncie bankowym na łączną kwotę 120,000.00 zł, o którą wnioskowałem. To naprawdę świetna wiadomość i radzę wszystkim, którzy potrzebują prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek, należy skontaktować się z nim przez e-mail (jankowskimariusz999@gmail.com)

Czwartek 12 styczeń 2023 12:03 Gość

Gorąco polecam Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski, jeśli myślisz o jakichkolwiek decyzjach finansowych lub pożyczeniu pieniędzy. Sprawili, że poczułem się, jakbym był ich jedynym klientem, a ich czas oczekiwania na odpowiedzi był niewiarygodnie dobry. Chcę im podziękować za doskonałą obsługę klienta i pożyczkę na projekt w wysokości 250,000.00 zł, którą od nich otrzymałem.Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres jankowskimariusz999@gmail.com

Piątek 13 styczeń 2023 13:12 Gość

Chciałbym również polecić Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski. Ta firma pomogła mi rozwiązać moje problemy. Nie mogłem zapłacić rachunków i miałem 35,000 zł długu. Z biegiem czasu dług tylko się powiększył. Bałem się, że stracę dom, więc przejrzałem wszystkie możliwości rozwiązania tego problemu. W końcu dostałem pożyczkę w Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski i problem został rozwiązany w ciągu 2 dni. Spłaciłem cały dług z minimalnymi odsetkami. Powinieneś skontaktować się z nimi bardzo e-mailowo (jankowskimariusz999@gmail.com) są bardzo niezawodni.

Poniedziałek 16 styczeń 2023 15:05 Gość

Moje życie jest teraz warte wygodnego życia dla mnie i mojej rodziny, kiedy przeglądając Internet natknąłem się na was wszystkich mówiących o Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski, która udziela pożyczek, nie pozostało mi nic innego, jak spróbować i o dziwo wszystko było jak sen, otrzymałem pożyczkę 60,000.00 zł i powiedziałem sobie, że będę wołał głośno do świata cudów BOGA do mnie przez tego BOGA bojąc się firmy pożyczkowej Mariusz Jankowski Firma Pożyczkowa i doradzę każdemu w rzeczywista i poważna potrzeba pożyczki, aby skontaktować się z tym BOGIEM obawiając się firmy pożyczkowej za pośrednictwem ich biura E-mail na adres: jankowskimariusz999@gmail.com

Piątek 20 styczeń 2023 12:51 Gość

Chcę w tym trybie podziękować wszystkim, którzy polecili Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski, tę wspaniałą firmę, która umożliwiła mi teraz założenie firmy. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ wszystkie inne firmy odrzuciły moją prośbę, dopóki nie poleciliście Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski, ta firma pomogła mi z pożyczką na działalność gospodarczą w wysokości [200,000.00 zł]. Chcę podziękować Dyrektorowi Panu Mariusz Jankowski, który poważnie pomógł mi przejść i zapewnić, że otrzymam pożyczkę. Ich usługi są bardzo bezpieczne, szybkie i łatwe. Uważam ich za najlepszą firmę kiedykolwiek w Internecie, ponieważ są prawdziwi i legalni, widziałem to i próbowałem i zadziałało dla mnie. Są najlepsi, jeśli chodzi o pożyczanie funduszy pożyczkowych, nigdy nie zawiodą. Możesz skontaktować się z nimi w celu uzyskania szybkich i bezpiecznych funduszy pożyczkowych przez e-mail: [jankowskimariusz999@gmail.com]. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim tutaj, którzy polecili Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski za pomoc i usługi, które mi wyświadczyli.

Wtorek 7 luty 2023 9:02 Gość

Ostatnio współpracowałem z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski. Polecili mi go córka i zięć, kiedy pomagał im w uzyskaniu kredytu na zakup domu. Od początku wykazał się wzorowym profesjonalizmem w obsłudze mojego kredytu. Był bezpośredni i bardzo pomocny w wyjaśnianiu procesu od początku do końca. W trakcie tego procesu napotkaliśmy kilka przeszkód, ale w końcu udało mi się uzyskać pożyczkę. Nie udałoby mi się to bez Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski. Gorąco polecam Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski moim znajomym. Radzę wszystkim, którzy potrzebują prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek, należy skontaktować się z nim przez e-mail (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 13 luty 2023 15:31 Gość

Niedawno korzystałem z firmy pożyczkowej Mariusz Jankowski do refinansowania mojego domu, a on był niesamowity. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski jest czystym profesjonalistą i bardzo szybko reagowała na cały proces. Na pewno będę go polecać innym w przyszłości i teraz. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 20 luty 2023 12:44 Gość

