MaxiPozyczka

Promocje kredytów, nowości, komunikaty prasowe

Eurobank: Szybka
Środa 18 październik 2017

Eurobank: Szybka "Pożyczka od ręki"

Promocja „Pożyczka od ręki” to nowa oferta eurobanku! Jak pisze bank jest to szybka i prosta pożyczka gotówkowa bez zbędnych formalności. Za udzielenie pożyczki eurobank nie pobiera opłaty przygotowawczej, nie ma też prowizji, a oprocentowanie całkowite RRSO jest na poziomie 9,81%. Więcej dowiecie się Państwo na stronach eurobanku.
Bank Millennium: Nowa promocja Pożyczki Gotówkowej
Wtorek 10 październik 2017

Bank Millennium: Nowa promocja Pożyczki Gotówkowej

W Banku Millennium trwa promocja Pożyczki Gotówkowej „Marzysz czy spełniasz”. Promocyjne oprocentowanie pożyczki to 4,99%. Aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy wykupić dodatkowe ubezpieczenie pożyczki. Wiecęj informacji na stronach Banku Millennium.

Crédit Agricole: Akcja Konsolidacja
Poniedziałek 2 październik 2017

Crédit Agricole: Akcja Konsolidacja

Akcja Konsolidacja to promocja Credit Agricole skierowana do osób, które mają kredyty w innych bankach i chcą obniżyć swoje comiesięczne raty kreytów. Jednocześnie Credit Agricole umożliwia wzięcie dodatkowej kwoty kredytu jeżeli mamy taką potrzebę. O szczegółach Akcji Konsolidacji przeczytacie Państwo na stronach internetowych banku Credit Agricole. Zapraszamy!
ING: Wcześniejsza spłata kredytu i pożyczki hipotecznej bez prowizji
Piątek 18 sierpień 2017

ING: Wcześniejsza spłata kredytu i pożyczki hipotecznej bez prowizji

Jak informuje ING Bank Śląski klienci, którzy podpisali umowy o kredyt hipoteczny bądź pożyczkę hipoteczną licząc od dnia 22 lipca nie będą musieli płacić prowizji za ewentualną wcześniejszą spłatę zobowiązania, czy to w całości czy w jego części. Szczegóły w tabeli opłat na stronie ING Banku.

Eurobank: „Lato z kartą” - promocja kart kredytowych
Czwartek 3 sierpień 2017

Eurobank: „Lato z kartą” - promocja kart kredytowych

Jeszcze do 30 września 2017r. możemy skorzystać z promocyjnej oferty kart kredytowych „Lato z kartą” w eurobanku. W promocji otrzymujemy brat opłat za korzystanie z karty za granicą, darmowe wypłaty z bankomatów eurobanku oraz możliwość zdobycia dodatkowych premii.