MaxiPozyczka

Kredyt gotówkowy getin bank opinie

- wynik wyszukiwania

Pożyczka gotówkowa na dowód

czy to z renty czy emerytury, albo z umowy o pracę. W każdym oddziale Getin Banku można sobie załatwić taki kredyt gotówkowy, co sądzicie o takiej pożyczce gotówkowej? (...) Natknąłem się na taką pozyczkę gotówkową, którą można zaciągnąć w Getina Banku. Można dostaćnawet 20 000 złotych takiej pożyczki gotówkowej. Wystarczy, że napisze się oświadczenie oraz przedstawi się bankowi na przykłąd (...)

Aldona z Częstochowa

Kredyt samochodowy

20 000 złotych. Oczywiście zastanawiam się nad kredytem samochodowym, bo jednak jest on znacznie niższy niż kredyt gotówkowy. Ale nie znam jaki kredyt jest jednym z lepszych i najtańszych. Słyszałem, że Getin Bank ofer (...) ma mi zarabiać dodatkowe pieniądze. Mam na ten cel uskładane 15 000 złotych, chcę pożyczyćuje dobre i tanie kredyty. Jaki wybrać? Co polecacie? (...)

Ulaf z Kostrzyń

Niski Procent przy Autokredycie w Getin Banku?

Kredyt Niski Procent w Getin Banku to oferta skierowana dla osób, które chcą tanio i szybko otrzymać kredyt na wymarzone auto. Przekonuje nas się, że kredyt możemy otrzymać już w 2 godziny. Kredyt ma być atrakcyjnie opro (...)

Getin Bank Pożyczka Gotówkowa - Opinie

Noble Bank S.A. na skutek czego powstał jeden Bank o nazwie Getin Noble Bank S.A. Pożyczka gotówkowa i kredyt gotówkowy w Getin Bank Obecnie cieszy się on dużą popularnością na rynku finansowym, ze względu na (...) 1 czerwca tego roku doszło do połączenia Get Bank S.A z Getinatrakcyjne warunki kredytów i pożyczek gotówkowych, które proponuje swoim klientom. Wciąż pojawiają się w nim nowe oferty, w których warunki są napra (...)

Tani kredyt gotówkowy

Chcę zaciągnąć w banku kredyt gotówkowy, gdzie mógłbym dostać tani kredeyt gotówkowy, który bank polecacie? Interesuje mnie kwota kredytu na sumę 12 tysięcy złotych. (...)

Damian z Stalowa Wola

Jak liczony jest Prostoliczony kredyt gotówkowy w Credit Agricole?

Prostoliczony kredyt gotówkowy? Czy faktycznie w dzisiejszych czasach kruczków , odnośników i małych literek pod tekstem reklamowym możemy spodziewać się, że ktoś zaoferuje nam produkt bez ukrytych kosztów. I to produkt (...) jakim jest kredyt. Otóż to możliwe. Sprawdziliśmy. (...)

Eurobank: Kredyt gotówkowy 5,7%

W Eurobanku pojawiła się nowa oferta kredytu na dowolny cel. Kredyt ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie, bo 5,7% i można go otrzymać do wysokości 120 000 zł. (...)

Mini ratka w PKO BP

Dzisiaj w radio podczas dyskusji na temat kredytów oferowanych przez banki usłyszałem, że bardzo znany kredyt gotówkowy Mini ratka w PKO BP jest tylko dostępny dla klientów, którzy posiadają w PKO BP od dawna rachunki ba (...) nkowe. Czy to jest prawda? Ile czasu trzeba mieć konto w PKO BP żeby starać o taki kredyt gotówkowy w PKO BP? (...)

Leszcz z Leszno

Kredyt Bank Kredyt gotówkowy - Opinie

wspomnianych rozliczeń. Rok później Kredyt Bank otrzymał pozwolenie na obrót papierami wartościowymi. Kredyt gotówkowy i pożyczka gotówkowa w Kredyt Bank Swoją ofertę kredytów i pożyczek właściciele Kredyt Ba (...) Krótko o Kredyt Banku Rok 1990. Decyzją Prezesa Narodowego Banku Polskiego został powołany Kredyt Bank S.A. 11 września otrzymał on upoważnienie do rozliczeń w obrocie krajowym i zagranicznym. To właśnie były pierwsz (...)

Kredyt gotówkowy BZ WBK

BZ WBK oferuje kredyt gotówkowy z oprocentowaniem 16 procent, natomiast z ubezpieczeniem oprocentowanie wynosi około 18 procent. Sprawdziłem symulację takiego kredytu gotówkowego na ich stronie i biorąc kredyt gotówkowy (...) w BZ WBK rata miesięczna od pożyczonej kwoty kredytu w wysokości 10 tysięcy złotych i na okres 72 raty miesięczne, wyszłaby 255,10 złotych. Co sądzicie na temat tego kredytu czy lepiej wziąć z ubezpieczeniem czy bez ubez (...)