Chciałbym podziękować za wyjątkową obsługę, jaką otrzymałem podczas całego procesu refinansowania. Profesjonalizm i znajomość branży Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski były imponujące i naprawdę docenione. W przeszłości miałem doświadczenie z kilkoma innymi prywatnymi firmami pożyczkowymi i uznałem ten proces za frustrujący i żmudny. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski dołożyła wszelkich starań, aby wszystkie moje potrzeby zostały spełnione oraz aby wszystko zostało obsłużone dokładnie i sprawnie. Polecam i nadal będę go polecać w przyszłości. Doradzę każdemu, kto naprawdę i poważnie potrzebuje pożyczki, aby skontaktował się z tą bogobojną firmą pożyczkową za pośrednictwem swojego biura E-mail na adres: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 6 marzec 2023 13:32 Gość

Mariusz Jankowski jest bardzo kompetentny, profesjonalny i bardzo oddany swojej pracy. Praca z nim była przyjemnością. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski przeprowadziła mnie i mojego męża przez cały proces kredytowy i pomogła nam uzyskać świetne oprocentowanie. są bardzo zorganizowani i dokładni. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski ułatwiła proces kredytowy i zapewniła doskonałe wskazówki podczas całego procesu. Mariusz Jankowski zawsze szybko odpowiadał na wszystkie nasze pytania i był zawsze łatwo dostępny. Bardzo podobała nam się współpraca z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski i gorąco ją polecamy. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 13 marzec 2023 10:41 Gość

Nazywam się Tekla Maria, mieszkam w Czerwińsku nad Wisłą i od lutego ubiegłego roku do stycznia tego roku padłem ofiarą oszustwa wielu fałszywych pożyczkodawców, ale bardzo dziękuję mojemu stwórcy, że w końcu się do mnie uśmiechnął, kierując mnie do ten nowy pożyczkodawca, który w tym roku wywołał uśmiech na mojej twarzy i nie oszukał mnie, a także nie oszukał ani nie okłamał, ale jednak ten pożyczkodawca, który nazywa się Mariusz Jankowski, udzielił mi pożyczki, której kwota wynosi 130,000 zł po mojej zgodzie na ich warunków firmy i jedną istotną rzeczą, którą kocham w tej firmie pożyczkowej, jest to, że są szybkie.Radzę wszystkim, którzy potrzebują prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek, należy skontaktować się z nim przez e-mail (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 20 marzec 2023 12:02 Gość

Nazywam się Ula Halina, jestem deweloperem w Warsaw i gorąco polecam Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski, jeśli zastanawiasz się nad podjęciem jakiejkolwiek decyzji finansowej lub pożyczeniem pieniędzy. Sprawili, że poczułem się, jakbym był ich jedynym klientem, a ich czas oczekiwania na odpowiedzi był niewiarygodnie dobry. Chcę im podziękować za doskonałą obsługę klienta i pożyczkę na projekt w wysokości 350,000.00 zł, którą otrzymałem. Jeśli potrzebujesz pożyczki na pożyczki biznesowe, osobiste, projektowe, inwestycyjne i konsolidacyjne, skontaktuj się z nimi za pośrednictwem poniższego e-maila, jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 27 marzec 2023 11:45 Gość

Jestem bardzo wdzięczny Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski, responsywnej i uczciwej pomocy w całym procesie kredytowym od początku do końca. Udostępnił mi się w dowolny wybrany przeze mnie sposób - e-mail lub telefon komórkowy, co doceniłem i z którego skorzystałem. Firma Pożyczkowa Mariusza Jankowskiego nawet utrzymywała ze mną kontakt. Jestem wdzięczny Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz przez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com

Wtorek 4 kwiecień 2023 11:21 Gość

Patrzyłem na tak wiele opcji mojego refinansowania, 5 lat i 10 lat, łącząc dwie pożyczki w jedną. Próbowałem współpracować z moim bankiem, ale byłem bardzo sfrustrowany ich brakiem elastyczności. Decyduję się na konsultację z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski polecaną przez ludzi w internecie, ponieważ pomagał ludziom z pożyczkami. Firma pożyczkowa Mariusz Jankowski przedstawiła mi zalety i wady każdej omawianej przeze mnie opcji i zawsze była otwarta na przeprowadzenie dla mnie wielu scenariuszy. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski znalazła odpowiedni plan finansowania dla moich potrzeb i skutecznie przeprowadziła mnie przez każdy krok.Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, skontaktuj się z nimi przez e-mail (jankowskimariusz999@gmail.com), obiecuję ci, że na pewno uśmiechniesz się tak jak ja.

