MaxiPozyczka
Czwartek 31 lipiec 2014

Karta płatnicza dla każdego

Karty płatnicze w ofercie Kasy Stefczyka mają wiele zalet. I tak karty Visa dają dostęp do ponad 900 bankomatów sieci SKOK24, Global Cash, eCard w całej Polsce a także bezpłatnej usługi cash back, dzięki której można wypłacać pieniądze podczas zakupów np. na stacjach benzynowych czy w hipermarketach. Bardzo korzystne są też zakupy bezgotówkowe bez prowizji tak w Polsce jak i za granicą. W dodatku jeśli posiada się kartę Visa połączoną z preferencyjną linią pożyczkową - można korzystać z nieoprocentowanej części tej linii przy okazji robienia zakupów. Następną korzyścią jest ubezpieczenie karty od nieuprawnionego jej użycia do kwoty 150 euro, które w Kasie jest obowiązkowe. W pierwszym roku koszt ubezpieczenia wynoszący 1,20 zł miesięcznie pokrywa Kasa.

Jeżeli chodzi o karty - kartę Visa dla młodych i kartę Visa Black to te karty też są wyjątkowe. Karta dla młodych to oferta dla Członków Kasy, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Posiada ona dodatkową funkcjonalność - korzystanie z wszystkich bankomatów w Polsce jest bezpłatne. Karta Visa Black, tzw. czarna karta umożliwia bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Karta jest dostępna dla posiadaczy konta IKS VIP i warunkiem jego posiadania jest wpływ na rachunek w łącznej miesięcznej kwocie 5000 zł. Karty Visa Kasy Stefczyka to brak opłaty za wydanie, brak opłaty za obsługę karty przez pierwszy rok użytkowania, cykliczne konkursy organizowane przez Visa.

Dodaj komentarz

  1. Zaloguj się, a nie będziesz musiał/a za każdym razem, gdy chcesz coś dodać przepisywać kodu z obrazka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w MaxiPozyczka zarejestruj się.
  2. Przeładuj

Najnowsze porady

pożyczka niebankowa

Jestem osobą posiadającą ekspertów finansowych, którzy są w stanie pożyczyć Ci kwotę,...

Najnowsze opinie klientów