Zgłaszanie nadużycia lub kwestii prawnej

Aby zgłosić nadużycie i/lub kwestię prawną w wiadomości, wypełnij poniższy formularz, zamieszczając dokładny opis problemu.

Raportowany post

BOŚ - Bank Ochrony Środowiska

Bank Ochrony Środowiska powstał już w 1991 roku. Jego głównym akcjonariuszem jest Narodowych Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za sobą instytucja ta ma wiele przedsięwzięć, które miały na celu ochronę środowiska naturalnego i jego zasobów. W ciągu całego okresu swojej działalności na ten cel BOŚ Bank przeznaczył ponad dziesięć miliardów złotych, co jest naprawdę imponującą kwotą powierzoną na takie cele.

EKO Pożyczka, Kredyt gotówkowy w BOŚ

BOŚ Bank swoją ofertę produktów finansowych kieruje przede wszystkim do klienta indywidualnego oraz korporacji. Ponadto obsługują i wspierają wspólnoty mieszkaniowe oraz inne samorządy. BOŚ Bank nie zawitał jeszcze do wszystkich polskich miast, jednakże stale tworzy coraz to nowe placówki tak, aby dotrzeć ze swoją ofertą do każdego klienta. Ponadto ma wysoce rozwiniętą bankowość internetową, dzięki której żaden z zainteresowanych nie musi rezygnować z jego ofert. Jeśli chodzi o oferowane przez BOŚ pożyczki to proponuje on tak jak inne banki pożyczki gotówkowe przy minimalnych formalnościach. Pożyczka gotówkowa może wynosić już od tysiąca złotych, aż do stu tysięcy, a okres kredytowania jej to aż siedem lat. Ponadto interesująca stanie się również Eko pożyczka, na cele związane z ochroną środowiska, pożyczka hipoteczna oraz pożyczka dla wolnych zawodów, które nie zawsze mogą wykazać się stałej wysokości, comiesięcznymi zarobkami. Taka sytuacja sprawia, że nie każdy bank chce udzielić tej grupie zawodowej pożyczki. Tutaj nie będzie takiego problemu. Ponadto BOŚ Bank proponuje swoim klientom lokaty, ubezpieczenia kredytów, obsługuje takie przedsiębiorstwa oraz inne grupy społeczne i zawodowe.