Poniedziałek 8 maj 2023 13:35 Gość

Nazywam się Ewa Banaś, chcę polecić każdemu, kto potrzebuje pożyczki, aby skontaktował się z firmą pożyczkową Mariusz Jankowski, który udzielił mi pożyczki w wysokości 280,000.00 zł na rozpoczęcie działalności, firma pożyczkowa Mariusz Jankowski jest legalną firmą finansową certyfikowaną przez rząd federalny. Oferują wszelkiego rodzaju pożyczki. Kontaktowy email: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 28 sierpień 2023 11:42 Gość

Muszę powiedzieć, że wszyscy w Andrzej Czykwin Crest View Credit Union mają znakomitą obsługę klienta. Sprawiają, że wszystko jest takie łatwe i przyjemne, a do tego działają szybko. Chciałbym, żeby inne prywatne firmy pożyczkowe miały taką obsługę klienta. Dziękuję wszystkim, którzy polecili Unię Kredytową Crest View Andrzej Czykwin, jestem bardzo zadowolony.Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: andrzejczykwin0@gmail.com

Poniedziałek 4 wrzesień 2023 11:55 Gość

Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski jest niesamowita, uprzejma, szybka i bezbolesna. Sposób na uzyskanie niesamowitych pożyczek, miejsce, w którym spełniają się życzenia, ułatwiłeś ten proces i zapewniłeś mi poziom pomocy, którego wątpię, czy kiedykolwiek doświadczę gdzie indziej.Radzę każdemu, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek, skontaktuj się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com)

Piątek 8 wrzesień 2023 14:32 Gość

Czy potrzebujesz pożyczki świątecznej? pożyczka awaryjna? lub pożyczki projektowe? jeśli tak, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: cenlarfsb1@gmail.com

Poniedziałek 11 wrzesień 2023 11:35 Gość

Kiedy ubiegałem się o pożyczkę za pośrednictwem Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski, otrzymałem natychmiastową odpowiedź. Oddzwoniłem do nich, przetworzyli moją pożyczkę i po kilku dniach otrzymałem pieniądze w swoim banku. Dziękujemy Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski.Jeśli potrzebujesz pożyczki na pożyczki biznesowe, osobiste, projektowe, inwestycyjne lub konsolidacyjne, skontaktuj się z nimi za pośrednictwem poniższego e-maila, jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 18 wrzesień 2023 13:06 Gość

Chciałem tylko powiedzieć „dziękuję” za przyspieszenie mojej pożyczki w wysokości 80,000.00 zł i pomoc mi po drodze. Ty i Twój zespół byliście fantastyczni i sprawiliście, że cały proces był bardzo łatwy. Pożyczka ta w dużym stopniu pomoże mi skonsolidować zaległy dług z wysokim oprocentowaniem i uspokoiła mnie.Każdy powinien skontaktować się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com) w sprawie swoich pożyczek.

Poniedziałek 25 wrzesień 2023 11:43 Gość

Złożenie wniosku o pożyczkę i zatwierdzenie było bardzo przyjemnym doświadczeniem. Wszyscy ich pracownicy byli dla mnie bardzo mili i sprawili, że poczułem się mile widziany. Jest mi również bardzo pomocny we wszystkim, co robię online i zapewnia mi komfort procesu. Z pewnością będę polecał Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski innym w przyszłości i teraz. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 2 październik 2023 11:43 Gość

Z pewnością warto skorzystać z Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski dla swoich potrzeb pożyczkowych. Są bardzo profesjonalni i bardzo miło się z nimi współpracuje. Bardzo się cieszę, że dostałem za ich pośrednictwem pożyczkę.Jestem podekscytowany i w tym miejscu polecam wszystkim starającym się o pożyczkę o kontakt z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski, kontakt na adres e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 9 październik 2023 12:04 Gość

Uzyskanie pożyczki w Firmie Pożyczkowej Mariusz Jankowski było bezbolesnym procesem, który może przeprowadzić każdy. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski mnie uratowała. Personel Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski był znakomity. Wszystkich będę odsyłał do Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski drogą mailową: (jankowskimariusz999@gmail.com).

Poniedziałek 16 październik 2023 11:50 Gość

Bardzo się cieszę, że mam gdzie spłacić swoje długi. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski taka właśnie jest. Serdecznie dziękujemy wspaniałemu zespołowi Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski.Każdy powinien skontaktować się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com) w sprawie swoich pożyczek.

