MaxiPozyczka

Pożyczka online - pozabankowa

Jeszcze kilkanaście lat temu, nie było innej możliwości pożyczenia pieniędzy, jak tylko wizyta w banku, złożenie wniosku o kredyt i później kredytobiorca musiał tylko terminowo spłacać raty.


Kredyty były w miarę łatwo dostępne, większość ludzi pracowała,miała zabezpieczenie w postaci poręczyciela więc akcja kredytowa banków była dosyć duża. Problemy zaczęły się, gdy skończył się okres komunistyczny i w Polsce pojawiła się gospodarka wolnorynkowa. Sporo osób straciło pracę, zarobki spadły więc i o pożyczki było trudniej. Banki nie były już tak chętne, aby wszystkim dawać kredyty. Sporo ludzi trafiło też na listę złych dłużników, która znajduje się w Biurze Informacji Kredytowej BIK. Takie osoby mogą zapomnieć, że otrzymają jakikolwiek kredyt w banku. A przecież takie zaległości, mogły być spowodowane chwilowymi problemami finansowymi i dzisiaj klient wszystko płaci na bieżąco. Jednak złe wspomnienia ciągną się cały czas i kredytu w banku dostać z nimi nie można.

Na szczęście dzisiaj także i takie osoby mogą pożyczać pieniądze. Na rynku finansowym, pojawił się bowiem nowy produkt, jakim jest pożyczka online pozabankowa. Słowo pozabankowa, sugeruje, że produkt ten nie jest dostępny w bankach. I rzeczywiście, jest on w ofercie firm parabankowych, które działają na innych zasadach niż banki. Co szczególnie jest warte zwrócenia uwagi to fakt, że firmy, w których ofertach jest pożyczka online pozabankowa, nie mają dostępu do informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej BIK, więc każdy kto znajduje się na liście tego biura, może bez problemu składać wniosek o pożyczkę. Co bardzo ważne, aby uzyskać taką pożyczkę, nie musisz przedstawiać zaświadczeń o dochodach. Więc każdy, kto nie ma stałej pracy, albo posiada bardzo niskie dochody i w banku jego wniosek miałby decyzję odmowną, w firmach parabankowych spokojnie mają szanse na uzyskanie pożyczki. Cała procedura związana z taką pożyczką jest bardzo szybka i pieniądze trafiają do wnioskodawcy w przeciągu kilku godzin. Więc każdy kto potrzebuje szybkich pieniędzy, ten produkt jest dla niego idealny.

Forum - Opinie

Wtorek 13 listopad 2012 12:33 Gość

o pożyczkę pozabankową nie jest trudno, gorzej jest z dostępnością kredytów w banku czy to online czy w placówce, nie ma mowy o gotówce jak jesteś w bik czy krd

Środa 21 listopad 2012 12:46 Gość

kredyt w banku to zupełnie inny produkt aniżeli szybka pożyczka pozabankowa online tzw chwilówka, w banku nikt nie daje pożyczek w wysokości kilkuset złotych w dodatku bez zbędnych formalności

Czwartek 20 grudzień 2012 22:52 Gość

polecam via sms albo vivus, taniej się nie znajdzie, załatwia się online, przelew na konto też online, wszystko załatwia się nie wstając od komputera

Środa 2 styczeń 2013 18:44 Gość

czy ta promocja pożyczki pozabankowej w vivus jest nadal aktualna?

Piątek 25 styczeń 2013 16:53 Gość

aktualna, sam brałem, jak w reklamie spłacasz tyle ile pożyczasz, najlepsza pożyczka online na tę chwilę jaka znalazłem

Środa 2 marzec 2016 19:12 żelek

online jest kilka ciekawych opcji, ja brałem w Kasa Tak, mają ciekawą ofertę i korzystne warunki.dla mnie nie ma bezpieczniejszej firmy, wiele pozytywnych opinii o nich słyszałem i też się dołączam. najważniejsze, że w ekspresowym tempie!

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w MaxiPozyczka zarejestruj się.
  2. Przeładuj
Poprzedni artykuł:
Pożyczki bez BIK i KRD
Następny artykuł:
Pożyczki tylko na dowód

Najnowsze porady

Pożyczka

Potrzebuję Pożyczki mój Numer 721074709 e-mail szymongawrysiak721@tlen.pl

Najnowsze opinie klientów