Piotrek z Tarnów

Pożyczka w ING Banku

atrakcyjną, bo RRSO wynosi nieco powyżej 21 procent, już dawno nie widziałem tak niskiego RRSO pożyczki oraz kredytu gotówkowego, które oferują banki. Chyba, że się mylę, może znacie lepsze oferty kredytowe? (...) Widzieliście reklamę pożyczki w ING Banku. Tą oczywiście z Kondratem. Wydaje mi się ich oferta pożyczki gotówkowej za bardzo (...)

Max z Zielona Góra

Kiedy i jak warto wziąć kredyt gotówkowy

Przypływ gotówki jest niezwykle miły dla każdego z nas, lecz jeśli jego źródło stanowi kredyt gotówkowy, sytuacja wygląda nieco inaczej – trzeba bowiem go spłacić, i to z nawiązką. Dlatego też nie warto ulegać zachcianko (...)

Kredyt Gotówkowy w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy coraz prężniej wychodzi do ludzi z różnymi ofertami. Słyszałem, że kredyt gotówkowy nie przekracza 20%. To dla mnie nowość. Czy ktoś z was korzystał z usług poczty w ten sposób? Co myślicie o takim kredyci (...) e? Ja sam zastanawiam się nad skorzystaniem tylko chcę poznać opinie innych konsumentów. (...)

Irek z Białystok

Bank Zachodni WBK Kredyt gotówkowy - Opinie

zabezpieczeń. Cieszy się zaufaniem setek tysięcy klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych. Kredyt gotówkowy w BZ WBK Jednym ze sztandarowych produktów Banku Zachodniego WBK jest kredyt gotówkowy. Tu (...) liderem w zakresie usług elektronicznych oraz standardutaj można w kilka chwil zaciągnąć tani, szybki kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń i poręczycieli. W wielu bankach o takich warunkach nawet nie ma mowy. Tutaj na poży (...)

Kredyt gotówkowy w ING Banku

czasu jest klientem ING Banku. Ja jestem klientem tego banku od ponad roku, więc mogę się załapać na taki kredyt gotówkowy. Ale wydaje mi się on drogi, bo RRSO wynosi ponad 23 procent, a oprocentowanie takiego kredyt (...) Natknąłem się na ofertę kredytu gotówkowego banku ING. Można nawet dostać 60 tyś złotych. Dla stałego klienta jest to pożyczka, czyli takiego który już od pewnegou gotówkowego wynosi 15, 5 % w skali roku. Co sądzicie czy (...)

Naniek z Bytom

Kredyt gotówkowy 0%

Co to jest właściwie kredyt 0%. Nie mogę pojąć dlaczego bank daje taką ofertę skoro na niej nie zarobi. Jakie warunki trzeba spełnić żeby uzyskać taki kredyt? Może muszę być klientem tego banku? Kto z forumowiczów skozyt (...)

Andrew z Wawa

Ile kosztuje brak wyrzeczeń w BGŻ?

W reklamie sympatyczne wiewiórki przekonują, ze można wziąć kredyt i żyć bez wyrzeczeń. Według założeń pożyczka jest nisko oprocentowana, prowizja wynosi 0 zł. Jednym słowem to, że zaciągniemy pożyczkę w BGŻ nie obniży w (...)

Kredyt na rozpoczęcie dzialalności

w trakcie zakładania firmy i potrzebuję kredytu mniej więcej na 20 tys. W jakim banku dostanę najtańszy kredyt gotówkowy dla nowych firm? (...)

z Świdnik

Kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granicą

Jestem bardzo ciekawy, bo pracuję w Danii i chciałbym w Polsce zaciągnąć kredyt gotówkowy na mały biznes. Czy bank da mi taki kredyt gotówkowy? Zarabiam ponad 14 000 złotych, mam sporo oszczędności, a potrzebuję na ten m (...) około 250 000 złotych. Czy przy takich zarobkach, ale zagranicznych mogę liczyć ze strony banków na kredyt gotówkowy? (...)

Krzyś z Kopenhaga

Kredyt bez BIK w banku?

kredyt spłaciłem tyle że po wszystkich możliwych terminach i zawiadomieniach. Czy jest jakaś szansa na kredyt gotówkowy w banku dla takiej osoby która figuruje w BIK? (...) hejka, czy w jakimś bank można dostać kredyt bez BIK? Czy wszystkie banki sprawdzają historie kredytową w BIK? Nie chciałbym brać pożyczki w jakimś parabanku, wszędzie gdzie nie czytam parabanki żądają jakiś opłat za roz (...)

Najnowsze porady

potrzebuje pozyczki 25000

witam serdecznie potrzebuje pozyczki w kwocie 25000 albo i wieksza moje poreczenie to umowa o prace...

pożyczka

W moich oczach to niesamowite, zaskoczył mnie Pan GROMAL, który w czwartek udzielił mi pożyczki...

pożyczka bez banku

Jestem udziałowcem i pożyczkodawcą, który jest zaangażowany w pomoc finansową niezależnie od...

oferta szybkiej pożyczki

Jesteśmy pożyczkodawcą, udziałowcem i operatorem finansowym mieszkającym w Polsce, który jest...

Najnowsze opinie klientów