Poniedziałek 23 październik 2023 12:19 Gość

Dziękuję bardzo wszystkim za polecenie Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski za pomoc i szybkie przeprowadzenie sprawy! Właśnie sprawdziłam swoje konto i środki już tam są! Nie masz pojęcia, jak bardzo to pomoże w dość niefortunnej sytuacji.Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: jankowskimariusz999@gmail.com

Wtorek 24 październik 2023 4:55 Gość

Witam , Promocja na imprezę na zakończenie roku.  Poszukujesz pozyczki, pozyczki (konsumpcji, renowacji, nieruchomosci, biznesu itd.)Zapewniamy Ci niezbedne srodki finansowe w konkurencyjnej stawce 3%rok z umowa zawarta w zasadzie w ciagu 48h poswiadcza umowa notarialna z kluczem.Prosze o kontakt bezposrednio poprzez e-mail: maria.sahraouibignens@gmail.com

Wtorek 24 październik 2023 4:57 Gość

Witam , Promocja na imprezę na zakończenie roku. Zadowolenie z Twoich potrzeb kredytowych Pomoc finansowa miedzy jednostkami szybka pomoc pozyczkowa dla powaznych i uczciwych ludziUmowa pozyczki dla osoby fizycznej (e-mail: margret.wykowski58@gmail.com ) zaoferowac szybka pozyczke pieniezna w ciagu 24 godzin

Poniedziałek 30 październik 2023 11:02 Gość

Dziękuję, Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski. Rozumiem, dlaczego Twoja firma ma ocenę BBB na poziomie A+. Naprawdę chcę podziękować wszystkim, którzy polecają Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski, są niesamowici.Wszyscy powinniście już teraz udać się do niego i skontaktować się z nim poprzez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com, on mówi naprawdę

Poniedziałek 6 listopad 2023 10:57 Gość

Jednym słowem, wow!! Nie mogę uwierzyć, że środki są już na moim koncie. Dziekuję Dziekuję Dziękuję! Wszyscy, którzy polecili firmę pożyczkową Mariusz Jankowski, sprawili, że to, co zwykle jest długą, przeciągającą się i zastraszającą pracą, stało się bardzo przyjemnym i usprawnionym doświadczeniem. Nie mogę ci wystarczająco podziękować.Każdy powinien skontaktować się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com) w sprawie pożyczek

Poniedziałek 13 listopad 2023 11:09 Gość

Chcę tylko podziękować wszystkim za polecenie Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski za pomoc w sprawie mojego kredytu. Sprawili, że proces był łatwiejszy i szybszy, niż myślałem. Polecam Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski każdemu, kto może potrzebować niewielkiej pomocy w powrocie na właściwe tory. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 20 listopad 2023 11:08 Gość

Zespół Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski był bardzo pomocny! Byli szybcy i sprawni i pozwolili mi zrobić wszystko przez telefon i e-mail! Polecę wszystkim moim przyjaciołom i rodzinie!Każdy powinien skontaktować się z Firmą Pożyczkową Mariusz Jankowski za pośrednictwem poczty elektronicznej (jankowskimariusz999@gmail.com) w sprawie pożyczek

Poniedziałek 27 listopad 2023 11:05 Gość

Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski zweryfikowała moje dane i po zatwierdzeniu natychmiast otrzymałem środki, mogłem spłacić rachunki, co poprawiło moją zdolność kredytową, a także mogłem zająć się nieprzewidzianymi sytuacjami awaryjnymi.Bezpośredni kontakt z pożyczkodawcą: jankowskimariusz999@gmail.com

Wtorek 28 listopad 2023 2:27 Gość

finansowanie pieniędzy pomiędzy poważnymi osobami??? Każdy, kto potrzebuje pilnej pomocy, może skontaktować się ze mną bezpośrednio pod adresem e-mail: martina.kierstien210@gmail.com

Wtorek 28 listopad 2023 2:27 Gość

finansowanie pieniędzy pomiędzy poważnymi osobami??? Każdy, kto potrzebuje pilnej pomocy, może skontaktować się ze mną bezpośrednio pod adresem e-mail: martina.kierstien210@gmail.com

Wtorek 28 listopad 2023 2:28 Gość

finansowanie pieniędzy pomiędzy poważnymi osobami??? Każdy, kto potrzebuje pilnej pomocy, może skontaktować się ze mną bezpośrednio pod adresem e-mail: martina.kierstien210@gmail.com

