MaxiPozyczka
Jak wziąć pożyczkę przez Internet?

Jak wziąć pożyczkę przez Internet?

Pożyczki internetowe to wygodne rozwiązanie, kiedy potrzebujemy gotówki szybko i bez zbędnych formalności. Okazja na niezapomniane wakacje last minute, czy nagła awaria pralki – jeżeli twój portfel świeci pustkami – w Internecie na pewno znajdziesz produkt odpowiadający wymaganiom. Trzeba tylko pamiętać o kilku zasadach ostrożności.

Bank czy nie-bank: oto jest pytanie.

Kiedy szukasz pożyczki z miesięczną ratą online, masz dwie podstawowe możliwości: możesz zapoznać się z ofertą  banków, bądź też skorzystać z usług  firmy pożyczkowej. Branie kredytu w banku na mniejsze kwoty, często wychodzi dosyć drogo, a dodatkowo jest obarczone sporą liczbą dokumentów i formalności. Szybszym i prostszym rozwiązaniem są pożyczki pozabankowe. Otrzymanie nawet niewielkiej kwoty pożyczki (np. kilkaset złotych) nie stanowi problemu. Bez zbędnych procedur, w krótkim czasie możesz mieć pieniądze na swoim koncie.

Sprawdź rzetelność firmy z której usług chcesz skorzystać

Aby nie dać się zwieść nieuczciwym przedsiębiorcom, warto zapoznać się z informacjami na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego. Prowadzi ona nieustannie aktualizowany Rejestr Instytucji Pożyczkowych, w którym spisane są wszystkie rzetelne i godne zaufania firmy. Również na bieżąco umieszcza informacje na temat pojawiających się w branży nieuczciwych graczy.  

Wybierz wygodny sposób spłaty pożyczki

Kiedy już znajdziemy odpowiadającą nam ofertę, sprawdzimy firmę w bazie danych KNF, powinniśmy podjąć decyzję dotyczącą tego ile tak naprawdę pieniędzy chcemy pożyczyć i w jaki sposób je spłacać. Tu właśnie uwidacznia się kolejna zaleta instytucji pozabankowych – możemy wybrać czy chcemy spłacać zobowiązanie w tygodniowych, mniejszych ratach, czy też poszukujemy tradycyjnej pożyczki z miesięczną ratą.

Największe zalety pożyczki przez Internet

Internetowe pożyczki to bezsprzecznie jedne z wygodniejszych narzędzi finansowych. Wystarczy że masz pod ręką dowód osobisty i trochę czasu  na wypełnienie formularza online. Środki będą na twoim koncie nawet tego samego dnia.

Pożyczka pozabankowa? Dobre rozwiązanie!

W nagłych sytuacjach warto wiedzieć gdzie można udać się po pomoc finansową. Niekoniecznie musi się to wiązać z długim staniem w bankowych kolejkach i licznymi formalmalnościami. Bywają w życiu sytuacje, kiedy potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Jeżeli włożymy odrobinę wysiłku w poszukiwania sprawdzonej firmy udzielającej pożyczek, nie mamy czego się obawiać. Zyskujemy gwarancje pomocy w trudnych chwilach, oraz tego, że zasady podpisywanej przez nas umowy będą jasne i przejrzyste.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w MaxiPozyczka zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

Najnowsze opinie klientów