Poniedziałek 4 grudzień 2023 11:00 Gość

Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski była bardzo uprzejma i pomocna nawet wtedy, gdy nie rozumiałam procesu elektronicznego podpisywania dokumentów, przeprowadziła mnie przez cały proces, a po zakończeniu przelew środków na moje konto był błyskawiczny. Zrobiłbym z nimi interesy ponownie i poleciłbym ich każdemu.Każdy powinien skontaktować się z Mariusz Jankowski drogą mailową (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 11 grudzień 2023 11:24 Gość

Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski jest bardzo uprzejma, pomocna i chciała mi pomóc jak najszybciej. Wszystko jasno wyjaśnili i w ciągu godziny przesłali mi dokumenty e-mailem. W ciągu kilku godzin środki były na moim koncie. Gorąco polecam je wszystkim tutaj.Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: jankowskimariusz999@gmail.com

Poniedziałek 18 grudzień 2023 10:58 Gość

Nazywam się Kasia Wykrota i chcę złożyć świadectwo o tym, jak zostałam oszukana przez różnych pożyczkodawców. Potrzebowałem pożyczki i złożyłem wniosek u różnych pożyczkodawców. Poprosili mnie o spłatę pewnej kwoty pieniędzy na innej podstawie, ale nigdy nie dostałem pożyczki. W ten sposób straciłem sumę 5000 euro. Popadłem w długi, bo pożyczyłem pieniądze od znajomego. Widząc wszystkie Wasze dobre rekomendacje dotyczące Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski, również zdecydowałem się skontaktować z nimi. Na początku się bałam i nigdy w to nie wierzyłam. Namawia mnie, żebym mu zaufała. Powiedział mi, że zaoferuje mi pożyczkę, którą muszę tylko spełnić. Zrobiłem tak jak mi powiedział i bez żadnej zwłoki otrzymałem pożyczkę, tak jak obiecał wcześniej. Chcę tylko podziękować wszystkim za polecenie Firmy Pożyczkowej Mariusz Jankowski za pomoc w sprawie mojego kredytu. Jeśli naprawdę potrzebujesz prawdziwej pożyczki, skontaktuj się z Mariusz Jankowski za pośrednictwem jego e-maila jankowskimariusz999@gmail.com. Jest zarejestrowanym i wiarygodnym pożyczkodawcą.

Wtorek 9 styczeń 2024 10:49 Gość

Mieszkam w Holandii i pochodzę z Polski, powiedziałem sobie, że każdej firmie pożyczkowej lub pożyczkodawcy, który mógłby zmienić moje zrujnowane życie moje i mojej rodziny, polecę do nich każdą osobę, która szuka pożyczki. Dali mi i mojej rodzinie szczęście, potrzebowałem pożyczki 40,000.00 euro i pożyczkę dostałem bez stresu, to rzeczywiście bogobojni ludzie, jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności, że ją spłacisz, proszę wszystkich należy skontaktować się z Mariusz Jankowski drogą mailową (jankowskimariusz999@gmail.com)

Poniedziałek 29 styczeń 2024 10:26 Gość

Wspaniale było otrzymać pożyczkę w wysokości 65,000.00 euro. Chcę szybko skorzystać z tego medium, aby powiedzieć wszystkim tutaj, że można uzyskać dowolną pożyczkę od tej wiarygodnej firmy pożyczkowej. Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski to właśnie firma, która otrzyma Twoją pożyczkę.Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nim teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: jankowskimariusz999@gmail.com

Wtorek 19 marzec 2024 11:37 Gość

Potrzebowałem pożyczki w wysokości 40,000.00 euro, aby rozpocząć życie od nowa, ponieważ jestem samotną matką z 3 dziećmi. Spotkałem tego uczciwego i bojącego się Boga pożyczkodawcy, który pomógł mi pożyczyć w wysokości 40,000.00 euro, jest to człowiek bojący się Boga, jeśli potrzebujesz pożyczki i będziesz ją spłacał skontaktuj się z nim mailowo: (jankowskimariusz999@gmail.com)

Wtorek 4 czerwiec 2024 18:25 Gość

Dziękuję, Firma Pożyczkowa Mariusz Jankowski. Rozumiem, dlaczego Twoja firma ma ocenę BBB na poziomie A+. Naprawdę chcę podziękować wszystkim, którzy polecają Firmę Pożyczkową Mariusz Jankowski, są niesamowici.Wszyscy powinniście już teraz udać się do niego i skontaktować się z nim poprzez e-mail: jankowskimariusz999@gmail.com, on mówi naprawdę

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w MaxiPozyczka zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów